Για όποιον θέλει να ανέβει χωμάτινα την Παρασκευή στο ADVtrOFFy.

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Γιώργη περαστικά να είναι.

Να πω με την ευκαιρία ότι είναι κρίμα να χάνουμε τετοιες βόλτες για λεπτομέρειες.
Μην κάνετε τέτοια φορτωματα, γιατί εκτός της σιγουρης πτώσης δεν θα υπάρχει και οδηγική απόλαυση.
Αν σας αρέσει να φορτώνετε σαν τον μαραγκο, η λύση είναι πλαϊνές μεταλλικές βαλίτσες ή σαμάρια .
Ολες οι πτώσεις της Παρασκευής έγιναν από λάθος φόρτωμα.
Τα έλεγα στον Παντελή το πρωί στον καφέ.....

Να τον ακούτε το θείο Κώστα, γιατί στο τέλος θα αμολησω τον φοίνικα ... :waiting:
καηκα στη προθερμανση :) :)
ΚΩΣΤΑ εχεις δικιο..σαμαρια ειχα βαλει στην αρχη , αλλα δεν τα ειχα δεσει καλα τη παρασκευη το πρωι που ξεκιναγαμε απο το σκαραμαγκα, και εβρισκε το ενα σαμαρι στη ροδα, οποτε στο πανικο, για να μη χασω την εκδρομη, εβαλα αρον αρον, τον αλλο μεγαλο σακο ...βασικα ειχε φαγωθει πολυ το λαστιχο μου, γλιστραγε συνεχεια, οταν παταγε σε λασπη, δεν ειχε καθολου προσφυση και ειχα κ το δεξι μου ποδι με προβλημα, και ολο δεξια επεφτα,δε μπορουσα να κρατησω 230 κιλα με τις αποσκευες........
αν δεν ειχε λασπη, θα περναγα αερα μεχρι ελατη.....

Παντως απο τις φωτο που εχετε ανεβασει, ειναι σαν να εχω ερθει κ εγω. Μπραβο σας, σε ολους !
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Η αμήχανη στιγμή όταν βλέπεις το πρωί έναν με μαγουλάκι φράπα και κάποιους με κύκλους στα μάτια :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η αμήχανη στιγμή όταν βλέπεις το πρωί έναν με μαγουλάκι φράπα και κάποιους με κύκλους στα μάτια :p
Πρέπει να μαθαινουν στα δύσκολα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μέχρι και τον ύπνο adve τον κάναμε :p
 
Top Bottom