ΕΠΕΙΓΟΝ - Κυρία για βοήθεια στο σπίτι

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Το βάζω εδώ. Αν είναι λάθος, να το μεταφέρετε.

Ψάχνουμε κυρία για βοήθεια στο σπίτι.

Επεσε ο μπαμπάς μου, λιποθύμησε, έχει κατάγματα στο κρανίο και αιματωματα. Δε χρειάζεται χειρουργείο (προς το παρον) και τα αιματωματα έχουν σταθεροποιηθεί. Είμαστε στο ΚΑΤ. Μας είπαν πως όταν βγει (δεν ξέρουμε ακόμα ποτε), δε θα πρέπει να μένει καθόλου μόνος. Όποτε ψάχνουμε μια κυρία για τουλάχιστον 8 ωρες τη μέρα, κάθε μέρα, μίνιμουμ ένα μήνα.

Είναι μπερδεμένος, έχει διαύγεια κάποιες ώρες και μετά το χάνει πάλι, μπερδεύει παρελθόν με παρόν και τέτοια πράγματα. Και προς το παρον είναι αδύναμος. Ελάχιστα βηματάκια την ημέρα

Την Τετάρτη στις 19 έχω το δικό μου χειρουργείο.

Μας έπεσαν πολλά.

Αν γνωρίζετε κάποια κυρία διαθέσιμη να βοηθήσει, στείλτε μου σας παρακαλώ.

Χίλια ευχαριστώ!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Αλλά κάνε μου μία χάρη.
Να προσέξεις τον άνθρωπο που θα βάλεις σπίτι σου για αυτήν την δουλειά.
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Αντιμετωπίσαμε παρόμοια κατάσταση με τον πατερα μου πριν μερικά χρονια.

Αν μου επιτρέπεις μια συμβουλή, όταν σας το επιτρέψουν οι γιατροί να τον μεταφέρετε σπίτι σας, το οικείο περιβάλλον θα τον βοηθήσει να επανέλθει συντομότερα.

Ταχεία ανάρρωση εύχομαι !!
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Θα τα γράψω κι ότι γίνει.

Δεν είναι προσωπική άποψη τα βλέπω λόγω δουλειάς κάθε μέρα


Οι "κυρίες" οι περισσότερες είναι από Γεωργία και ελέγχονται από την σχετική μαφία.
Οι πιο πολλές λένε ότι έχουν κάποια σχέση αλλά στην πραγματικότητα είναι κουκουρρούκου
Είναι τεμπέλες κλέβουν και συχνά ποτίζουν τα παπούδια με ψυχοφάρμακα για να κοιμούνται κι αυτές να σαπίζουν

Δεν ξέρω αν υπάρχει κέντρο αποκατάστασης να πάει ο άνθρωπος
αλλά είναι αν βάλεις τέτοιο άτομο στο σπίτι σου σε καμία περίπτωση μην της δώσεις κλειδιά και μην την αφήσεις
μόνη με τον πατέρα σου
Δεν ξέρω καμία καλή, ξέρω όμως δεκάδες που βρίζουν που τις πήραν

Λυπάμαι αν σε στεναχωρώ ή αν πολλοί σκέφτεστε ότι είμαι ρατσιστής
αλλά πραγματικά ότι λέω το ζω
 

man25

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Vespa P150X 1980
Και σε εμάς έχει τύχει άσχημο σκηνικό προ 15 ετιας (την πιάσαμε να χτυπάει το άτομο που πρόσεχε). Πραγματικά θέλει υπομονή και τύχη να βρείτε σωστό άτομο, εύχομαι ταχεία ανάρρωση και να βρείτε άτομο
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Θα τα γράψω κι ότι γίνει.

Δεν είναι προσωπική άποψη τα βλέπω λόγω δουλειάς κάθε μέρα


Οι "κυρίες" οι περισσότερες είναι από Γεωργία και ελέγχονται από την σχετική μαφία.
Οι πιο πολλές λένε ότι έχουν κάποια σχέση αλλά στην πραγματικότητα είναι κουκουρρούκου
Είναι τεμπέλες κλέβουν και συχνά ποτίζουν τα παπούδια με ψυχοφάρμακα για να κοιμούνται κι αυτές να σαπίζουν

Δεν ξέρω αν υπάρχει κέντρο αποκατάστασης να πάει ο άνθρωπος
αλλά είναι αν βάλεις τέτοιο άτομο στο σπίτι σου σε καμία περίπτωση μην της δώσεις κλειδιά και μην την αφήσεις
μόνη με τον πατέρα σου
Δεν ξέρω καμία καλή, ξέρω όμως δεκάδες που βρίζουν που τις πήραν

Λυπάμαι αν σε στεναχωρώ ή αν πολλοί σκέφτεστε ότι είμαι ρατσιστής
αλλά πραγματικά ότι λέω το ζω
... της συγκεκριμένης προελεύσεως (γεωργία), ούτε ζωγραφιά. Είναι σχεδόν βέβαιο ότι είτε οι ίδιες, είτε οι "συνεργάτες" θα κάνουν ζημιά,
ακόμα και αν έχει παρέλθει ικανός χρόνος εμπέδωσης εμπιστοσύνης.
Το κέντρο αποκατάστασης είναι προτιμότερο.
/// Β

ΥΓ Περαστικά στον μπαμπά!
 

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
Συμφωνώ με τόν συντροχο KTiNoS αν και στα κέντρα αποκατάστασης δεν κάνουν και εκεί ότι πρέπει και λένε.. είχαμε πριν 5 χρόνια τόν πατέρα μου μετά από βαρη εγκεφαλικό. Αν πάλι δεν γίνεται αλλιώς και πρέπει να βρείς γυναίκα, βάλε σε όλο το σπίτι κάμερες για να υπάρχει ένας φόβος για αυτή και μια ηρεμία για σένα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά, γρήγορη ανάρρωση στον πατέρα σου και καλή επιτυχία και ανάρρωση σε σένα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom