Δοξα - Λαδωνας...στα γρηγορα...

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Δημητρη οπως παντα υπεροχος,μας ταξιδευεις απιστευτα σε καθε σου βολτα ενω η συγκεκριμενη επιλογη κ οι διαδρομες προς κ απο αυτην ειναι μαγικες!!
επισης να πω ακομα οτι..
α)εκτιμω ιδιαιτερα τους μοναχικους ταξιδιαρηδες που ΔΕΝ δισταζουν να απολαυσουν ..1.. τσιπουρακι οταν βρισκονται σε τετοια μερη αποφευγοντας τις αδιαφορες μποτιλιες με μπυρα...δινοντας ετσι ξεχωριστο αερα κ μια δοση προσωπικης απολαυσης στην εκδρομη τους.
(δεν ξερω ακομα τον λογο,ισως επειδη λατρευω το τσιπουρακι αθαραπευτα..:D)

και
β) εγω ημουν που ειχα κανει το σχολιο περι γιδοβοσκων ...:secret:κ μαλιστα το χω αναφερει με διαφορετικες εκφρασεις σε κανα 2 ταξιδιωτικα θεματα.
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Δημητρη οπως παντα υπεροχος,μας ταξιδευεις απιστευτα σε καθε σου βολτα ενω η συγκεκριμενη επιλογη κ οι διαδρομες προς κ απο αυτην ειναι μαγικες!!
επισης να πω ακομα οτι..
α)εκτιμω ιδιαιτερα τους μοναχικους ταξιδιαρηδες που ΔΕΝ δισταζουν να απολαυσουν ..1.. τσιπουρακι οταν βρισκονται σε τετοια μερη αποφευγοντας τις αδιαφορες μποτιλιες με μπυρα...δινοντας ετσι ξεχωριστο αερα κ μια δοση προσωπικης απολαυσης στην εκδρομη τους.
(δεν ξερω ακομα τον λογο,ισως επειδη λατρευω το τσιπουρακι αθαραπευτα..:D)

και
β) εγω ημουν που ειχα κανει το σχολιο περι γιδοβοσκων ...:secret:κ μαλιστα το χω αναφερει με διαφορετικες εκφρασεις σε κανα 2 ταξιδιωτικα θεματα.


Τσιπουρακι και ρακι ειναι μερακι!!
Το μοναχικο ταξιδι, ειναι μερακι ετσι κι αλλιως!
Σταματας οπου θες, αν θες, οσο θες, ειδικα εγω με τη φωτογραφια μου κιολας...

Βλεπεις λοιπον οτι υπαρχει μια φυσικη συνεπεια Γιωργο μου!! :friendship:

Αυτο το περι γιδοβοσκων, οταν το ειχα διαβασει μου ειχε μεινει!
Ισως γιατι ειναι τοσο αυταποδεικτο για ολους αλλα και για κανεναν δυστυχως!!
η ελπιδα ομως πεθαινει τελευταια... (ή παρηγορια στον αρρωστο)... (θα δειξει ;):rolleyes:)


Να εισαι καλα Γιωργο μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
β) εγω ημουν που ειχα κανει το σχολιο περι γιδοβοσκων ...:secret:κ μαλιστα το χω αναφερει με διαφορετικες εκφρασεις σε κανα 2 ταξιδιωτικα θεματα.
για του λογου του αληθες...το ενα ηταν σε δικο σου θεμα κ το αλλο σε δικο μου.
ποστ Νο8
ποστ Νο1
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
για του λογου του αληθες...το ενα ηταν σε δικο σου θεμα κ το αλλο σε δικο μου.
ποστ Νο8
ποστ Νο1
Δε θυμομουν καν οτι ηταν σε δικο μου νημα αυτο σου το σχολιο και χαιρομαι που το "προξενησα"!
Ελπιζω να προξενησω κι αλλα :D
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Ζουμε στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου......τελειες φωτο!!!!!!!!!!
Ειναι αληθεια για τη χωρα.....(και τις φωτο!!!):laugh:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ολοζώντανες φωτογραφίες, η φύση στο μεγαλείο της και η μηχανή σου στο στοιχείο της :ok:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Ολοζώντανες φωτογραφίες, η φύση στο μεγαλείο της και η μηχανή σου στο στοιχείο της :ok:
Αυτες οι μηχανες, τετοια θελουν για να λαμψουν!! Σιδερα!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ειχα αφησει εσκεμμένα αυτο το Οδοιπορικο να το διαβασω με την ησυχια μου...να "διαβασω"και τις οπως περιμενα εξαιρετικες φωτογραφισεις των διαδρομων...Το ΑΠΟΛΑΥΣΑ!!!:ok:Δεν με νοιαζει προσωπικα ποσο κοντα ή ποσο μακρυα θα ειναι ενα ταξιδι...με νοιαζει να "φευγω" μεσα απο αυτο,να το ζω και να το κραταω...Και εδω αυτο το οδοιπορικο με..."εφυγε":geek::inlove:..
Δημητρη ευχαριστουμε φιλε και καλους δρομους να εχεις παντα...:friendship:τετοιους δρομους...μακρυα απο Ευρωπαϊκους βοσκους ;)
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Ειχα αφησει εσκεμμένα αυτο το Οδοιπορικο να το διαβασω με την ησυχια μου...να "διαβασω"και τις οπως περιμενα εξαιρετικες φωτογραφισεις των διαδρομων...Το ΑΠΟΛΑΥΣΑ!!!:ok:Δεν με νοιαζει προσωπικα ποσο κοντα ή ποσο μακρυα θα ειναι ενα ταξιδι...με νοιαζει να "φευγω" μεσα απο αυτο,να το ζω και να το κραταω...Και εδω αυτο το οδοιπορικο με..."εφυγε":geek::inlove:..
Δημητρη ευχαριστουμε φιλε και καλους δρομους να εχεις παντα...:friendship:τετοιους δρομους...μακρυα απο Ευρωπαϊκους βοσκους ;)
Ειπα κι εγω!!! Που χαθηκε αυτο το παιδι???
Το κοντα και μακρυα ειναι θεμα εικονων και οχι χιλιομετρων απλα!!
Ειστε παντα ολοι καλοδεχουμενοι σαν συνεπιβατες σε οποιο οδοιπορικο μου!
Ερχεται και το επομενο λιαν συντομως!
Μεινε συντονισμενος:friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τα μέρη εκει ειναι απίστευτα !! Τα έχουμε επισκεφτεί τόσες φορες αλλα ενα περίεργο πράγμα δεν τα βαριόμαστε με τιποτα !! Ωραίες φωτογραφίες και βολτίτσα έκανες μπραβο:ok::ok:
 

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Τα μέρη εκει ειναι απίστευτα !! Τα έχουμε επισκεφτεί τόσες φορες αλλα ενα περίεργο πράγμα δεν τα βαριόμαστε με τιποτα !! Ωραίες φωτογραφίες και βολτίτσα έκανες μπραβο:ok::ok:
Ποτε δεν εχω παει δυο φορες και να τα δω ιδια! Καιρος, εποχη, διαθεση, δρομολογιο...
καθε φορα καινουριος δρομος!!:ok::ok:
 
Top Bottom