Αύγουστος 2017_Ένα 15ημερο Ελλάδα!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Eιστ'ωραιοι το ζευγος λεμε...Παντα τετοια κι αγαπημενοι :yes:

Να σαικαλα Κωστη μ. Κι εσυ οτι επιθυμεις.
 
A

AndonisD

Επισκέπτης
Καταπληκτικες διαδρομες πολύ ωραία μέρη
Ελλάδα και πάλι Ελλάδα
Χίλια μπράβο για το ταξίδι σας


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Πολυ ωραιο να βλεπεις ζευγαρια, που παρα τις υποχρεωσεις και τα παιδια,να βολταρουν με μηχανη.
Ωραιες εικονες..Μπραβο σας παιδια!!:ok::ok::ok::ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Να χαιρεσαι την οικογενεια σου Θοδωρη,ενα μικρο παραπονο τοχω που δεν εριξες ενα τηλ οταν ηρθες κατω...αλλα ενταξ,σε καταλαβαινω εισουν με ολη την οικογενεια κ μαλλον φορτωμενο προγραμμα:friendship:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
θα ξεφυγω απο τα σχετικα σχολια κ θα πω οτι αμα υπαρχει οργανωση,συννενοηση κ σεβασμος ολα μπορουν να γινουν κ ολοι να χαμογελουν!
Τεο κ του χρονου φιλε!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτό που λέει ο από πάνω!:D
Όταν θέλεις όλα μπορείς να τα καταφέρεις.....και μαζί και μόνοι!

Ωραία βόλτα και ακόμα πιο ωραία φαμιλια:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Να χαιρεσαι την οικογενεια σου Θοδωρη,ενα μικρο παραπονο τοχω που δεν εριξες ενα τηλ οταν ηρθες κατω...αλλα ενταξ,σε καταλαβαινω εισουν με ολη την οικογενεια κ μαλλον φορτωμενο προγραμμα:friendship:
Δημήτρη έχεις απόλυτο δίκιο και δικαίως και παράπονο! :(

Έπαιζε να είμαι μόνος με τη μάνα μου και τα γυναικόπαιδα. Κατάφεραν όμως κι ήρθαν πρώτα ξαδέρφια από ΗΠΑ και γίναμε 25+ !!!
Έσφιξε το πρόγραμμα:D:D:D:D

Αλλά κάτι τέτοια, είναι πάντα όμορφα!

Θα βρεθούμε στη Μεσσηνία, δεν το αφήνω έτσι ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
θα ξεφυγω απο τα σχετικα σχολια κ θα πω οτι αμα υπαρχει οργανωση,συννενοηση κ σεβασμος ολα μπορουν να γινουν κ ολοι να χαμογελουν!
Τεο κ του χρονου φιλε!
Αυτό που λέει ο από πάνω!:D
Όταν θέλεις όλα μπορείς να τα καταφέρεις.....και μαζί και μόνοι!

Ωραία βόλτα και ακόμα πιο ωραία φαμιλια:friendship:

Όλη η προσπάθεια, αυτή είναι!
Να καταφέρουμε να μοιράσουμε χρόνο-χρήμα-βόλτες-δραστηριότητες για όλους και όλοι μεταξύ μας.
Υπάρχουν οι γονείς, υπάρχουν τα παιδιά....
Υποχρέωση κι ευχαρίστηση προς τα παιδιά μας, ευγνωμοσύνη προς τους γονείς μας, να προλάβουμε να χαρούμε την κάθε ηλικία των παιδιών -γιατί όλα είναι στιγμές- να προλάβουμε και τους γονείς - γιατί θα μας λείψουν κάποια στιγμή....
Χαίρομαι που μπορώ να δείχνω στα παιδιά μου, όσα δεν υπάρχουν στα βιβλία, όσα δε γίνεται να δουν στο σχολείο.
Υπάρχει και το ζευγάρι όμως! Χρειάζεται χρόνο και ο άνθρωπος που επιλέξαμε να ζήσουμε μαζί του, γιατί στο τέλος του κύκλου, το ζευγάρι πάλι θα φτάσει εκεί απ' όπου κι όπως ξεκίνησε! Οι 2 τους!!!
Με συνεννόηση , σεβασμό και πρόγραμμα όσο γίνεται, προσπαθούμε να χαμογελάμε όλοι μαζί!
Όπως το λέτε φιλαράκια κι οι περισσότεροι εδώ, τα ίδια κάνουμε !
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Θαυμάζω τα ζευγάρια που μετά από χρόνια συμβίωσης, εξακολουθούν να ταξιδεύουν/βολτάρουν με μοτοσυκλέτα. Να είστε πάντα αγαπημένοι και με ασφαλή χιλιόμετρα :friendship:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Πολύ Ωραιο το ταξιδάκι σας σε πανέμορφα μέρη γεμάτα Ελλάδα .Εχω μια απορία και συγχώρεσε με :η γυναίκα σου πως χώρεσε εκεί πάνω στο βουνό ;Σας θαυμάζω, να συνεχίσετε έτσι !!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Όλη η προσπάθεια, αυτή είναι!
Να καταφέρουμε να μοιράσουμε χρόνο-χρήμα-βόλτες-δραστηριότητες για όλους και όλοι μεταξύ μας.
Υπάρχουν οι γονείς, υπάρχουν τα παιδιά....
Υποχρέωση κι ευχαρίστηση προς τα παιδιά μας, ευγνωμοσύνη προς τους γονείς μας, να προλάβουμε να χαρούμε την κάθε ηλικία των παιδιών -γιατί όλα είναι στιγμές- να προλάβουμε και τους γονείς - γιατί θα μας λείψουν κάποια στιγμή....
Χαίρομαι που μπορώ να δείχνω στα παιδιά μου, όσα δεν υπάρχουν στα βιβλία, όσα δε γίνεται να δουν στο σχολείο.
Υπάρχει και το ζευγάρι όμως! Χρειάζεται χρόνο και ο άνθρωπος που επιλέξαμε να ζήσουμε μαζί του, γιατί στο τέλος του κύκλου, το ζευγάρι πάλι θα φτάσει εκεί απ' όπου κι όπως ξεκίνησε! Οι 2 τους!!!
Με συνεννόηση , σεβασμό και πρόγραμμα όσο γίνεται, προσπαθούμε να χαμογελάμε όλοι μαζί!
Όπως το λέτε φιλαράκια κι οι περισσότεροι εδώ, τα ίδια κάνουμε !


Τα έγραψες όλα ....
Εγώ απλά θα σου γράψω υγεία σε όλους ....όλα τα άλλα είναι στο δρόμο μας !!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πολύ Ωραιο το ταξιδάκι σας σε πανέμορφα μέρη γεμάτα Ελλάδα .Εχω μια απορία και συγχώρεσε με :η γυναίκα σου πως χώρεσε εκεί πάνω στο βουνό ;Σας θαυμάζω, να συνεχίσετε έτσι !!
χεχεχεε....
Η γυναίκα, είχε την καλύτερη θέση:yew::yew::yew:
Πολυθρονάρα! Η σέλα της ελεύθερη (δε φαίνεται στις φώτο) τα πόδια άνετα στα πατάκια, εμπρός από τις μπαγκαζιέρες και θέσεις να ακουμπάει και τα δύο χέρια στα μπαγκάζια, πολυθρόνα σου λέω!!!!
Δεν έχω φώτο -επίτηδες- με το μηχανάκι κι εμάς επάνω από Θεσ/νικη και μετά κι από Εύηνο και μετά. Για να γυρίσουμε στο σπίτι, έπρεπε να έχουμε 2 παραγγελίες του μικρού από Jambo:D Aυτά τα κρατούσε η Μαίρη ανάμεσά μας, από Θεσ/νίκη μέχρι τη Γαστούνη στην Ηλεία:roflmao::laugh: Εκεί τη λυπήθηκα, αλλά ο γιος της βλέπεις....:inlove::inlove::inlove:
Στον Εύηνο μας έδωσαν κι αυγά και ντομάτες, αγγουράκια κλπ... Αυτά μπήκαν πάνω από όλα με δύχτι:D
Σκηνές απείρου κάλλους:laugh:

Α, κι έτσι φορτωμένοι και δικάβαλοι (πριν τις υπερβολές της Θεσ/νικης..) κάναμε και μπόλικο χώμα και σε κάποια σημεία δυσκολούτσικο ;)
Τα μεγάλα on/off γι αυτή τη δουλειά είναι :cool:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Χαχαχαχαχααχ είσαι απίστευτος αλλά τα περισσότερα μπράβο ανήκουν σε εκείνη !! Να είστε καλά και να έχετε όμορφα ταξίδια. Η καλύτερη παρέα για εμένα είναι η γυναίκα μας (αναφέρομαι σε αυτούς που τα πάνε καλά)!! ειδικά όταν ανεβαίνει στην μηχανή μας !!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Και μετά λέτε ότι ΕΓΩ φορτώνω πολύ τα μηχανάκια μου! :p
Ωραίο το ζεύγος, πάντα όμορφες βόλτες Θοδωρή!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και μετά λέτε ότι ΕΓΩ φορτώνω πολύ τα μηχανάκια μου! :p
Ωραίο το ζεύγος, πάντα όμορφες βόλτες Θοδωρή!
Εσυ το παρακανεις Ντοκ.
Στελνεις τη γυναικα με αλλα μεσα

Ευχαριστουμε για τις ευχες :)
 
Reactions: yns

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και μετά από μια οικογενειακή εβδομάδα στα γνωστά της Ηλείας μέρη,
πήγα τα πίτσι όλα











Η πολύχρωμη Πλατανιά! Πανέμορφο χωριό στην πλευρά της Μεσσηνίας!






η ζωή μου όλη :)





και το τσαρδάκι μας για τελευταία φορά μέσα στον Αύγουστο.


Κατάληξη παραμονές της Παναγίας στο χωριό...




Και το μπάνιο ανήμερα Δεκαπενταύγουστο σε παραλία πέριξ Καλαμάτας ;)




Σιγά μην έκανα με κόΖμο:D:D:D


Καλό Φθινόπωρο, με το καλό οι βροχούλες και .... Πάμε γι 'αλλα :)



ΥΓ:Ψήνω κι ένα βιδεάκι...., άμα τα κατφέρω θα ανέβει κι αυτό :)





Εδώ, σ' αυτό το ποστ που παρέθεσα, λείπει μια φώτο.
Το έτερο allaround οχημα της οικογένειας:inlove::inlove:, που μου κρατούσε μούτρα το πρωί :rolleyes: κι έτσι θυμήθηκα την παράλειψη....:D
 
Top Bottom