Βιντεο που μας αρεσουν

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160
Πριν δυο χρονια βρηκα μια ινδικη Βεσπα,Bajaj δλδ και την επιασα ολομοναχος,αγοραζοντας μονο ανταλλακτικα ωστε να την κανω οπως με βολευε.

Εκανα και ενα βιντεο της ολης διαδικασιας που κοινοποιησα σημερα στο ΥΤ


 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πριν δυο χρονια βρηκα μια ινδικη Βεσπα,Bajaj δλδ και την επιασα ολομοναχος,αγοραζοντας μονο ανταλλακτικα ωστε να την κανω οπως με βολευε.

Εκανα και ενα βιντεο της ολης διαδικασιας που κοινοποιησα σημερα στο ΥΤ


Πιάνουν τα χέρια σου πουλάκι μου..
Γεια σου Θάνο με τα ωραία σου, άψογος όπως πάντα :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αν ισχύει η διαφήμιση τότε εμείς οι κατεμάκηδες θα έπρεπε να είμαστε αλκοολικοί


Μη διαθέσιμο βίντεο
Το βίντεο δεν υπάρχει πλέον ή δεν έχετε δικαίωμα προβολής του βίντεο.
Μάθετε περισσότερα...

Κατεμάκιας δεν είμαι, αλλά μια τάση την έχω... :brs:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν ξέρω τι συνεβει, δε βγάζω άκρη.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Ο πιθανότατα γιος ομογενών της Αμερικής Doug Domokos, γνωστός με το παρατσούκλι Wheelie King.

Eπειδη ήταν.

 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μιλάμε για πολύ ξύλο o_O:roflmao:


Το κομμάτι που παίζει στο 6:30'' ποιο είναι;
Rage against the machine, αλλά ποιο;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πολύ ωραίο βίντεο για τα κράνη ARAI

Φαντάσου με εψησε να βάλω δόσεις στην πιστωτική που δεν το έχω κάνει ποτέ .....


Αυτος που μιλάει είναι αυτό που έχει το ορίτζιναλ Μπραντ στην Μιχαλακοπούλου;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το βίντεο το είδα μόλις ανέβηκε (αχ, αλγόριθμε) και δεν εντυπωσιάστηκα. "Δεν είναι απλό fiber, είναι SUPERFIBER" και περιμένει να δει μάτια να γουρλώνουν σαν να έβγαλε ο Κλαρκ Κεντ τα ρούχα του και να είδε ο ακροατής τον Σούπερμαν πρώτη φορά;

Όλα τα κράνη αυτού του τύπου με τον ίδιο τρόπο φτιάχνονται. Στρώσεις ινών και κάποιας ρητίνης. Η κάθε μάρκα έχει τα δικά της υλικά και τεχνοτροπία, η arai ξεχωρίζει για το όλο στο χέρι και το μέγεθος της εταιρείας (βίντεο με τουρ στην έδρα και την γραμμή παραγωγής υπάρχουν αρκετά). Έχει τις εμμονές της με κάποια πράγματα που δεν ξέρω αν έχουν πρακτική αξία (από πάντα διαφήμιζε την ακαμψία στο άνοιγμα). Αυτό με την καμπυλότητα του κράνους ακούγεται λογικό.


Το θέμα είναι αν σου κάτσει στο κεφάλι το σχήμα, το οποίο αλλάζει από μοντέλο σε μοντέλο (ή ίσως άλλαζε, γιατί έγραφε στην σελίδα round, intermediate oval, long oval κλπ τώρα δεν τα βλέπω) και ότι πλέον είναι βαριά. Ναι οκ ασφάλεια και έχοντας πέσει με chaser και με XR1100 ξέρω πολύ καλά και την διαφορά ανάμεσα στο τίποτα και στο ελαφριά διάσειση (η τελευταία πτώση με το rpha70 ήταν με μικρή ταχύτητα από... Μεγάλο ύψος γιατί πετάχτηκα στον αέρα, δεν είχα θέματα αλλά δεν ξέρω αν είναι αντιπροσωπευτική, εννοείται πήρα άλλο). Αλλά και η άνεση που σε μια μεγάλη μέρα είναι ασφάλεια γιατί δεν κουράζεται το σώμα και τα αυτιά (διάσημη η arai για την φασαρία) είναι ζητούμενο. Έχουν αλλάξει τα "αυτιά" βλέπω, έχουν αλλάξει οι αεραγωγοί, οπότε ίσως να άλλαξε και ο θόρυβος. Το βάρος το πουλάνε ως "δεν ξέρετε εσείς". Αυτό που δεν έχει αλλάξει είναι το "έβαλα λίγο απρόσεκτα το κράνος στην σακούλα του και έφυγε ο αεραγωγός" και πλέον είναι feature... Αχ. Το chaser είχε και κάτι βιδάκια τόσα δα μαζί με την ταινία διπλής όψεως.

Οι μονόδρομοι υπάρχουν μόνο στον ΚΟΚ. Μην ψαρωνουμε από τέτοια ασαφή sales pitch "μαγικό υλικό, σαν την συνταγή του καβουροπάτι".
 
Top Bottom