Εθελοντής για Γρηγορίου Λαμπράκη και γραμμές Κρήτης...

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην την κρατήσεις γιατρε....στειλτην Πίσω!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Μην την κρατήσεις γιατρε....στειλτην Πίσω!
Με τα πλοία δεμένα είναι λίγο δύσκολο για την ώρα. Από την άλλη δεν τον εμπιστεύομαι να του τη στείλω αν δεν μου στείλει πρώτα τα χρήματά μου. Για αυτό την Παρασκευή το πρωί, πριν το pre-ADVtrOFFfy, θα περάσω από Κορυδαλλό να του την επιστρέψω.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ώπα, παίζει να έγινε και λάθος, με πήραν τηλέφωνο μόλις και μου είπαν πως με άλλον μίλησα και πως την δικιά μου την είχαν φυλάξει ξεχωριστά και πως αυτός που τις έστειλε μπερδεύτηκε και έστειλε μεταχειρισμένη.
Θα έχω σε λίγο φωτογραφίες για να πειστώ. Και αν μου κάνει, την άλλη Παρασκευή θα μου την αλλάξουν αυτοί...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ώπα, παίζει να έγινε και λάθος, με πήραν τηλέφωνο μόλις και μου είπαν πως με άλλον μίλησα και πως την δικιά μου την είχαν φυλάξει ξεχωριστά και πως αυτός που τις έστειλε μπερδεύτηκε και έστειλε μεταχειρισμένη.
Θα έχω σε λίγο φωτογραφίες για να πειστώ. Και αν μου κάνει, την άλλη Παρασκευή θα μου την αλλάξουν αυτοί...
Μαλλον.....διαβαζει το advride :D
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Μου έστειλε τις φωτογραφίες και όντως φαίνεται σε πολύ καλύτερη κατάσταση αν και διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις για το αν είναι καινούρια (δεν έχει μαξιλαράκι).
Θα την δω από κοντά την άλλη Παρασκευή το πρωί και αν μου αρέσει την βάζουμε. Έτσι κι αλλιώς 20 λεπτά είναι από το σημείο ραντεβού στο Περίπτερο Χαϊδαρίου.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γιαννη τωρα το ειδα....
Εγω που την παρελαβα, ολοιηταν παροντες. 3 η 4 ατομα πωλητες κλπ. Ο πιο ηλικιωμενος μαλλον ο ιδιοκτητης, μου την εδωσε και την ειχε ετοιμη κοντα στο γραφειο του.
Δεν αντιλαμβανομαι τι ακριβως μπερδεψε....
Ουτε βγηκε απο καποια συσκευασια η αναρτηδη. Χυμα ηταν και την τυλιξαμε εκει.
Και μου ειπε το στορυ με τα μαζεμενα αντ/κα που ριχνει τις τιμες πατωμα για να φευγουν....
Τελος παντων... Πηγαινε απο εκει την παρασκευη και βλεπεις.
 
Reactions: yns
Top Bottom