Για δειτε το.......Motorcycle Motorcross Racing Full Body Armor

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
:woot: :woot: αυτο ειναι τελείως τσαμπέ !!!!!!!Θα είναι καλό όμως ?
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
To ξερω....αλλα απ το τιποτα; δηλαδη της απλες προστασιες του μπουφαν;
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Ναι,σίγουρα απο το ολοτελα καλη και η Παναγιωταινα ε? :yew:
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
μακρυά,,,,,,,,:D

ειναι μονο εμφάνιση,,,,,το δεύτερο μάλιστα ποιο φλούδα πεθαινεις:p

για την ασφάλεια μεσαία κατηγορία και άνω!!

απο επώνυμη εταιρεία και μάλιστα του χώρου,,,,για να ξέρεις τι παιρνεις

THOR, ACERBIS, SIXSIXONE, ONE και βάλεβάλε
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
"Τοο good to be true".. :thinking:

(Αλλα, αμα παραγγειλει κανενας το πρωτο, ας με ενημερωσει!! :yew: )

:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
μακρυά,,,,,,,,:D

ειναι μονο εμφάνιση,,,,,το δεύτερο μάλιστα ποιο φλούδα πεθαινεις:p

για την ασφάλεια μεσαία κατηγορία και άνω!!

απο επώνυμη εταιρεία και μάλιστα του χώρου,,,,για να ξέρεις τι παιρνεις

THOR, ACERBIS, SIXSIXONE, ONE και βάλεβάλε
Ετσι....δεν χωραει εκπτωσεις το θεμα
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
εγω παντως κινεζο τελευταια παρηγγηλα δυο φορες και δεν ηρθαν ποτε!ευτυχως ηταν χαμηλης αξιας αλλα μου'δωσαν τα λεφτα μου πισω.
 

xlimintzouras

Μέλος
Περιοχή
Γαλάτσι
Όνομα
Kώστας
Μοτό
R 1200 GS
Παίδες τον πρώτο (τον μαύρο) τον έχω αγοράσει εγώ εδώ και 3 χρόνια (τότε ήταν ακόμα πιο φθηνός) και σας πληροφορώ ότι δεν διαφέρει σε τίποτα από τους άλλους τους επώνυμους. Μάλιστα τότε που το έψαχνα γιατί και εμένα μου φαινότανε "ύποπτο" διαπίστωσα ότι πολλές επώνυμες μάρκες τους τα έφτιαχνε ο ίδιος κινέζος κατασκευαστής και απλά έβαζαν την επωνυμία τους στην "ούγια". Ένα θα σας πω...αξίζει και με το παραπάνω :ok::ok::ok:. Όποιος θελήσει τον βλέπει και από κοντά. Μιλάμε για πανοπλία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Παίδες τον πρώτο (τον μαύρο) τον έχω αγοράσει εγώ εδώ και 3 χρόνια (τότε ήταν ακόμα πιο φθηνός) και σας πληροφορώ ότι δεν διαφέρει σε τίποτα από τους άλλους τους επώνυμους. Μάλιστα τότε που το έψαχνα γιατί και εμένα μου φαινότανε "ύποπτο" διαπίστωσα ότι πολλές επώνυμες μάρκες τους τα έφτιαχνε ο ίδιος κατασκευαστής και απλά έβαζαν την επωνυμία τους στην "ούγια". Ένα θα σας πω...αξίζει και με το παραπάνω :ok::ok::ok:
Αυτη ειναι μια πολυ καλη ειδηση για την τσεπη μας και την ασφαλεια μας.Γιατι πραγματικα αναρωτιομασταν κατα πόσο καλος είναι.Thanks a lot Xlimintzoura :ok: :ok: :ok:
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Ωραίος θωρακας δεν το συζητω ,αλλα βρε Γιάννη ψαχνουμε κατι οικονομικοτερο εαν γίνεται !!!
Ποσο μαλλον οταν εχεις να διαλεξεις "Chinese, made in China" και "Acerbis, made in China"! ;);)
 

xlimintzouras

Μέλος
Περιοχή
Γαλάτσι
Όνομα
Kώστας
Μοτό
R 1200 GS
Αυτός ήταν που ήθελα να αγοράσω τότε....αλλά η τεράστια διαφορά τιμής σχεδόν 100€ μείον και από περιέργεια (αφού δεν είχα να χάσω και πολλά) κατέληξα στον άλλο. Δεν το μετάνιωσα.
Σημείωση: Όσοι τον έχουν δει από κοντά δεν πιστεύουν ότι κοστίζει τόσο, αφού δεν διαφέρει σε τίποτα με τους άλλους.Οι Κινέζοι μοτοσυκλετιστές της αστυνομίας φόραγαν τον συγκεκριμένο για προστασία, εάν λέει κάτι αυτό...
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Επιβεβαιώνω το "Made in China" του Acerbis, αλλά δεν έχω δει τον original κινέζικο για να μπορώ να κρίνω.. Μας είχαν πληρώσει και κάτι παλιές ξεχασμένες εφημερίες τότε και πήρα τον επώνυμο! :D :D
Αυτό που μου αρέσει στον Koerta είναι οι -έστω στοιχειώδεις- προστασίες για τις κλείδες που λείπουν στους άλλους.
 

xlimintzouras

Μέλος
Περιοχή
Γαλάτσι
Όνομα
Kώστας
Μοτό
R 1200 GS
Αυτό που μου αρέσει στον Koerta είναι οι -έστω στοιχειώδεις- προστασίες για τις κλείδες που λείπουν στους άλλους.
Συμφωνώ και επαυξάνω στο συγκεκριμένο :ok:. Είναι απ'τους λίγους που διαθέτουν προστασία για τις κλείδες.
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
έχω τον Cosmo της acerbis!!!!! κορυφή!!!!!

συμπαγές στεγνό!!!! κάτι που οι πρώτοι δυο ΔΕΝ έχουν,,,,,,, γι αυτο και είναι κατ εμε υποδιαιστεροι!!!
σαφώς κ όλοι κατασκευάζονται στη Κίνα !!!! αλλα αυτο που ζητάνε οι εταιρείες κ το ξεφουρνιζουν οι κινέζοι no name!!!! δεν έχει τις ίδιες προδιαγραφές!!!



Sent from arkoudotsarko.iphoni
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
τι να το κάνω εαν εχω δυο διαιρετα τμήματα στο στήθος !!!
εάν φάω πίεση, ανοίξει ο θώρακας;;;;;
Η σωστή θωράκιση στο στήθος γίνεται μόνο εάν είναι η γαριδα, τύπου θώρακα,,, δλδ ενιαία προστασία!!!!


Sent from arkoudotsarko.iphoni
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Το έχω εδω και ένα χρόνο.... για τα λεφτά του μια χαρά... και σε τούμπα τα κατάφερε παλικαρίσια... μόνο προσοχή στα νούμερα θέλει λίγο μεγαλύτερο από ότι λέει...
 
Top Bottom