Εθελοντής για Γρηγορίου Λαμπράκη και γραμμές Κρήτης...

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κύριοι, υπάρχει κανείς κοντά στον Κορυδαλλό (Γρηγορίου Λαμπράκη) για να παραλάβει ένα δέμα και να το βάλει στο πλοίο για Κρήτη;
:)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Κύριοι, υπάρχει κανείς κοντά στον Κορυδαλλό (Γρηγορίου Λαμπράκη) για να παραλάβει ένα δέμα και να το βάλει στο πλοίο για Κρήτη;
:)
Τι παραγγειλες παλι ρε τρελογιατρε ;;;;;;
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Τι παραγγειλες παλι ρε τρελογιατρε ;;;;;;
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Προσπαθώ να συμμαζέψω το μηχανάκι για το TrOFFy!

Σεντ φρομ Ténéré φον
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μιλά και σε μενα να στο στειλω με τον γνωστό τροπο να μην πληρώσεις μεταφορικά
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι θέλεις να κάνω... Στείλε πμ
Πάνο έχει κανονιστεί ήδη. Το απόγευμα παραλαμβάνω και στέλνω μέσω speedex (@Phoenix rules...!) ;)
Να 'σαι καλά για το ενδιαφέρον!!!
Να γιατί advride ;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους όσους ενδιαφερθήκατε και κυρίως τον Θοδωρή @forester και τον Στέργιο @Phoenix που με βοήθησαν για να σταλεί η ανάρτηση που βρήκα.

Σε αυτό το φόρουμ, όσο περνάει ο καιρός, τόσο επιβεβαιώνονται οι αγνές προθέσεις και η αλληλεγγύη που υπάρχει μεταξύ των μελών!

:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους όσους ενδιαφερθήκατε και κυρίως τον Θοδωρή @forester και τον Στέργιο @Phoenix που με βοήθησαν για να σταλεί η ανάρτηση που βρήκα.

Σε αυτό το φόρουμ, όσο περνάει ο καιρός, τόσο επιβεβαιώνονται οι αγνές προθέσεις και η αλληλεγγύη που υπάρχει μεταξύ των μελών!

:friendship:
Σιγα.....θα μας πάρουν τα ζουμιά :p
Σε όλα τα φόρουμ πάντα αυτοί ημασταν
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Σιγα.....θα μας πάρουν τα ζουμιά :p
Σε όλα τα φόρουμ πάντα αυτοί ημασταν
Ναι αλλα εδώ είμαστε πιο γούτσου - γούτσου.... :D

Σεντ φρομ Ténéré φον
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ολα ΟΚ! φεύγει αεροπορικώς η αναρτησούλα ;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δυστυχώς κύριοι πέσαμε σε κακό επαγγελματία.
Παρόλο που η αγγελία (πλέον έχει κατέβει αλλά έχω screenshot) στο γνωστό site περιγράφει την ανάρτηση σαν "ΑΘΙΚΤΟ, ΣΤΟΚ", και παρόλο που αυτή ήταν και η διαβεβαίωση πριν της αγοράς, ότι πρόκειται δηλαδή για στοκ κομμάτι αχρησιμοποίητο, μηδέν χιλιόμετρα, η εικόνα της είναι η παρακάτω:





Λείπει το στοπ (μαξιλαράκι) και το δοχείο έχει εμφανή σημάδια προηγούμενης τοποθέτησης - χρήσης. Σίγουρα είναι καλύτερη από την τελειωμένη δική μου αλλά την αγόρασα (έστω στο 1/2 της τιμής) "καινούρια" και μόνο καινούρια δεν είναι.

Στο (αγανακτισμένο) τηλεφώνημά μου για εξηγήσεις η δικαιολογία του ήταν πως ήταν στο ράφι 8 χρόνια και δεν το κατάλαβε πως δεν ήταν καινούρια και πως είχε 4 κομμάτια συνολικά στοκ και αυτή μπορεί να είχε βγει από μηχανάκι αλλά είναι σε πολύ καλή κατάσταση και άλλες τέτοιες ιστορίες. Μου πρότεινε να του την επιστρέψω αφού δεν είμαι ευχαριστημένος με την αγορά αλλά έλεος...

Σας ευχαριστώ ξανά για το ενδιαφέρον, το τρέξιμο και την προσφορά αλλά ατυχήσαμε... :(
 
Top Bottom