Βόρειος Όλυμπος, 30/09_01-02/10/2016 | The Advride way...

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Και εμένα μην με υπολογίζετε στα περιπατητικα σας προγράμματα. Θα έρθω Σάββατο μεσημεράκι αφού περάσω από βελβεντο - ριζωματα - ελατοχωρι - λόφος - Βροντού. Έτοιμος για το βραδυνο σουβλάκι παρτυ!!!
Κυριακάτικο τουρ θα παίξει η θα είναι φρι;

Ο σκατομαυρος έδωσε άκυρο.
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Το προγράμμα θα βγει εκεί στο επι τόπου, κατα πάσα πιθανότητα το Σάββατο πρωί μαζί με τον πρώτο καφέ, όποτε μην αγχώνεστε! Θα σας περιμένουμε! Άλλωστε η πεζοπορική βόλτα δεν θα ξεπεράσει το 5ωρο, συμπεριελάμβανομενου των στάσεων για καφέ-κολατσιό, φωτορομαντζου και κυνηγιού μανιταριών...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Theofilos

Μέλος
Όνομα
Theofilos
Μοτό
vstrom650
Απο φαγητό τι θα κάνουμε τελικά; θα φάμε στο καταφύγιο; θα ψησουμε; θα φάμε κονσέρβα;
(εθιξα ενα πολύ σημαντικό ζητημα τώρα! Χαχαχαχα)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Δεν ξερω ποιος θα μαγειρεψει κ θα ψησει αλλα ξερω οτι οι προετοιμασιες τρεχουν.
Γιατι η διαφορα ηλικιας αναμεσα στο γηραιοτερο κ τη νεοτερη ορειβατη αγγιζει τον μαγικο αριθμο...60!



Και sunroof παρακαλω!



adv phone
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
αν κανετε προετοιμασιες σε σουβλακια,παρακαλω να εχετε μαζι σας κ μερικα σουβλακια-καλαμακια κοτοπουλο, λογω χρυσου στο Ριο στη χοληστερινη,οπως ειχα προαναφερει κ στην μεροπη.
ευχαριστω
ελπιζω να εχω προλαβει να ...δεσω το μηχανακι.(αυτο το μοχλικο με εχει μπιμπισει)
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Μολις ξαναμιλησα με το καταφυγιο και το θεμα φαγητο λυθηκε ως εξης:

Γενικα μπορουμε ο καθενας μας να παρουμε οτι θελουμε σε τροφιμα και ποτα αν και εχει και το καταφυγιο. Για την καλυτερη οργανωση και εξυπηρετηση μπορεσα και συννενοηθηκα
το καταφυγιο να μας παραχωρησει μια ψησταρια ωστε να να μαζευτουμε γυρω απ την φωτια και οτι θελει πεσει πανω στα καρβουνα για την "παρεα"....:yew:

Πιο συγκεκριμενα, για την Παρασκευη να παρουμε οτι θελουμε σε τροφιμα και να κανουμε κουμαντο μονοι μας, μιας και το καταφυγιο για το βραδυ μονο της Παρασκευης περιμενει και αλλους επισκεπτες *(το πληροφορηθηκα μολις τωρα αυτο), οποτε να ειμαστε ανεξαρτητοι και ωραιοι!

Απο το Σαββατο το πρωι και ολο το Σ/Κ το καταφυγιο ειναι ολο στην διαθεση μας και θα κανει αυτο τα κουμαντα για το φαγητο του Σαββατοβραδου συν τα πρωινα. Το μενου που προσφερει ειναι της ωρας, σαλατες, πατατουλες και τετοια πραγματα.
Την ψησταρια θα την εχουμε οπως και να εχει, οποτε οτι περισσεψει απο την προηγουμενη ή οτι ερθει το Σαββατο θα μας ξανακανει "παρεα"...:D
Και αμα βρουμε και κανα "κρεας του βουνου", εκει να δειτε τι εχει να γινει!!!!:friendship:








Υ.Γ.: Λεμονια να μην ξεχασουμε!:p
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Δεν ξερω ποιος θα μαγειρεψει κ θα ψησει αλλα ξερω οτι οι προετοιμασιες τρεχουν.
Γιατι η διαφορα ηλικιας αναμεσα στο γηραιοτερο κ τη νεοτερη ορειβατη αγγιζει τον μαγικο αριθμο...60!



Και sunroof παρακαλω!



adv phone

Το καλυτερο αξεσουαρ!

Πασχαλη-Ειρηνη, προκαταβολικα σας υπερευχαριστουμε! :D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
αν κανετε προετοιμασιες σε σουβλακια,παρακαλω να εχετε μαζι σας κ μερικα σουβλακια-καλαμακια κοτοπουλο, λογω χρυσου στο Ριο στη χοληστερινη,οπως ειχα προαναφερει κ στην μεροπη.
ευχαριστω
ελπιζω να εχω προλαβει να ...δεσω το μηχανακι.(αυτο το μοχλικο με εχει μπιμπισει)
Μαρκο βαλε ενισχυμενο μοχλικο να αντεξει τις προμηθειες.
Σουβλακια θα ανεβασουμε σκετα κ μονο για το Σαββατοβραδο κι αυτο αφου εξασφαλισουμε οτι υπαρχει ψησταρια εκτος κτιριου στη διαθεση μας.
Ο "καταφυγιατζης" κανει κατι νερα στην επικοινωνια , αναμενουμε κι τον Αλεξ για οδηγιες.

adv phone
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλα να περασετε παιδια...εμεις απο δω,δεν θα τα καταφερουμε να ανεβουμε,προεκυψαν άλλα στη μεση...next time.;) Παρηγορια οι εικονες που θα απολαυσουμε απο τα ομορφα Ολυμπια μερη :inlove::geek:
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Καλησπέρα σε όλους. Την Κυριακή ανέβηκα στο καταφύγιο. Απίστευτη διαδρομή, πανέμορφα μέρη, βατος ο χωματοδρομος απλά θέλει προσοχή στα τελευταία 50 μ. Μίλησα με τον υπεύθυνο και μου είπε ότι την Παρασκευή το βράδυ περιμένει 30 άτομα για φαγητό και διανυκτερευση. Αλλά Σάββατο πρωί νωρίς θα φύγουν οπότε μετά θα μπορεί να εξυπηρετήσει με φαγητό και κρεβάτια.
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Καλησπέρα σε όλους. Την Κυριακή ανέβηκα στο καταφύγιο. Απίστευτη διαδρομή, πανέμορφα μέρη, βατος ο χωματοδρομος απλά θέλει προσοχή στα τελευταία 50 μ. Μίλησα με τον υπεύθυνο και μου είπε ότι την Παρασκευή το βράδυ περιμένει 30 άτομα για φαγητό και διανυκτερευση. Αλλά Σάββατο πρωί νωρίς θα φύγουν οπότε μετά θα μπορεί να εξυπηρετήσει με φαγητό και κρεβάτια.
Εσείς εισασταν λοιπόν! Μου ανέφερε ο υπεύθυνος του χώρου για δυο μηχανές που πήγαν εχθές και δεν κατάλαβα σε τι αναφερόταν. Τωρα το 'πιασα.



Sent from my iPad using Tapatalk
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Ω ναι!Εμείς!Θα περάσετε σίγουρα τέλεια εκεί πάνω.Εγώ πήγα για αναγνώριση,δεν κρατιόμουν:biker:
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom