Ασφαλτινη Βολτα το Σαββατο 12-3

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Το Σαββατο δεινει οτι θα ειναι ο χειροτερος καιρος!! :thumbsdown:
Ναι, τωρα που ξανακοιταξα ετσι δειχνει, προχθες εδειχνε διαφορετικα. Αν βρεχει εννοειται οτι δεν εχει βολτα, παντως απ'οτι βλεπω η Κυριακη προς Ναυπλιο φαινεται σχετικα καλη, ας το δουμε και αποφασιζουμε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλά η αλήθεια είναι πως ειδικά με το METEO άμα λέει βροχή πάρε μαγιό και άμα λέει ήλιο πάρε αδιάβροχα..:hungover:
Δεν είναι θέμα ενός μόνο site, αλλά ελλειπης συντήρηση σταθμών και όχι μόνο .....εδώ και 10 χρόνια.
Ειδικά οι σταθμοί της θάλασσας έχουν παρατηθει στο έλεος τους...

advφον!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλά η αλήθεια είναι πως ειδικά με το METEO άμα λέει βροχή πάρε μαγιό και άμα λέει ήλιο πάρε αδιάβροχα..:hungover:
Στο accuweather.com γραφει αναλυτικα καποια πραγματα και βγαζεις καλυτερο συμπερασμα, αλλα πρεπει να ειναι κοντινη η προβλεψη γιατι ενημερωνεται συνεχεια.
π.χ. με 49% πιθανοτητα βροχης λεει συννεφια και με 51% λεει βροχη.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Και θα ξυπνησπυμε το Σαβατο και θα εχει ηλιο χαχα και θα παρω το λυσασμενο μου που λεει και ο Γατος και θα φυγω παλι χωρις προορισμο...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Και θα ξυπνησπυμε το Σαβατο και θα εχει ηλιο χαχα και θα παρω το λυσασμενο μου που λεει και ο Γατος και θα φυγω παλι χωρις προορισμο...
...και μολις ξεκινησεις, σε 5' θα βρεχει !! χαχαχα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ελα Λευτερη αμαν ...ασε με να ονειρευτω...
...εγω ενα ξερω, οτι οταν βρεχει μαλακωνουν τα χωματα!!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Αύριο θα ξέρουμε καλύτερα
Παρασκευή κοντή γιορτή ;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Και το ΠΟΣΕΙΔΩΝ βροχές λέει...και τους τελευταίους μήνες (μια κ τα τσεκάρω όλα) έχει αποδειχτεί το πιό έγκυρο.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Και το ΠΟΣΕΙΔΩΝ βροχές λέει...και τους τελευταίους μήνες (μια κ τα τσεκάρω όλα) έχει αποδειχτεί το πιό έγκυρο.
Θυμησε μου να σου πω το ανεκδοτο με τον μετεωρολογο της NASA και τον ινδιανο μαγο..
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Αυτά παθαίνω όταν γράφω απο το τηλ και δεν Φαραώ και τα γυαλιά μου :eek: :banghead:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ο μονος που δεν θα εχει προβλημα και αν βρεχει θα ειναι ο xlGeorge στο νησι ολο βρεχει..αφου οταν εχει ηλιο δεν παει πουθενα..του φαινεται παραξενο..
 
Top Bottom