Βαλίτσα Givi Simply 47 με την βάση της.

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πωλείται βαλίτσα givi simply 47, μαζί με τη βάση της (σχαράκι και μεταλλική πλακάκι -λογικά το πλακάκι τρυπιέται για να ταιριάξει σε διάφορες μοτοσυκλέτες). Σε άριστη κατάσταση. Η βαλίτσα είναι με ένα κλειδί (δεν γνωρίζω αν δίνεται με περισσότερα).

Τιμή 120 ευρώ

(η αγγελία είναι για λογαριασμό φίλου, συνεννοείστε μαζί μου - είμαι ο πληρεξούσιος :D )





 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λογικά MONOKEY είναι η μπαγκαζιέρα. Απ ότι βλέπω εκτός απο τη Universal πλαστική βάση έχει μαζί και μεταλλικό πλακάκι που προφανώς είναι απο συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα. Αν μπορείς γράψε σε τί μοτοσυκλέτα την είχε καθώς μπορεί κάποιος να το πάρει απευθείας για το συγκεκριμένο μοντέλο .
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Givi, simply 47 λίτρα monolock.
Κλειδιά 2.
130 έχει καινούρια.
Η βάση/πλάκα 27.
ΟΚ, λογικά είναι αχρησιμοποίητη.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Καλημέρα παιδιά!
Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις/επισημάνσεις.

Καθότι είμαι racing τύπος :cool: δεν έχω ιδέα από βαλίτσες, έκανα ένα ψάξιμο στο car και την είδα σαν simply, με τιμή από 130-155Ε (χωρίς να διευκρινίζεται αν έχει και βάση ή όχι).

Η μπαγκαζιέρα ήταν σε Aprilia Caponord 1200 (χλωμό δηλαδή να βρούμε ίδιο:ha ) και δώθηκε με την αγορά της μοτοσυκλέτας, δυστυχώς κλειδί δώθηκε 1 (έψαξε ο κολλητός και δεν βρήκε άλλο στην προίκα της μοτοσυκλέτας - θα το ξαναδούμε όμως). Όντως φαίνεται αχρησιμοποίητη, ήταν πάντως πάνω στην μοτοσυκλέτα.

Με όλα τα παραπάνω, αν κάποιος ενδιαφέρεται και του κάνει, να το δούμε και με την τιμή (σε λογικά πάντα πλαίσια).
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Υπάρχει ακόμα η βαλίτσα και δίνεται στα 100 ευρώ.

Ευχαριστώ!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Η βαλίτσα δώθηκε χωρίς την βάση της. Δεν ξέρω αν θα υπάρξει ενδιαφέρον μόνο για την βάση, ίσως την βάλω ξεχωριστά αγγελία, η παρούσα πάντως μπορεί να διαγραφεί. Ευχαριστώ!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Η βαλίτσα δώθηκε χωρίς την βάση της. Δεν ξέρω αν θα υπάρξει ενδιαφέρον μόνο για την βάση, ίσως την βάλω ξεχωριστά αγγελία, η παρούσα πάντως μπορεί να διαγραφεί. Ευχαριστώ!
Γιώργο, αν η βάση μπει στο ''χαρίζεται'' δηλώνω ενδιαφέρον. Αλλιώς με ένα συμβολικό ποσό το βλέπω... (θέλω μόνο το πλακάκι το μεταλλικό.
 
Top Bottom