ΑdvtrOFFy 2024...the ADVstory

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Φωτογραφία το ΚΤΜ νο 3,258


 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
(Ας τη στήσουμε εδώ, ωραία είναι)

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πρώτοι αναβάτες φτάνουν με το VLCC να πλοηγεί να να ανοίγει δρόμο.







M/T Αγιος Παντελεήμων, Call Sign BMWGS, IMO no 1200

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
IoannisB

Ομορφάντρας με ωραίο μηχανάκι..... Αυτά βλέπει το πλι και καψώνει..

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ελλάδα και 'Ηλιο, ο πρώτος να βλέπω
Λιαντίνης.



ΚΤΜ και βουνά, για πάντα να βλέπω.
Χριστιανίδης.



Μια θαλασσα βουνών. 'Αγραφα.









 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Και οι ορδές των πεινασμένων για χωματοβακτηρίδια, 'Ορκς, προελαύνουν χωρίς οίκτο...





 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08




Η γοητεία του κλασσικού.
Bandit + bro, μαζί με ήρεμη δύναμη labros

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Κάποια παιδιά σταμάτησαν εκεί στο λοφίσκο για να θαυμάσουν τη θέα και να ανοίξει το μάτι.

















 
Τελευταία επεξεργασία:

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Το 10 το καλό ή το καλύτερο .............

Σύμφωνα με τους πιο παλαιούς είναι ίσως το καλύτερο troffy που έχει γίνει μέχρι τώρα. Εγώ θεωρώ πως δεν μπορώ να εκφέρω μια καθαρή γνώμη γιατί για εμένα ήταν ουσιαστικά το δεύτερο μου , μετά το περσινό του Λάδωνα. Παρ' όλα αυτά ήταν μοναδικές οι διαδρομές και τα τοπία που είδαμε και οδηγήσαμε. Σίγουρα μοναδικά και αιτία να αγαπήσουμε ακόμα πιο πολύ τον τόπο μας.
Πολλά ευχαριστώ στον Θάνο και στα άλλα παιδιά , που ασχολήθηκαν με τα της διαδρομής και μας περιπλάνησαν στα ωραία μέρη τους. Θάνο χάρηκα που σε γνώρισα και από κοντά και είπαμε και δυο κουβέντες. Να ευχαριστήσω και τον Παναγιώτη που μας φιλοξένησε στους "Ωραιάδες", άψογος χώρος και σίγουρα θα τον ξανά τιμήσουμε. Να ευχαριστήσω επίσης και τον Λάμπρο, παλαιό φίλο από τις συμμετοχές μας στα 36ωρα, που έτυχε να βρεθούμε και στα χωμάτινα τεραίν μέσω του φόρουμ και να δέσουμε σαν ομάδα οδηγικά και μή και να κάνουμε μαζί και το φετινό τρόφυ. Τέλος να ευχαριστήσω τον Κώστα , άκα Turtle και τον Παναγιώτη που ,(συγχώρησε με δεν θυμάμαι το nick name σου) , που σταμάτησαν και βοήθησαν την Κυριακή το μεσημέρι σε ένα σκασμένο λάστιχο που μας έτυχε. Κώστα ακόμα εκεί θα είμασταν χωρίς τους λεβιέδες σου και την βοήθειά σου , σ'ευχαριστώ.
Επίσης να ευχαριστήσω και τους φωτογράφους του troffy , Κώστα , Γιάννη, Λεωνίδα, και όποιον άλλον ξεχνάω, που εάν δεν ήταν και αυτοί μια φωτό της προκοπής δεν θα είχαμε.............
Φωτογραφίες λίγες ................και βίντεο αρκετά που έρχονται...............

Θάνο , αφιερωμένη σε εσένα..............
Δημήτρη δεν χρειάζονται ευχαριστώ. Το να βοηθάς κάποιον είναι σα να βοηθάς τον ίδιο σου τον εαυτό. Πόσο μάλλον όταν έχεις την ίδια τρέλα και είσαι στο βουνό. Άσε που ήταν πραγματικά χαρά μου.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δημήτρη δεν χρειάζονται ευχαριστώ. Το να βοηθάς κάποιον είναι σα να βοηθάς τον ίδιο σου τον εαυτό. Πόσο μάλλον όταν έχεις την ίδια τρέλα και είσαι στο βουνό. Άσε που ήταν πραγματικά χαρά μου.
Μπράβο ρε φίλε!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεος....

Ένα από τα πιο εντυπωσιακά σημεία που έχω βρεθεί ever.. Σαν να είσαι στη κορυφή του κόσμου. Το πέρασμα της κορυφής Φούρκα προς το διάσελο για Κριακουρα ανάμεσα Νεράιδα Ματσούκι. Εκεί που γράφτηκε στη μνήμη όλων μας αυτή η διαδρομή και δεν θα ξεχαστεί...

 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Δεος....

Ένα από τα πιο εντυπωσιακά σημεία που έχω βρεθεί ever.. Σαν να είσαι στη κορυφή του κόσμου. Το πέρασμα της κορυφής Φούρκα προς το διάσελο για Κριακουρα ανάμεσα Νεράιδα Ματσούκι. Εκεί που γράφτηκε στη μνήμη όλων μας αυτή η διαδρομή και δεν θα ξεχαστεί...

Σε φάγανε μπαμπέσικα… με το Voge θα οργίαζες περισσότερο
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Τι θέλεις να πεις??ότι είναι αργός??:dnl:

:roflmao::roflmao: Οχι , πόσο γρήγορα να πας εκεί;
είμαι σιγουρος όμως οτι ήθελε να ρθει με το voge και τον πείσατε να έρθει με το μουλάρι.

Ο Βαγγέλης είναι χειρούργος στο λέω Πρόεδρε , τον χειρούργο δεν τον κρίνεις απτη ταχύτητα ,τον εβλεπα απο πίσω έκανε τσακπινιές στις πέτρες , μιλούσε και παραμερίζανε.

Βασικά όλοι οι «παλιοί» μου κάνατε θετική εντύπωση για την ενέργεια που είχατε να κάνετε οτι κάνετε!

Τώρα τα μεταξύ σας δεν τα γνωρίζω…….. :dnl:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:roflmao::roflmao: Οχι , πόσο γρήγορα να πας εκεί;
είμαι σιγουρος όμως οτι ήθελε να ρθει με το voge και τον πείσατε να έρθει με το μουλάρι.

Ο Βαγγέλης είναι χειρούργος στο λέω Πρόεδρε , τον χειρούργο δεν τον κρίνεις απτη ταχύτητα ,τον εβλεπα απο πίσω έκανε τσακπινιές στις πέτρες , μιλούσε και παραμερίζανε.

Βασικά όλοι οι «παλιοί» μου κάνατε θετική εντύπωση για την ενέργεια που είχατε να κάνετε οτι κάνετε!

Τώρα τα μεταξύ σας δεν τα γνωρίζω…….. :dnl:
Όσο τσιμπάει θα τον πηγαίνω προφυλακτήρα.....αν και με έκανε περήφανο που ήρθε με το μεγαλο
 
Top Bottom