Για δειτε το.......Motorcycle Motorcross Racing Full Body Armor

angelo_balto

Overlander
Περιοχή
Γλυφαδα
Όνομα
Αγγελος
Μοτό
KTM 950 SE
τι να το κάνω εαν εχω δυο διαιρετα τμήματα στο στήθος !!!
εάν φάω πίεση, ανοίξει ο θώρακας;;;;;
Η σωστή θωράκιση στο στήθος γίνεται μόνο εάν είναι η γαριδα, τύπου θώρακα,,, δλδ ενιαία προστασία!!!!


Sent from arkoudotsarko.iphoni
έτσι ακριβώς
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Παίδες τον πρώτο (τον μαύρο) τον έχω αγοράσει εγώ εδώ και 3 χρόνια (τότε ήταν ακόμα πιο φθηνός) και σας πληροφορώ ότι δεν διαφέρει σε τίποτα από τους άλλους τους επώνυμους. Μάλιστα τότε που το έψαχνα γιατί και εμένα μου φαινότανε "ύποπτο" διαπίστωσα ότι πολλές επώνυμες μάρκες τους τα έφτιαχνε ο ίδιος κινέζος κατασκευαστής και απλά έβαζαν την επωνυμία τους στην "ούγια". Ένα θα σας πω...αξίζει και με το παραπάνω :ok::ok::ok:. Όποιος θελήσει τον βλέπει και από κοντά. Μιλάμε για πανοπλία.
Επικροτώ, όλοι μα όλοι οι επώνυμοι στην Κίνα κατασκευάζονται. ... εντάξει υπάρχουν προδιαγραφές, αλλά αυτά που πουλάει το Hong Kong 30 δολάρια, σε επώνυμο το 30 ίδιας ποιότητας γίνεται 120 και μας φαίνεται φτηνό το 120 γιατί γράφει την επωνυμία που οι μαρκετιστες τόσα χρόνια μας πέρασαν στη συνείδηση. .. έχω πολλά προσωπικά παραδείγματα. ., Υπάρχουν και οι μουφες αλλά μην τα απορρίπτουμε εκ προοιμίου. ...

from wolves city's boy
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Σας ευχαριστω καταρχην ολους για τις πληροφοριες....αλλα οπως ειπα παρα πανω, η συγκριση που μου ερχεται εμενα προσωπικα στο μυαλο ειναι....το σκετο μπουφαν με τα προστατευτικα του ....σε σχεχη με αυτο απο μεσα. Υποψιν δεν κανω enduro, περασματα κανω π.χ. trOFFy και καμια βολτα στο βουνο σε normal ρυθμους..
 
Τελευταία επεξεργασία:

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Το έχω εδω και ένα χρόνο.... για τα λεφτά του μια χαρά... και σε τούμπα τα κατάφερε παλικαρίσια... μόνο προσοχή στα νούμερα θέλει λίγο μεγαλύτερο από ότι λέει...
Δηλαδη Στελιο εγω που ειμαι ( L ) ακριβως, πρεπει να παρω XL ;
 

xlimintzouras

Μέλος
Περιοχή
Γαλάτσι
Όνομα
Kώστας
Μοτό
R 1200 GS
Δηλαδη Στελιο εγω που ειμαι ( L ) ακριβως, πρεπει να παρω XL ;
Συνονώματε, δες πως μπορείς να πάρεις τα μέτρα με κάποιο τρόπο, γιατί εγώ το πήρα στα μέτρα μου και ήταν οκ. Εάν θέλεις το απόγευμα σου λέω νούμερο του δικού μου και διαστάσεις δικές μου να έχεις ένα μπούσουλα. Στενή φόρμα έχει σίγουρα αλλά δεν πρέπει να πλέει κιόλας.
....παίζει ρόλο βέβαια και η μπυροκοιλιά...:friendship: :UH:
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Αρχικά παράγγειλα XXL που μου ήταν πολύ μικρό και τελικά μου έστειλε (άμεσα, χωρίς χρέωση) το XXXL και μου είναι γάντι...

Ενδεικτικά : τα ρούχα μου είναι όλα XL, με ύψος 190, 110 κλ και μια μίνι μπυροκοιλιά (περί τις 7 μπύρες max...)

Βλέπω στη σελίδα του έχει σωστά τις αντιστοιχίες τώρα.... πχ. περιφέρεια στήθους 120-μέγεθος XXXL
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Χωρις προστασιες σε ωμους, αγκωνες?? :confused:
Eχει το μπουφαν φιλε Θαναση....πως παμε μεχρι τωρα στα χωματα; απλα ψαχνουμε το κατι παραπανω...:sneaky:;)
 
Top Bottom