Γυροβολιά Ευρωπαϊτσή...Χανιωτάκια εντίσιον…το ταξίδι!

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
μας μ@@@μησες με την μεγαλες φωτο,παρ'ολα αυτα φοβερο ταξιδιωτικο ωραια περιγραφη απο εναν ταξιδιωτη!αυτο που ευχομαι υγεια να ειμαστε ορθιοι και να ταξιδευουμε!
Όλο γκρίνια είσαι :friend:
, αντε να ανεβάσεις και το δικό σου :rolleyes:

Απιστευτη εμπειρια.μπραβο γιαννη........μακαρι να τα καταφεουμε και εμεις το καλοκαιρι....
Αντε να σας δω :yew:
 

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
ωραιο ταξιδι με απο ολα,κατατοπιστικοτατος περιγραφικος κ διαβασμενος με φωτογραφιαρες.......:biker2:ευχομαι στα επομενα κσε σας κ σε ολους μας τετοια ομορφα ταξιδια να χουμε
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Φιλε μου Γιαννη, ευχαριστουμε για την βολτα που μας εκανες και ευχομαι να εχετε με την Γεωργια παντα καλους δρομους.
:)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
ωραιο ταξιδι με απο ολα,κατατοπιστικοτατος περιγραφικος κ διαβασμενος με φωτογραφιαρες.......:biker2:ευχομαι στα επομενα κσε σας κ σε ολους μας τετοια ομορφα ταξιδια να χουμε
Φιλε μου Γιαννη, ευχαριστουμε για την βολτα που μας εκανες και ευχομαι να εχετε με την Γεωργια παντα καλους δρομους.
:)
Να στε καλά φιλαράκια! Υγεία να χουμε και όλα τα άλλα θα βρεθούν :ok:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Την έπαθα κι εγώ με το μαμωFacebook:arghh:, καλά να πάθω...:banghead: Url photo expired, άντε τώρα να τις ανεβάσω σωστά...:hungover:
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Οι περισσότερες φώτος δουλεύουν ακόμα μια χαρά τώρα που το διάβασα πάντως.
Είχα διαβάσει το live, είδα και το πάμπλουτο φωτογραφικά κανονικό.
Πολύ καλή εμπειρία, ωραίο ταξίδι, άξιζε!
Όλες οι φώτος που ανέβασες όμορφες, υπάρχουν καμιά 30ριά όμως που είναι εξαιρετικές, σε βάζουν στο κλίμα της στιγμής (πχ νυχτερινές στη Βενετία, στα λουλούδια που νομίζεις πως ευωδιάζουν ή στη Πράγα που ακούς τον ποταμό να κυλάει)
Ωραίος, και για το όμορφο ταξίδι και για το ότι μπήκες στον κόπο να το μοιραστείς και να το αναβιώσεις (έτσι το πρόσεξα εγώ, το ξέρω, απαράδεκτος)
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Το διάβασα όλο !

Λέω να αρχίσω το τσιγάρο...

Πάω στη γωνιά μου να κλάψω μόνος μου...







































Πάντα τέτοια ! :friendship::yew:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Οι περισσότερες φώτος δουλεύουν ακόμα μια χαρά τώρα που το διάβασα πάντως.
Είχα διαβάσει το live, είδα και το πάμπλουτο φωτογραφικά κανονικό.
Πολύ καλή εμπειρία, ωραίο ταξίδι, άξιζε!
Όλες οι φώτος που ανέβασες όμορφες, υπάρχουν καμιά 30ριά όμως που είναι εξαιρετικές, σε βάζουν στο κλίμα της στιγμής (πχ νυχτερινές στη Βενετία, στα λουλούδια που νομίζεις πως ευωδιάζουν ή στη Πράγα που ακούς τον ποταμό να κυλάει)
Ωραίος, και για το όμορφο ταξίδι και για το ότι μπήκες στον κόπο να το μοιραστείς και να το αναβιώσεις (έτσι το πρόσεξα εγώ, το ξέρω, απαράδεκτος)
Έφτιαξα και τις υπόλοιπες προσωρινά με καινούργια url και θα κάτσω κάποια στιγμή να τις περάσω photobucket και με το σωστό μέγεθος :confused:

Μόνο 30 απ τις 800; :arghh: Βάλε κάτι παραπάνω φιλαράκι :D:p
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Το διάβασα όλο !

Λέω να αρχίσω το τσιγάρο...

Πάω στη γωνιά μου να κλάψω μόνος μου...
Πάντα τέτοια ! :friendship::yew:
Πάμε πάλι άλλη μια γιατί ξανάβαλα κι αυτές που είχαν χαλάσει :D
Σ'ευχαριστώ Νικόλα αλλά την δύναμη σου που κάνεις ταξίδια με την πάπια και μόνος σου δεν την έχω ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω ;)
 
Top Bottom