Διρφυ, σε μια αδιευκρίνιστη χωμάτινη

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία μέρη και εκεί κάτω...Πάντα τέτοια όμορφα παίδες και πάντα λασπωμένοι...!!!:friendship:
 

ioarma

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom 650 K6
Αγαπημένα μέρη!!!!
Να περνάτε πάντα καλά……………..
 

lord_dimos

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1150gs
R100 caferacer
σουπερ!
η πλακα ειναι μπαινω να διαβασω φορουμ , βλεπω το θυεμα με ημ/νια 9-1-16 και σκεφτομει «ελα ρε, την ιδια μερα ήμουν και γω στα ιδια μερη γενικα!»
κριμα που δεν βρεθηκαμε πουθενα. πλακα θα ειχε να πετυχεις γνωστους στο πουθενα!
εχω κατι λιγες φωτο απο κεινη τη μερα και ενα βιντεακι, οποτε αν δεν υπαρχει προβλημα, τα ριχνω σε αυτο το θεμα, να «κυκλωσουμε» το βουνο απο ολες τις αποψεις!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
σουπερ!
η πλακα ειναι μπαινω να διαβασω φορουμ , βλεπω το θυεμα με ημ/νια 9-1-16 και σκεφτομει «ελα ρε, την ιδια μερα ήμουν και γω στα ιδια μερη γενικα!»
κριμα που δεν βρεθηκαμε πουθενα. πλακα θα ειχε να πετυχεις γνωστους στο πουθενα!
εχω κατι λιγες φωτο απο κεινη τη μερα και ενα βιντεακι, οποτε αν δεν υπαρχει προβλημα, τα ριχνω σε αυτο το θεμα, να «κυκλωσουμε» το βουνο απο ολες τις αποψεις!
Ριχτο φιλαράκι. .. και την επόμενη βολτα να την λες, μπας και λασπωθούμε πουθενα;)

advφον!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
σουπερ!
η πλακα ειναι μπαινω να διαβασω φορουμ , βλεπω το θυεμα με ημ/νια 9-1-16 και σκεφτομει «ελα ρε, την ιδια μερα ήμουν και γω στα ιδια μερη γενικα!»
κριμα που δεν βρεθηκαμε πουθενα. πλακα θα ειχε να πετυχεις γνωστους στο πουθενα!
εχω κατι λιγες φωτο απο κεινη τη μερα και ενα βιντεακι, οποτε αν δεν υπαρχει προβλημα, τα ριχνω σε αυτο το θεμα, να «κυκλωσουμε» το βουνο απο ολες τις αποψεις!
Δωσε φιλε δωσε !!!
Ετσι και αλλιως ο τίτλος του θεματος τα λεει ολα
 

lord_dimos

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1150gs
R100 caferacer
οκ!!! βασικα κανονιστηκε η βολτα το προηγουμενο απόγευμα κι όλα εγιναν τοσο γρηγορα που ισα που βγαλαμε και ένα δρομολογιο κλπ!
next time!
λοιπον, ριχνω πρωτα το βιντεο που είναι έτοιμο και ευκολο και σε 2ο χρονο ετοιμάζω και μερικες φωτο!

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
οκ!!! βασικα κανονιστηκε η βολτα το προηγουμενο απόγευμα κι όλα εγιναν τοσο γρηγορα που ισα που βγαλαμε και ένα δρομολογιο κλπ!
next time!
λοιπον, ριχνω πρωτα το βιντεο που είναι έτοιμο και ευκολο και σε 2ο χρονο ετοιμάζω και μερικες φωτο!

Η πλάκα είναι που πατήσατε τα ίδια χώματα με τις άλλες κουλομαριες. ....Με τα μικρα:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φιλε το βιδεο πολυ όμορφο απο ολες τις απόψεις
Και το αφηγηματικό υποκρουσιακο αφαιρετικό μεταμοντέρνο θα έλεγα ένδυμα!!, υπέροχο
 
Τελευταία επεξεργασία:

lord_dimos

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1150gs
R100 caferacer
ευχαριστω! ειπα να το επεξαργαστω κατα τροπο λιγο διαφορετικο από απλα μια ηχητική υποκρουση κλπ. Εξάλλου, ταιριάζει ταμαμ νομίζω το επικό ποιήμα σε οσους παμε χωματινες, μια και τις κανουμε για τη διαδρομή: τη φυση, μακρυα απο το «πολιτισμο», τη δυσκολια του τεραιν κλπ κλπ! Τελος παντων, πολλα θα μπρουσαν να γραφουν, αλλα ας βαλω 5-6 φωτο καλυτερα :)








 

setianos

Μέλος
Όνομα
γιαννης
καλησπέρα παληκάρια. ναι η λιμνούλα είναι πανέμορφη αλλά δεν είναι φυσική. την έφτιαξε ο πατέρας μου το 1969 (έφερνε το νερό με λάστιχο απο το Νερολίβαδο) για να ποτίζει με το BELARUS T-40 35 στρέματα πατάτες. επείσης καλά κάνετε και πέρνεται τα βουνά και χαίρεστε τη φύση, αλλα απο την άλλη κακως περνάτε μέσα απο το οργωμένο χωράφι με τις μηχανές εσείς και κάποιοι άλλοι με 4X4 και το έχετε κάνει δρόμο.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα ηθελα να ζητήσω συγνώμη απο τον ιδιοκτήτη του χωραφιού που περάσαμε
Δεν εγινε σκόπιμα απλά το φυσικό καλος της τεχνίτης λιμνης και η προσπάθεια να την δουμε καλυτερα και να βγάλουμε φωτογραφίες μας έκανε να μην καταλάβουμε οτι ηταν ιδιόκτητος χωρος
Δεν θα ξανασυμβεί !!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σωστός. ......Πρέπει να σεβόμαστε την περιουσία και τον κόπο κάποιων ανθρώπων, γιατί εμείς κάνουμε την πλάκα μας, εκεί που κάποιοι μοχθουν.
Μπράβο Στέργιο για την επισήμανση.
 
Top Bottom