Για να μετρηθούμε... (Μοτοαπογραφή- Δημοσκόπηση)

Ποια έχετε αντβετσουροκαβαλάρηδες;


  • Total voters
    188

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
εχει αυτια το gs..το 800άρ....το 1200άρ έχει και αυτιά και βυζά.:p
χαχαχαχα!!!Σαν κατι γερμανιδες με μπυροκοιλιες και τα μπαλκονια να περνανε κατω απο την κοιλια!!Αναμενομενο οτι θα μας ετρωγαν οι μπεμβεδακηδες!
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Derbi power και δεν είμαι καλά.!! (το 800 δεν το αναφέρω καν... :D)
εγω ειχα το gpr και ειχε βγαλει 25000 το σκυλι χωρις να το ανοιξω!μετα το πουλησα και πρεπει να βγαζει ακομα!!βεβαια απο ανταλλακτικα αστα να πανε!Οταν ηθελα να το πουλησω η να το ανταλλαξω επαιρνα τηλεφωνα και τους ελεγα εχω ενα derbi και μου απαντουσαν Μηχανακι ειναι αυτο?Με δουλευεις ρε φίλε?
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Παίδες, ως αντμινιστράτορες γνωρίζετε ότι τα πεδία για ψηφοφορία έχουν ένα όριο.:confused:
Εγώ τα χρησιμοποίησα όλα και προτίμησα της εταιρίες που δεν έχουν μόνο σκούτερ στην γκάμα τους!
Μακάρι το σύστημα (αχ αυτό το σύστημα) να μου επέτρεπε να έβαζα όλες τις μάρκες...o_O
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
KTM ...για γερά κόκαλα στα γεράματα !!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Παίδες, ως αντμινιστράτορες γνωρίζετε ότι τα πεδία για ψηφοφορία έχουν ένα όριο.:confused:
Εγώ τα χρησιμοποίησα όλα και προτίμησα της εταιρίες που δεν έχουν μόνο σκούτερ στην γκάμα τους!
Μακάρι το σύστημα (αχ αυτό το σύστημα) να μου επέτρεπε να έβαζα όλες τις μάρκες...o_O
Μ'αρέσει που κάθεσαι και τους απαντάς κιόλας... :D :D :D
Στο έκανα 20 το όριο, αν χρειαστείς κι άλλο πες μου... ;)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παίδες, ως αντμινιστράτορες γνωρίζετε ότι τα πεδία για ψηφοφορία έχουν ένα όριο.:confused:
Εγώ τα χρησιμοποίησα όλα και προτίμησα της εταιρίες που δεν έχουν μόνο σκούτερ στην γκάμα τους!
Μακάρι το σύστημα (αχ αυτό το σύστημα) να μου επέτρεπε να έβαζα όλες τις μάρκες...o_O
Εμενα και τον Ηλια λες!!Εμεις εχουμε το υπουργειο φυσικου περιβαλλοντος,οχι το υποδομων και δικτυου!

adv phone
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Μ'αρέσει που κάθεσαι και τους απαντάς κιόλας... :D :D :D
Στο έκανα 20 το όριο, αν χρειαστείς κι άλλο πες μου... ;)
Ήθελα να βάλω κάθε μοντέλο ξεχωριστά, αλλά εδώ ούτε τις μάρκες δεν πήρε...
Οκ, όποτε θα θελήσω θα ειδοποιήσω!:ok:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ειναι ενα δειγμα οτι τα bmw ειναι μειοψηφια στον χωρο!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λιγότερες από όλες τις άλλες μαζί, έτσι?
Αυτό δεν το κάνει μειονότητα!???
Οι κουβέντες ήταν αν τα bmw είμαστε περισσότερα από τα άλλα μοτορια και όχι από τα Honda κλπ
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Παίδες, ως αντμινιστράτορες γνωρίζετε ότι τα πεδία για ψηφοφορία έχουν ένα όριο.:confused:
Εγώ τα χρησιμοποίησα όλα και προτίμησα της εταιρίες που δεν έχουν μόνο σκούτερ στην γκάμα τους!
Μακάρι το σύστημα (αχ αυτό το σύστημα) να μου επέτρεπε να έβαζα όλες τις μάρκες...o_O
Θα μπορουσες να βαλεις ενα πεδιο που να λεει "λοιπες εταιριες" ή "λοιπες μοτομαρκες" και να μαζευτουν εκει οσοι δεν ανηκουν σε καμια απο τις παραπανω. Μετα με ποστ αν καποιος ηθελε να μας πει και τι καβαλα θα ηταν ακομη καλυτερο!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αυτό δεν το κάνει μειονότητα!???
Οι κουβέντες ήταν αν τα bmw είμαστε περισσότερα από τα άλλα μοτορια και όχι από τα Honda κλπ
Όχι ρε φίλε, τι μειονότητα?
Πλάκα κάνεις? άλλα ελληνικά θα μάθουμε δα μέσα:D
Αδιευκρίνιστα.... κι αδιάβαστα που λέει μια ψυχή:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θα μπορουσες να βαλεις ενα πεδιο που να λεει "λοιπες εταιριες" ή "λοιπες μοτομαρκες" και να μαζευτουν εκει οσοι δεν ανηκουν σε καμια απο τις παραπανω. Μετα με ποστ αν καποιος ηθελε να μας πει και τι καβαλα θα ηταν ακομη καλυτερο!
Μ' αυτή την παράμετρο, ναι! Είμαστε μειονότητα, απέναντι σ' όλους τους άλλους:D:wacky:

*Το εκλαμβάνω γενικώς, όχι μόνο για τις μάρκες που λέει ο Αλεξ στο Χρήστο.
ΠΧ: -BMW
- ΛΟΙΠΕΣ ΜΑΡΚΕΣ

έτσι είμαστε μειονότητα:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::laugh::roflmao::laugh::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όχι ρε φίλε, τι μειονότητα?
Πλάκα κάνεις? άλλα ελληνικά θα μάθουμε δα μέσα:D
Αδιευκρίνιστα.... κι αδιάβαστα που λέει μια ψυχή:yew:
84.....43.γράφει το κοντερ και αν σου δείξω το τελικό αποτέλεσμα που το ξέρω εδώ και μήνες, θα κουφαθεις περισσοτερο:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
84.....43.γράφει το κοντερ και αν σου δείξω το τελικό αποτέλεσμα που το ξέρω εδώ και μήνες, θα κουφαθεις περισσοτερο:p
Κωστα τα περιέργο θα ήταν κάποια μάρκα να έχει πιο πολλά μηχανακια από ότι τα BMW, εδώ μέσα. Βέβαια η ΚΤΜ και η Honda έχουν πολλά και πιθανόν σε λίγο καιρό τα Honda ειδικά να γίνουν πιο πολλά από τα BMW.
Αλλά δεν είναι σωστό να συγκρίνεις 1 μάρκα απέναντι σε όλες τις άλλες και να τη λες μειονότητα... Δε στέκει λογικά. Αυτό προσπαθώ να πω. Ουσιαστικά το 90% των μελών μας, είναι κάτοχοι 3 brand names... Αυτό φαίνεται ως τώρα.
Για να φανεί πιο ξεκάθαρασε νούμερα, έβαλα μια άλλη ψηφοφορία με 4 επιλογές.
 
Top Bottom