Γεια χαρά!

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Γεια σας.

Είμαι ο Βαγγέλης από Νάουσα και οδηγώ ένα KTM Adv 990.
Ελπίζω στο δικό σας φόρουμ να υπάρχει ζωντάνια και παρέες που κάνουν βόλτες και ταξίδια γιατί τον τελευταίο καιρό απ`όσα φόρουμ ήμουν "περαστικός" όλα είχαν βαλτώσει.

Καλώς σας βρήκα.
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
welcome bro,,,,,,
εδω θα βρεις ανησυχες γριες, πορτοκαλι πριονια, τακουνατες χοντρες,,,,διχρονιλες σε ουλες τσι ηλικιες
πανω σε ασφαλτο, κροκαλα, λασπη,,,,,σκηνακια στη φυση,,,,εκδρομες, καταστασεις, γελιο
γιατι η αγαπη μας για τις μηχανες που καβαλαμΕ ειναι ακομπλεξαριστη;)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αν και οδηγικα οι Ελληνες δεν ειναι και πολυ του βαλτου,
στα μοτο-φορουμ οντως τα εχουν καταφερει καλα!
Το advride.gr φτιαχτηκε απο 11 ανθρωπους που αγαπουν την οδηγηση στα βουνα
και λατρευουν να μοιραζονται τις εμπειριες τους απο αυτην με καθε ομοιοπαθη ή υποψηφιο!!
Για αρχη!
http://www.advride.gr/threads/Πρωτομαγιά-στο-βορρά.1262/

http://www.advride.gr/threads/Ήρθε-ετοιμαστείτε-advtroffy-2014-30-31-5-1-6-2014.926/
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γεια σας.

Είμαι ο Βαγγέλης από Νάουσα και οδηγώ ένα KTM Adv 990.
Ελπίζω στο δικό σας φόρουμ να υπάρχει ζωντάνια και παρέες που κάνουν βόλτες και ταξίδια γιατί τον τελευταίο καιρό απ`όσα φόρουμ ήμουν "περαστικός" όλα είχαν βαλτώσει.

Καλώς σας βρήκα.
Καλως μας βρηκες Βαγγελη.....
Σε αυτό το φορουμ, το μονο που κινδυνευει να βαλτωσει, είναι το ΚΤΜ σου......:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλώς ορισες Βαγγέλη
Μαρεσεις γιατι λες οτι σκεφεσαι και αισθάνεσαι
Νομίζω οτι ήρθες στον πιο κατάλληλο τόπο !!!!
Τα αλλα ....στην πορεία
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Για να πω την αλήθεια... εκτός ασφάλτου είμαι πολύ κουλός μιας και δεν έχω καθόλου εμπειρία. Ίσως είναι λίγο απογοητευτικό αυτό σε σχέση με την μηχανή που καβαλάω. Επίσης το άλλο απογοητευτικό (το οποίο πλέον το βιώνουμε όλοι λίγο-πολύ) είναι πως οι βόλτες μου έχουν μειωθεί δραματικά μιας και πλέον η απλή "Κυριακάτικη βόλτα του καφέ" μεταφράζεται σε 50άρικο! :cry: + ότι απέκτησα και ένα σκύλο-παλικάρι που του αφιερώνω αρκετό από τον ελεύθερό μου χρόνο.

Πάντως προσανατολίζομαι τα τελευταία χρόνια σε ταξίδια στο εξωτερικό. Πέρσι έκανα πραγματικότητα το μεγάλο μου όνειρο... Nordkapp. Για φέτος όλο και κάτι θα παίξει και θα εξαρτηθεί από μερικούς παράγοντες ο προορισμός. Σκέφτομαι προς Δαλματικές ακτές μεριά... Ίδωμεν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Για να πω την αλήθεια... εκτός ασφάλτου είμαι πολύ κουλός μιας και δεν έχω καθόλου εμπειρία. Ίσως είναι λίγο απογοητευτικό αυτό σε σχέση με την μηχανή που καβαλάω. Επίσης το άλλο απογοητευτικό (το οποίο πλέον το βιώνουμε όλοι λίγο-πολύ) είναι πως οι βόλτες μου έχουν μειωθεί δραματικά μιας και πλέον η απλή "Κυριακάτικη βόλτα του καφέ" μεταφράζεται σε 50άρικο! :cry: + ότι απέκτησα και ένα σκύλο-παλικάρι που του αφιερώνω αρκετό από τον ελεύθερό μου χρόνο.

Πάντως προσανατολίζομαι τα τελευταία χρόνια σε ταξίδια στο εξωτερικό. Πέρσι έκανα πραγματικότητα το μεγάλο μου όνειρο... Nordkapp. Για φέτος όλο και κάτι θα παίξει και θα εξαρτηθεί από μερικούς παράγοντες ο προορισμός. Σκέφτομαι προς Δαλματικές ακτές μεριά... Ίδωμεν.
μακαρι να τα καταφερεις και φετος, το ταξιδι σου.....
καπου θα βρεθουμε και στα μερη σου, καποια στιγμη.
οσο για τον τετραποδο φιλο σου........μπορεις να μας τον δειξεις, εδω
http://www.advride.gr/threads/Τετράποδοι-φιλοι.812/
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μια παρέμβαση!!!!
Κούλος θα εισαι αν σου δείξουν και προσπαθήσεις και δε τα καταφέρεις ποτε !!!
Άρα τωρα δεν εισαι
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
:welcome:........ Βαγγελη ολοι καποτε ηταν κουλοι ......
 
Top Bottom