Γιατι υπαρχουν και Honda

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Επειδη λοιπον πολλες φορες στις εντουραδες που κανουμε , υπαρχουν και αρκετα Honda διαφορων μοντελων, αλλα υπαρχουν, και επειδη εχω μαθει να βοηθαω παντα τους φιλους, θεωρησα καλο να αγορασω αυτο, για το καλο αμφοτερων...:pointu:Δεν υπαινισσομαι κατι προς θεου περι χονδα :secret:και αχρειαστο να ειναι...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Βαγγέλη σε βλέπω δεμένο σε κανα δέντρο σαν τον Κακοφωνίξ... :D
Δεμενος ειναι οκ...κρεμασμενο μην με δεις...γιατι εισαστε πολλοι:thinking::pointu::pointu:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
:waiting:

Δεμένο όμως με την αγέλη των λύκων γύρω σου, το σκέφτηκες ? (Άκουσα πως μία οικογένεια βρίσκεται στην Πάρνηθα)...

Οπότε καλύτερα κρεμασμένο, μιά κι έξω !!! :devilish:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:waiting:

Δεμένο όμως με την αγέλη των λύκων γύρω σου, το σκέφτηκες ? (Άκουσα πως μία οικογένεια βρίσκεται στην Πάρνηθα)...

Οπότε καλύτερα κρεμασμένο, μιά κι έξω !!! :devilish:
Σε νομιζα φιλο..αλλα εισαι και εσυ οχι φιλος...αλλα Φιδι αλλα Honda δεν εχεις...:disgust::pointu:
 

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
...κι η παρέα, διότι τον ιμάντα σε κάποιο φιλαράκι πρέπει να τον πιάσεις!!!
Η παρέα είναι μέσα στους νόμους του βουνού που λέει ποτέ μόνοι μας στο βουνό..
 

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
Το χρωμα του σχοινιου ειναι παραπλανητικο και παραπέμπει ευθεως σε suzuki....

Να ειμαστε λιγο προσεκτικοι παιδια με τα χρωματα... ετσι? :friend:


Συμβαινει κ σε αυτα ομως γιαυτο ειναι οι φιλοι:p
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τώρα κινδυνεύω να ακουστώ ο ξενέρωτος π@πάρας που ξεφευγει απ τη πλάκα και το ρίχνει στο σοβαρό αλλά έχει ωραία μαγαζιά-ιμαντάδικα που σου φτιάχνουν ιμάντα με γάντους με πλαστική επένδυση (με τέτοια φορτώνουμε π.χ. στα τρέιλερ) τα οποιά είναι φιλικά προς το χρώμα της μηχανής σε οποιοδήποτε σημείο τα πιάσεις.

Αυτός ο ιμάντας είναι για ρυμούλκηση αυτοκινήτου και σε όποιο σημείο πλαισίου-τιμονόπλακες κλπ το πιάσεις θα σου γεμίσει τη μηχανή βαθιές γραντουνίες!
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Τώρα κινδυνεύω να ακουστώ ο ξενέρωτος π@πάρας που ξεφευγει απ τη πλάκα και το ρίχνει στο σοβαρό αλλά έχει ωραία μαγαζιά-ιμαντάδικα που σου φτιάχνουν ιμάντα με γάντους με πλαστική επένδυση (με τέτοια φορτώνουμε π.χ. στα τρέιλερ) τα οποιά είναι φιλικά προς το χρώμα της μηχανής σε οποιοδήποτε σημείο τα πιάσεις.

Αυτός ο ιμάντας είναι για ρυμούλκηση αυτοκινήτου και σε όποιο σημείο πλαισίου-τιμονόπλακες κλπ το πιάσεις θα σου γεμίσει τη μηχανή βαθιές γραντουνίες!
απολυτα σωστος! :yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τώρα κινδυνεύω να ακουστώ ο ξενέρωτος π@πάρας που ξεφευγει απ τη πλάκα και το ρίχνει στο σοβαρό αλλά έχει ωραία μαγαζιά-ιμαντάδικα που σου φτιάχνουν ιμάντα με γάντους με πλαστική επένδυση (με τέτοια φορτώνουμε π.χ. στα τρέιλερ) τα οποιά είναι φιλικά προς το χρώμα της μηχανής σε οποιοδήποτε σημείο τα πιάσεις.

Αυτός ο ιμάντας είναι για ρυμούλκηση αυτοκινήτου και σε όποιο σημείο πλαισίου-τιμονόπλακες κλπ το πιάσεις θα σου γεμίσει τη μηχανή βαθιές γραντουνίες!
σωστος.....αν και η ρυμουλκηση μηχανης γινεται παντα δενοντας απο τα πατακια;)
 
Reactions: yns

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Επειδη λοιπον πολλες φορες στις εντουραδες που κανουμε , υπαρχουν και αρκετα Honda διαφορων μοντελων, αλλα υπαρχουν, και επειδη εχω μαθει να βοηθαω παντα τους φιλους, θεωρησα καλο να αγορασω αυτο, για το καλο αμφοτερων...:pointu:Δεν υπαινισσομαι κατι προς θεου περι χονδα :secret:και αχρειαστο να ειναι...
Τώρα Βαγγέλη χτύπησες αδύνατο σημείο :UH:
Φιλαράκια είμαστε όλοι, θα το πω και η μισή ντροπή δική σου.... :friendship:

Όταν πρωτοαγόρασα το Tenere απορούσα γιατί στη κάτω τιμονόπλακα υπήρχε από το εργοστάσιο έτοιμη θηλιά ρυμούλκησης :thinking:
Λέω μέσα μου: μήπως σε κάποια κρίση ειλικρίνειας η Yamaha με προετοιμάζει για το τι θα μου συμβεί στο μέλλον :thinking:

Ε, πήρα κι εγώ άμεσα τα μέτρα μου, μόλις έβαλα το ψηλό φτερό στο Tenere μονομιάς έβγαλα τη θηλιά ρυμούλκησης και αποκατέστησα την αξιοπιστία της :yew:
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Τώρα Βαγγέλη χτύπησες αδύνατο σημείο :UH:
Φιλαράκια είμαστε όλοι, θα το πω και η μισή ντροπή δική σου.... :friendship:

Όταν πρωτοαγόρασα το Tenere απορούσα γιατί στη κάτω τιμονόπλακα υπήρχε από το εργοστάσιο έτοιμη θηλιά ρυμούλκησης :thinking:
Λέω μέσα μου: μήπως σε κάποια κρίση ειλικρίνειας η Yamaha με προετοιμάζει για το τι θα μου συμβεί στο μέλλον :thinking:

Ε, πήρα κι εγώ άμεσα τα μέτρα μου, μόλις έβαλα το ψηλό φτερό στο Tenere μονομιάς έβγαλα τη θηλιά ρυμούλκησης και αποκατέστησα την αξιοπιστία της :yew:
την πατησες τωρα....
 
Reactions: STF

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τώρα Βαγγέλη χτύπησες αδύνατο σημείο :UH:
Φιλαράκια είμαστε όλοι, θα το πω και η μισή ντροπή δική σου.... :friendship:

Όταν πρωτοαγόρασα το Tenere απορούσα γιατί στη κάτω τιμονόπλακα υπήρχε από το εργοστάσιο έτοιμη θηλιά ρυμούλκησης :thinking:
Λέω μέσα μου: μήπως σε κάποια κρίση ειλικρίνειας η Yamaha με προετοιμάζει για το τι θα μου συμβεί στο μέλλον :thinking:

Ε, πήρα κι εγώ άμεσα τα μέτρα μου, μόλις έβαλα το ψηλό φτερό στο Tenere μονομιάς έβγαλα τη θηλιά ρυμούλκησης και αποκατέστησα την αξιοπιστία της :yew:
Τωρα βρε Στεφανε δεν το φανταστηκες οτι ο Χριστοφορος διαβαζει? Τι το ηθελες την αναφορα για την θηλεια ρυμουλκησης? Ακου τα τωρα:pointu:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τωρα βρε Στεφανε δεν το φανταστηκες οτι ο Χριστοφορος διαβαζει? Τι το ηθελες την αναφορα για την θηλεια ρυμουλκησης? Ακου τα τωρα:pointu:
Είπαμε, εμείς οι Teneristas είμαστε καλά παιδιά και ειλικρινείς, δεν είμαστε κατά φαντασίαν ασθενείς...

Στάλθηκε από το τηλέφωνο που βρίσκεται στο BAR του JOE
 
Top Bottom