Γυναικείες μπότες Dainese

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Χαρίζονται μπότες touring γυναικείες Dainese, νούμερο 41.

Έχουν κάνει πολλά χιλιόμετρα, αλλά είναι σε πολύ καλή κατάσταση, πλήρως λειτουργικές, χωρίς σημαντικές φθορές, αφού πάντα τις φρόντιζα (καθάριζα/έβαφα κτλ.).





Ποια θα είναι η τυχερή;

(Κάνουν και για παντόφλα :p )
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Αθλητικά 40
Μπότες μηχανής πάντα 41
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Βρε συ, αν φοράει 36 η καλή σου είναι δυνατόν να έπεφτα από το 41, πέντε νούμερα κάτω;;; :hh:
Ποιός ξέρει? Μπορεί να έβαζες χαρτοπετσέτα στις μυτούλες..... :hungover:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Βρε συ, αν φοράει 36 η καλή σου είναι δυνατόν να έπεφτα από το 41, πέντε νούμερα κάτω;;; :hh:
Δεν ήξερα το νούμερο της εξ αρχής! Έγινε ταυτόχρονη ερώτηση! Με διπλή κάλτσα πιστεύω θα της έκαναν πάντως :ha
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Αν δεν υπάρχει άλλος θα της ήθελα για την κόρη μου που θέλω να ξεκινήσω να την ανεβάζω στην μηχανή. Είναι 12 ετών αλλά είναι ψηλή και φοράει 39-40 σε αθλητικά τώρα.
Στέλνω πμ :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Όχι απλά τις χάρισε η Νατάσσα αλλά τις έκανε και παράδοση στην δουλειά μου κυριακάτικα και στην κούτα τους!!! Αυτό δείχνει πολλά για αυτόν τον άνθρωπο! Νατάσσα σε ευχαριστώ και από εδώ μέσα και την Πέμπτη θα έχω και τις φωτογραφίες με την μικρή όπως σου υποσχέθηκα!
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Έτοιμη σχεδόν η μικρή για βόλτες! Ένα μπουφάν να βρω και είμαστε έτοιμοι για την πρώτη μας βόλτα! Νατάσσα σε ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά!!
 
Top Bottom