Δύσκολα αλλά....

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Δύσκολα αλλά ποτέ δεν ξέρεις το ποστάρο μιας και δεν κάθεται σε κανενός την πλάτη .. Έχω μερικά πραγματάκια από zx6r 2008 όπως,ζελατίνα,μαμα εξάτμιση(μόνο τελικό),αυτοκόλλητα kawasaki++, τα οποία δεν χρειαζόμαστε και το κορίτσι μιας και σας συμπάθησε μου είπε και αυτή να σας τα δώσω αλλά εδώ που είμαι μάλλον θα πάνε χαμένα.. Μην μου ζητήσετε να τα στείλω σας παρακαλώ είναι μπελάς για εμένα απλά αν τύχει και περάσει κάποιος από εδώ η οτιδήποτε όλα δικά του ή αν κατέβω εγώ το καλοκαίρι και κάποιος τα θέλει θα τα πάρω μαζί.. Με αντάλλαγμα ένα freddo espresso γλυκό παρακαλώ με τριμμένο πάγο:D..
 
Τελευταία επεξεργασία:

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Με αντάλλαγμα ένα freddo espresso γλυκό παρακαλώ με τριμμένο πάγο:D..
Αμ το 'χα καταλάβει εγώ ότι τον τρίβεις τον πάγο...

Στα ποδαράκια μου θα σε πάρω κι εσένα, μη προλάβει το πλι :D και μετά ποιος σε σώζει :laugh:


Η κίνηση της προσφοράς μετράει, όσο δύσκολη κι αν είναι η παράδοση των προσφερομένων ;)
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Δύσκολα αλλά ποτέ δεν ξέρεις το ποστάρο μιας και δεν κάθεται σε κανενός την πλάτη .. Έχω μερικά πραγματάκια από zx6r 2008 όπως,ζελατίνα,μαμα εξάτμιση(μόνο τελικό),αυτοκόλλητα kawasaki++, τα οποία δεν χρειαζόμαστε και το κορίτσι μιας και σας συμπάθησε μου είπε και αυτή να σας τα δώσω αλλά εδώ που είμαι (Γερμανια) μάλλον θα πάνε χαμένα.. Μην μου ζητήσετε να τα στείλω σας παρακαλώ είναι μπελάς για εμένα απλά αν τύχει και περάσει κάποιος από εδώ η οτιδήποτε όλα δικά του ή αν κατέβω εγώ το καλοκαίρι και κάποιος τα θέλει θα τα πάρω μαζί.. Με αντάλλαγμα ένα freddo espresso γλυκό παρακαλώ με τριμμένο πάγο:D..
:l2:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ναι ρε... Τον αφήνω το συμπλέκτη..! Και πόσο μ'αρέσει να'ξερες χαχαχαχα... Για πες ρε φίλε για αυτό το "πλι" το έχω ξανα ακούσει εδώ μέσα αλλά δεν πήρα πρέφα τι γίνεται...
:secret:
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Ρε συ τοσοι νταλικιερηδες ανεβοκατεβαινουν Γερμανια δεν θα βρεθει κανας γνωστος μας....ας βρεθει αυτος που χρειαζεται τα πραγματα και μια "ακρη" καπου θα βρεθει....
Πολλα μπραβο για την κινηση:brv::brv::brv::brv::brv:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ρε συ τοσοι νταλικιερηδες ανεβοκατεβαινουν Γερμανια δεν θα βρεθει κανας γνωστος μας....ας βρεθει αυτος που χρειαζεται τα πραγματα και μια "ακρη" καπου θα βρεθει....
Πολλα μπραβο για την κινηση:brv::brv::brv::brv::brv:
Σωστός δεν το σκέφτηκα... Έτσι θα γίνει.. Ωραίος :friendship:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Θέλω να πω ότι νιώθω περήφανος που διάλεξα αυτο (και μόνο αυτο) το φόρουμ και επιβεβαιωθηκα για πολλούς λόγους μέχρι τώρα.. Ένας από αυτούς είναι ακριβώς-ο αυτό το θρεαντ εδώ...! Δεν ξέρω αν νιώθετε τι σκεφτηκε το πονηρό μυαλό μου για το τι θα μπορούσε να είχε γίνει!
 
Top Bottom