Γεια σας και από εμένα .

George7009

Μέλος
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
SYM HD300
Καλώς όρισες.
Αν σε ενδιαφέρει έχει test ride η CF MOTO για το 800Explorer, σε έναν στο Αιγάλεω. S-moto Κάτι τέτοιο.
Είχα πάει χθες από την Κερατέα επειδή είναι δίπλα μου, και μου είπαν πως έχουν στείλει όλα τα μηχανάκια για test ride εκεί.
Ναι το ξέρω , αλλά ο πωλητής μου φάνηκε λίγο κάπως απότομος .
 

George7009

Μέλος
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
SYM HD300
γειά σου Γιώργο. Με το καλό το νέο moto. Πες μας όπως και τί σε ενδιαφέρει σαν οδήγηση. Το χώμα σε ενδιαφέρει?ταξίδια μονός δικάβαλος, χρήση πολης κλπ.
Ταξίδια επί το πλείστον σε Ε.Ο . Προς το παρόν μονός και όταν μεγαλώσει η τσούπρα μου δικάβαλος με τη σύζυγο .
Σημειωτέον κάνω 20.000 χλμ το χρόνο σε Ε.Ο . Περιστέρι - Μέγαρα - Περιστέρι καθημερινά 6 μέρες την εβδομάδα .
Οπότε όπως καταλαβαίνεις ψάχνω κάτι δυνατό 90-100 ίππους ξεκούραστο γιατί είμαι και λίγο θρεφτάρι . 150 κιλάκια .
Χώμα θα πατήσω 1 φορά το μήνα βατό χωματόδρομο .
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ταξίδια επί το πλείστον σε Ε.Ο . Προς το παρόν μονός και όταν μεγαλώσει η τσούπρα μου δικάβαλος με τη σύζυγο .
Σημειωτέον κάνω 20.000 χλμ το χρόνο σε Ε.Ο . Περιστέρι - Μέγαρα - Περιστέρι καθημερινά 6 μέρες την εβδομάδα .
Οπότε όπως καταλαβαίνεις ψάχνω κάτι δυνατό 90-100 ίππους ξεκούραστο γιατί είμαι και λίγο θρεφτάρι . 150 κιλάκια .
Χώμα θα πατήσω 1 φορά το μήνα βατό χωματόδρομο .
Να πας να δεις το καινούργιο το vstrom 800 το ασφάλτινο. 11 χιλιάρικα. Σίγουρα τα 800mt και 900dsx είναι ενδιαφέροντα μηχανάκια αλλά με 20.000χλμ το χρόνο πήγαινε στην αγκαλιά της suzuki και ειδικά αυτό το μηχανάκι και αυτό το φανταστικό μοτέρ θα το ευχαριστηθείς.
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ναι το ξέρω , αλλά ο πωλητής μου φάνηκε λίγο κάπως απότομος .
Πήγα Κερατέα, Βύνιο και Smoto.
Στην Κερατέα οι 2 που ήταν εκεί στα pc, ήταν άσχετοι από πωλήσεις. Φεύγοντας απογοητευμένος, μόλις έμπαινε ο main πωλητής τους και με εξυπηρέτησε τέλεια. Μας γνώρισε μέχρι και στον ιδιοκτήτη.
Βύνιος = σκουπίδια. Πάρκαρα απ'έξω το raptor και με το που μπαίνω μέσα, απλά μου είπε κάποιος να παρκάρω λίγο πιο μπροστά. Μετά ήταν όλοι στους υπολογιστές σαν να μην υπήρχα. Σηκώθηκα και έφυγα.
Smoto πήγα χθες, περίμενα λίγο τον "Σταύρο - Στράτο" δεν θυμάμαι, με εξυπηρέτησε μια χαρά.
  1. Muvus
  2. Smoto
  3. Βύνιο δεν ξαναπάταω.
 
Top Bottom