Ασφαλτινη Βολτα το Σαββατο 12-3

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
τις Πυραμιδες μην ξεχασεις Αρη....:pointu::pointu::pointu::banghead::banghead::banghead:
καλά ρε μην βαράς ΦΟΡΑΩ ΦΟΡΑΩ :p:p
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Γιώργο με την χωματίλα που εχει στους δρομους από τις τελευταίες λασποβροχές δεν θα έβγαινα ασφάλτινη βόλτα γιατί θα γλυστράει ύπουλα και σε περίπτωση βροχής που είναι πολύ πιθανό, όλα θα γίνουν πίστα πατινάζ.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παιδες, ο καιρος φαινεται σιγουρα ακαταλληλος για βολτα αυριο. Τωρα αν ειναι οκ την Κυριακη, ισως παμε για κανενα καφε μεχρι Λουτρακι αλλιως θα περιοριστουμε στην Αττικη οπου ο καιρος φαινεται καθαρος την Κυριακη, πχ καφε στο Λαυριο.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ευκαιρια να επαληθευσουμε κ το ιστορικο πειραμα του βενιαμιν φραγκλινου!!!!:)
Αφού προσφέρεσαι εθελοντικά ,για το καλό του ανθρωπινου γένους ,να κρατήσεις τον χαρταετό :D
δεν μπορώ παρά να συμβάλω κατα το ελάχιστο ,προσφέροντας την GoPro μου ,για βιντεοσκοπική κάλυψη ,της επαλήθευσης του ιστορικού πειράματος του Benjamin. :roflmao:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Παιδες, ο καιρος φαινεται σιγουρα ακαταλληλος για βολτα αυριο. Τωρα αν ειναι οκ την Κυριακη, ισως παμε για κανενα καφε μεχρι Λουτρακι αλλιως θα περιοριστουμε στην Αττικη οπου ο καιρος φαινεται καθαρος την Κυριακη, πχ καφε στο Λαυριο.


Κυριακή Λαύριο ωραία ιδέα !!! :ok:
 

porto-nicky

Μέλος
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Μοτό
XR750V, DR250S
Κυριακή Λαύριο...
κάτσε να αλλάξω την πάνα στον (πιο) μικρό,
να του δώσω το γάλα,
να δώσω και την αντιβίωση στην κυρά,
να παίξω λίγο και με τον μεγάλο,
να ...
να μην βρέχει
και αφού είμαι σχετικά κοντά, 50 λεπτά :biker:πήγενε-έλα έχω και 10 λεπτά για να είμαι μαζί σας - που θα πάει θα μου βγεί :thinking:

Δώστε ώρα εξόδου από Αττική οδό με πιθανό σημείο συνάντησης το Lidl Μαρκόπουλου επί της Λεωφ. Λαυρίου στο ρεύμα προς Λαύριο http://www.stigmap.gr/view168-lidl-attiki-markopoulo.html.

XL George δώσε το πρόσταγμα
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Δεν θα πάμε παραλιακά λεω εγώ τωρα μια πιθαμη δρόμος θα πάμε απο εθνική ;


Sent from my iPad using Tapatalk
 

porto-nicky

Μέλος
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Μοτό
XR750V, DR250S
Δεν θα πάμε παραλιακά λεω εγώ τωρα μια πιθαμη δρόμος θα πάμε απο εθνική ;


Sent from my iPad using Tapatalk
Ok και έτσι να γίνει CU στο Λαύριο...βέβαια τώρα βρέχει στο Μαρκόπουλο και μάλιστα οι δρόμοι έχουν πολύυυυυ νερό!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Λοιπόν για αύριο ο καιρος για Λαύριο δίνει σύννεφα
Να συντονιστούμε ;


Sent from my iPad using Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παιδες, συγνωμη για το καθυστερημενο ποσταρισμα αλλα εμπλεξα ολη μερα σημερα και μολις γυρισα σπιτι. Apologies αλλα δεν θα παιξει ασφαλτινη βολτα αυριο αλλα ΕΚΤΑΚΤΗ ΠΟΥΡΟΝΤΟΥΡΑΔΑ, μολις εχει ανεβει νημα απο τον φιλτατο Βαγγελη 64 σχετικα.

Οσοι θελετε να πατε ασφαλταδα για καφε στο Λαυριο, please go ahead, κατα προτιμηση παραλιακα :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Παιδες, συγνωμη για το καθυστερημενο ποσταρισμα αλλα εμπλεξα ολη μερα σημερα και μολις γυρισα σπιτι. Apologies αλλα δεν θα παιξει ασφαλτινη βολτα αυριο αλλα ΕΚΤΑΚΤΗ ΠΟΥΡΟΝΤΟΥΡΑΔΑ, μολις εχει ανεβει νημα απο τον φιλτατο Βαγγελη 64 σχετικα.

Οσοι θελετε να πατε για ασφαλταδα για καφε στο Λαυριο, please go ahead, κατα προτιμηση παραλιακα :cool:
Για να κανω τον συνηγορο του διαβολου(xlgeorge) τον εχουμε ηδη απαγαγει και κρατειται ως ομηρος,γιατι τολμησε να βαλει ασφαλταδα,εν μεσω βροχων,λασπων...
Σορρυ ειμαι ο υπαιτιος γιατι μου ειχε ταξει χωματαδα οταν πατησει Ελληνικο εδαφος...και ειμαι παρεξηγιαρης:cry:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Για να κανω τον συνηγορο του διαβολου(xlgeorge) τον εχουμε ηδη απαγαγει και κρατειται ως ομηρος,γιατι τολμησε να βαλει ασφαλταδα,εν μεσω βροχων,λασπων...
Σορρυ ειμαι ο υπαιτιος γιατι μου ειχε ταξει χωματαδα οταν πατησει Ελληνικο εδαφος...και ειμαι παρεξηγιαρης:cry:
Εγω δεν εκανα τιποτα....δεν απηγαγα κανεναν...μιληστε με τον δικηγορο μου...
 
Top Bottom