Για τα ειδώματα...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τετοιες μερες ειναι παραθαλασσια μερη που αξιζουν μια βολτα...Πόσο μαλλον οταν μιλαμε για ενα σημειο που παντα ειναι στην καρδια καθε μοτοσυκλετιστη...
Γαλαξίδι


Και ποσο μαλλον οταν η βολτα συνδιαζεται με την αγαπημενη μας μοτοσυκλετα...
Καφεδακι χαλαρα και δροσερα...


Σημερα ομως ειχαμε κι εναν παραπανω λογο για τετοια ομορφα μερη αφου ειχαμε τα "ειδώματα" ετσι οπως αρμοζε...στο δρόμο...;)

Ο Λεφτερακης ( @lef99 ) αφου αποφασισε οτι στη ζωη κοιταμε παντα μπροστα,μετα απο ψαξιμο και υπομονη μπηκε δυνατα παλι στη μοτοπαρεα και στους δρομους καβάλα σε μια Αγγλιδουλα...και τι Αγγλιδουλα!
Street Triple R :geek:

Ομορφιες...


Το Γαλαξιδι γράφει παντα,οποια εποχη,καταφερνει και μας γραφει στην καρδια...αποτελωντας και το ιδανικο σημειο για τα ειδωματα αλλωστε...




Φιλαρακι Καλοταξιδος καλοστριφτος καλογκαζωτος...χαμογελάς πανω της αρα ολα τα άλλα περισσυεουν...να την χαρεις οσο γουσταρεις...:)




Η συνεχεια στους δρομους...βολτα-βολτα-βολτααα :inlove:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλορίζικο το τούμπανο....
Γάιδαρος που το βαλατε;
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Μόλις μου έδωσες μια ιδέα που να κάτσω καναδυο μέρες στην επιστροφή από Σαλονίκη :D έχει και
ωραίο κάμπινγκ εκεί κοντά...όμορφο Γαλαξείδι !

Καλορίζικη και καλοτάξιδι η Αγγλίς.:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Γάιδαρος που το βαλατε;
Δεν εχει τροπους αυτος ο ανθρωπΑς...:rolleyes:κι οχι τιποτ'αλλο θα αρχισει τωρα να λεει "γμτ το αυτοματο συστημα τού κινητου μου" και λοιπα τετοια...δικαιολογιες...πφφφ:D:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μόλις μου έδωσες μια ιδέα που να κάτσω καναδυο μέρες στην επιστροφή από Σαλονίκη :D έχει και
ωραίο κάμπινγκ εκεί κοντά...όμορφο Γαλαξείδι !

Καλορίζικη και καλοτάξιδι η Αγγλίς.:friendship:
Ειναι ΣΟΥΠΕΡ Νικο...να πας οπωσδηποτε!:)
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Ειναι ΣΟΥΠΕΡ Νικο...να πας οπωσδηποτε!:)
Εχω να πάω από τότε που κόψαμε την πίτα της λέσχης της BMW το 2002, είχαμε κάτσει 3 μέρες Φεβρουάριο
μήνα και ήταν καταπληκτικά...:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχω να πάω από τότε που κόψαμε την πίτα της λέσχης της BMW το 2002, είχαμε κάτσει 3 μέρες Φεβρουάριο
μήνα και ήταν καταπληκτικά...:)
Το 2002 BMW(ποια;...) το 2016 παπι...το 2030 σε βλεπω με ιστιοσανιδα ...το 2044 με "Π" και θα λες "δεν θα τον πετυχω στην επομενη Κ3 εκεινον τον μπουστη με τη 2Τ μαγκουρα θα τον σκισω"...καλα το πας...:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν εχει τροπους αυτος ο ανθρωπΑς...:rolleyes:κι οχι τιποτ'αλλο θα αρχισει τωρα να λεει "γμτ το αυτοματο συστημα τού κινητου μου" και λοιπα τετοια...δικαιολογιες...πφφφ:D:p
Ελα ρε συ.....που θα σε έλεγα γάιδαρο :oops:
Το καινούργιο κινητό, είναι πιο γρήγορο και από το gs
Δεν μου είπες....που πατε?
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ελα ρε συ.....που θα σε έλεγα γάιδαρο :oops:
Το καινούργιο κινητό, είναι πιο γρήγορο και από το gs
Δεν μου είπες....που πατε?
Δεν εχεις χουμορ αγορι....:happy:μονο ο Φοινιξ τα πιανει χωρις δευτερη...ολοι οι αλλοι καλα σας λεει...αργοι :D:p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δεν εχεις χουμορ αγορι....:happy:μονο ο Φοινιξ τα πιανει χωρις δευτερη...ολοι οι αλλοι καλα σας λεει...αργοι :D:p
πεστα ρε φιλε !!!!!!!
r1200gs-s
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ωραίοι Κώστα,το Λευτεράκι είναι ο φίλος έ?;)Καλοτάξιδο πές του απο εμένα!πολλά αφαλή χλμ εύχομαι:friendship:Άντε πάρτε κάτω,περιμένω!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι Μιλτο...οπως το λες ο Λευτερης ειναι ο γνωστος...Για κατω δυσκολο αλλα αφηνουμε πορτα ανοιχτη κ μακαρι να τα πουμε.
Τα δικα σου "ειδωματα" δεν ειδα...για μολόγα :cool:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Καλοταξιδος φιλε τα υπολοιπα απο κοντα:):)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ναι Μιλτο...οπως το λες ο Λευτερης ειναι ο γνωστος...Για κατω δυσκολο αλλα αφηνουμε πορτα ανοιχτη κ μακαρι να τα πουμε.
Τα δικα σου "ειδωματα" δεν ειδα...για μολόγα :cool:
Έεε!!!Αφού ξέρεις τώρα,βρήκα κορίτσι απο σπίτι:D:roflmao:;).Btw σας περιμένω,το σπίτι είναι ανοικτό για όλη την οικογένεια και για τον Λετέρη εννοείται αλλιώς τέλος σεζόν λέω να ανέβω:friendship:
 
Top Bottom