Ασφαλτινα Ελληνικα Βουνα 3-The road story

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
....ειναι οπως τα ασθενοφόρα γραμμενο ανάποδα για να το διαβαζεις απο των καθρέφτη ...!!!!
Τουμπαρισμενα κιόλας τα ασθενοφόρα...:hungover::blackeye: γιατί εκτός απο δεξιόστροφη είναι κ...τούμπα η στάμπα
 

sid2011

Μέλος
Όνομα
Φωτης Τριαντος
Μοτό
transalp xlv650
Το μπλουζάκι είναι μια πονεμένη ιστορία και καλύτερα να μην τη διηγηθώ ποτέ , άλλωστε με βαφτίσατε λελο και εμένα οπότε ότι θέλω κάνω και ότι θέλω φοράω :D:D:D:D !( για την ιστορία όμως η στάμπα έπρεπε να είναι στην πλάτη :mad::mad::mad::mad: )
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Το μπλουζάκι είναι μια πονεμένη ιστορία και καλύτερα να μην τη διηγηθώ ποτέ , άλλωστε με βαφτίσατε λελο και εμένα οπότε ότι θέλω κάνω και ότι θέλω φοράω :D:D:D:D !( για την ιστορία όμως η στάμπα έπρεπε να είναι στην πλάτη :mad::mad::mad::mad: )
Ασε να κανει τη δουλεια ο ιστορικος του μελλοντος..
Ολο και καποια αντιστοιχη ταινια θα γυριστει!!

 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αν προσέξετε καλά εγώ όταν το φοράω τα βλέπω όλα καλά :Watching: :Watching: :Watching: :Watching: ρε μήπως έχετε εσείς κάποιο πρόβλημα ? :D:D:D:D
Φωτη αστους να λενε...μια χαρα φαινεται η σταμπα κοιταζοντας την...






































:roflmao::geek::roflmao:
 

Billy-Bo

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200GS 07'


Φεύγοντας από Γλυκή μια γρήγορη στάση στο γεφύρι της Αρτας








Ευχάριστη έκπληξη η συνάντηση με τον Κρίστοφ από την Στουτγκάρδη ο οποίος εκείνο το διάστημα έκανε το γυρο της Ευρώπης με ενα R 1100 GS. Γνωριστήκαμε τυχαία το προηγούμενο βράδυ στο ταβερνάκι και εντυπωσιάστηκε που απο την μια στιγμή στην άλλη τον περικυκλώσανε τόσα GS!
.... στείλαμε αρκετά μηνύματα στην Merkel .....και του ευχηθήκαμε καλή συνέχεια!






Αρτα - Βουλγαρέλι ... τα σύννεφα φορτωμένα!



















































Παίδες σας ευχαριστώ και εύχομαι σύντομα να ξανασμίξουν οι γόμες μας :) !!!!



 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μεσημερι Παρασκευης εξω απο τα Φαρσαλα.
Η αφισα στο φαναρι το λεει καθαρα.
Σουλα Δελλιου Σαββατο 30-8.
Αργησαμε για το live....και θα τη βγαλουμε αλα MP3!


Aυτους που κανουν τετοιες παραγωγες πρεπει να τους συλλαμβανουν!!
 

sid2011

Μέλος
Όνομα
Φωτης Τριαντος
Μοτό
transalp xlv650
Που πηγατε ολοι δεν τελειωσαμε με τις φωτογραφιες !





λειβαδια σταση για καφε !!μετα απο λιγο ωχ μανα μου εγιναν τα ασφαλτινα χιλιομετρα χωματινα !!







εβλεπα πολλους να βγαζουν φωτογραφιες αλλα φωτογραφιες πολλες δεν ειδα εγω θα βαζω παντως σιγα σιγα οτι εχω γαι ξεκινηστε οιλοι αιντε .....!
 
Top Bottom