Εγκαίνια...στις τσάρκες

Αλεκαν

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Aλεξανδρος
Μοτό
Adv.(2010)
Φημες λενε....οτι οι περισσότεροι, θα ειναι με τις κυριες τους:rolleyes:
ο καιρος θα ειναι σουπερ....
Δυστυχώς για σας θα με φάτε μονο μου στη ...μάπα,λογω παρατεταμένου πονοδοντου της Μαριως.
Α ναι! Και θα σας περιμένω στα διόδια της Ελευσίνας (στο Πάρκιν,πριν) κατα τις 10.15
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Καλα να περασετε και καλη αρχη!!!!!
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Ωωχ! Απο το ποδηλατο Σταυρο?
Ελπιζω τιποτα σοβαρο
Περαστικα!
Aγόρασα μερικά μέτρα στην Αγίου Κωνσταντίνου (Ομόνοια) με το Yamaha την Πέμπτη το βράδυ, βροχή, κατέβασμα ταχύτητας καμία 40 μέτρα πριν το κόκκινο αλλά η ρόδα μπλόκαρε, πρόσφυση μηδεν πάνω στο γυαλί που έχουμε για δρόμο και πάρτον κάτω τον Doctor. To σήκωσα και συνέχισα, αλλά η πτώση άφησε μία κάκωση 2ου βαθμού, έσω πλαγίου στο δεξί γόνατο. Παρασκεύη πρωί δεν πατιόταν το πόδι. Δύο βδομάδες πατερίτσες και βλέπουμε...:sorry:
Καλή βόλτα να έχετε...:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Aγόρασα μερικά μέτρα στην Αγίου Κωνσταντίνου (Ομόνοια) με το Yamaha την Πέμπτη το βράδυ, βροχή, κατέβασμα ταχύτητας καμία 40 μέτρα πριν το κόκκινο αλλά η ρόδα μπλόκαρε, πρόσφυση μηδεν πάνω στο γυαλί που έχουμε για δρόμο και πάρτον κάτω τον Doctor. To σήκωσα και συνέχισα, αλλά η πτώση άφησε μία κάκωση 2ου βαθμού, έσω πλαγίου στο δεξί γόνατο. Παρασκεύη πρωί δεν πατιόταν το πόδι. Δύο βδομάδες πατερίτσες και βλέπουμε...:sorry:
Καλή βόλτα να έχετε...:)
Για αυτο...gs τις βροχερες μερες.
Περαστικα φιλε..

Στάλθηκε από adveφον
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Aγόρασα μερικά μέτρα στην Αγίου Κωνσταντίνου (Ομόνοια) με το Yamaha την Πέμπτη το βράδυ, βροχή, κατέβασμα ταχύτητας καμία 40 μέτρα πριν το κόκκινο αλλά η ρόδα μπλόκαρε, πρόσφυση μηδεν πάνω στο γυαλί που έχουμε για δρόμο και πάρτον κάτω τον Doctor. To σήκωσα και συνέχισα, αλλά η πτώση άφησε μία κάκωση 2ου βαθμού, έσω πλαγίου στο δεξί γόνατο. Παρασκεύη πρωί δεν πατιόταν το πόδι. Δύο βδομάδες πατερίτσες και βλέπουμε...:sorry:
Καλή βόλτα να έχετε...:)

Περαστικα Σταυρακο!!!
 

gepol

Μέλος
Περιοχή
ΑΘήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
2009 Honda SΤ1300 Paneuopean
Aγόρασα μερικά μέτρα στην Αγίου Κωνσταντίνου (Ομόνοια) με το Yamaha την Πέμπτη το βράδυ, βροχή, κατέβασμα ταχύτητας καμία 40 μέτρα πριν το κόκκινο αλλά η ρόδα μπλόκαρε, πρόσφυση μηδεν πάνω στο γυαλί που έχουμε για δρόμο και πάρτον κάτω τον Doctor. To σήκωσα και συνέχισα, αλλά η πτώση άφησε μία κάκωση 2ου βαθμού, έσω πλαγίου στο δεξί γόνατο. Παρασκεύη πρωί δεν πατιόταν το πόδι. Δύο βδομάδες πατερίτσες και βλέπουμε...:sorry:
Καλή βόλτα να έχετε...:)
Ωχ, περαστικά ρε συ. Μια απο τα ίδια και εγώ, διάστρεμμα στο αριστερό αστραγαλο. Ως βλάξ, χάζευα και δεν είδα τα σταματημένα αυτοκίνητα, και πάτησα φρένο αλλά το σκούτερ απλά εφυγε απο κάτω μου και έπεσα με αποτέλεσμα να μου πλακώσει το πόδι. Με 20-30 πήγαινα. Καθρέπτης ο δρόμος :(

Παίδες καλά να περάσετε, πιείτε και ένα καφέ στην υγειά των τραυματισμένων LOL

:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωχ, περαστικά ρε συ. Μια απο τα ίδια και εγώ, διάστρεμμα στο αριστερό αστραγαλο. Ως βλάξ, χάζευα και δεν είδα τα σταματημένα αυτοκίνητα, και πάτησα φρένο αλλά το σκούτερ απλά εφυγε απο κάτω μου και έπεσα με αποτέλεσμα να μου πλακώσει το πόδι. Με 20-30 πήγαινα. Καθρέπτης ο δρόμος :(

Παίδες καλά να περάσετε, πιείτε και ένα καφέ στην υγειά των τραυματισμένων LOL

:)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:............πλακα με κανεις
 

gepol

Μέλος
Περιοχή
ΑΘήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
2009 Honda SΤ1300 Paneuopean
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:............πλακα με κανεις
Δυστυχώς όχι, ήταν χαζό πέσιμο. Αν είχα την μεγάλη θα είχα απλά σταματήσει λόγω ABS. Να φανταστείς, ότι έπεσα σύρθηκα μόνο 2 μέτρα και δεν ακούμπησα καν το μπροστινο αυτοκίνητο, τόσο σιγά πήγαινα...

Είναι αρκετές μέρες βέβαια τώρα, αλλά έχει μείνει ένα πρηξιματάκι, και μικρή πληγή. Δοκίμασα να βάλω μπότα να ερχόμουνα αύριο, αλλά δεν την αντέχω δυστυχώς...


Στην επόμενη :)
 

tolhs

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Αποστόλης
Μοτό
BMW R1200GS '07
Το πάλευα, αλλά έκατσε στραβή....


:(
Ωχ, περαστικά ρε συ. Μια απο τα ίδια και εγώ, διάστρεμμα στο αριστερό αστραγαλο. Ως βλάξ, χάζευα και δεν είδα τα σταματημένα αυτοκίνητα, και πάτησα φρένο αλλά το σκούτερ απλά εφυγε απο κάτω μου και έπεσα με αποτέλεσμα να μου πλακώσει το πόδι. Με 20-30 πήγαινα. Καθρέπτης ο δρόμος :(

Παίδες καλά να περάσετε, πιείτε και ένα καφέ στην υγειά των τραυματισμένων LOL

:)

Περαστικα και στους 2 ρε παιδια...αμαν...

Καλη βολτα στους υπολοιπους...:confused::confused:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εγω παλι χαζευα τη θαλασσα προχθες
και επεσα πανω σε ενα Φιεστα με το GS!
Του εδωσα το τηλεφωνο να με παρει να παμε να το δηλωσουμε
αλλα ηταν ηδη χτυπημενο και δεν με πηρε καν!
Το δε GS εκτος του οτι δεν επεσα
χρειαστηκε μετα μονο ..........φουσκωμα!!!
To thread εξελισσεται σε
εγκαινια στους μπιστους
:D

Υ.Γ.
Περαστικα στους τραυματιες..
 

vpentza

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
βασίλης
Μοτό
R1200GS SE 2010
Προσοχή ρε σεις......
Περαστικά σας

Καλή βόλτα στους υποδέλοιπους, θα ερχόμουν αλλά είμαι εκτος Αθηνών μέχρι και αύριο σε...αποστολή :D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Aγόρασα μερικά μέτρα στην Αγίου Κωνσταντίνου (Ομόνοια) με το Yamaha την Πέμπτη το βράδυ, βροχή, κατέβασμα ταχύτητας καμία 40 μέτρα πριν το κόκκινο αλλά η ρόδα μπλόκαρε, πρόσφυση μηδεν πάνω στο γυαλί που έχουμε για δρόμο και πάρτον κάτω τον Doctor. To σήκωσα και συνέχισα, αλλά η πτώση άφησε μία κάκωση 2ου βαθμού, έσω πλαγίου στο δεξί γόνατο. Παρασκεύη πρωί δεν πατιόταν το πόδι. Δύο βδομάδες πατερίτσες και βλέπουμε...:sorry:
Καλή βόλτα να έχετε...:)
σταυρο περαστικα σου
και μενα καπιοι φιλοι μου με ρωτανε καθε μερα τοσο μεγαλη μηχανη!!!!παρε μια μικρη να κανεις την δουλεια σου!!!
τωρα πιστευω να καταλαβες γιατι πρεπει να την οδηγεις την μπεμπα καθε μερα και παντου:):):)
 
Top Bottom