Εκδρομή στο Horizons Unlimited Mini Meeting 8-10 Ιουλίου 16

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Το 3ήμερο 8-10 Ιουλίου Πάμε Βουλγαρία για το ποιο ADVrmeeting τον Βαλκανίων!!!

Το σημείο συνάντησης και διαμονής το μοτοcamp στο Idilevo της Βουλγαρίας, 35χλμ Δυτικά του Veliko - Tarnovo!!

Σαββάτο 9 Ιουλίου ανεβαίνουμε από Shipka pass, κάνοντας μια στάση στον αυχένα για να δούμε το μνημείο και αν θέλει η παρέα να πάμε να δούμε και το μεγαλύτερο μνημείο της πτώσης του κομμουνισμού
Buzludzha

Και μεσημέρι φθάνουμε στο χώρο του camp...

Χαλαρά στήνουμε και απολαμβάνουμε μπύρες μας και το βραδάκι έχει ταξιδιωτικά και θα απολαύσουμε τον Sjaak Lucassen με το μοναδικό R1 του και αναδρομή στις γωνιές του πλανήτη...

Κυριακή αφού απολαύσουμε πρωινό και καφέ γυρνάμε από το Τρόιαν Pass (Trojan) για μια απολαυστική οδηγική εμπειρία όπως μόνο εμείς ξέρουμε!!!

Κόστος διαμονής 7€ με το πρωινό κατ άτομο ανα βραδιά!!!

Επίσης από εμπειρία υπάρχει κάθε βράδυ φαγητό με χαμηλές τιμές!!


Το event










Κοινώς πάμε για χύμαδιό να στρίψουμε και να γουστάρουμε!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εχει και κατι κιβωτια με μπυρες διπλα στους αλητες μαλλιαδες χιλιομετροφαγους ε Στεφ??
Επειδη οπως εχω ξαναπει οταν δεν ταξιδευεις το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι παρεα με αυτους που ταξιδευουν
το βαζω μεν στο προσωπικο καλενταρι αλλα λογω της απιστευτης φετινης μου ατυχιας θα δηλωσω συμμετοχη 1 μερα ή και 1 ωρα πριν.



Πισταρα Shipka..... βρουμμμμ!

:friendship:
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Έχει μπύρες, καλή κουβέντα με πολυ δυνατούς χιλιομετροφάγους και επαφή με άτομα που σου ανοίγουν ακόμη περισότερο το μυαλό!!

Πίστα σίπκα check πέρσι και είναι μαύρη η άσφαλτος!!!
 

VDR

Μέλος
Περιοχή
ΖΑΧΑΡΩ
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
DR650SE
R1200GSA X2
Τι ατυχία είναι αυτή ρε παίδες!!!
Αν ήταν το νωρίτερο ή το επόμενο Σ/Κ..δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω..
Καλά να περάσετε..
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Τι ατυχία είναι αυτή ρε παίδες!!!
Αν ήταν το νωρίτερο ή το επόμενο Σ/Κ..δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω..
Καλά να περάσετε..

Να σαι καλά Βασίλη!!!Ξέρω ότι θα γυρνάς σε μέρη αξιοζήλευτα οπότε δικαιολογιμένος απών!!!
 
Reactions: VDR

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Βάλτε και λίγο "ευθεία" ρε Στέφ !!
Καλή βόλτα στους ultra north.
 
E

enduro

Επισκέπτης
Εχει και κατι κιβωτια με μπυρες διπλα στους αλητες μαλλιαδες χιλιομετροφαγους ε Στεφ??
Επειδη οπως εχω ξαναπει οταν δεν ταξιδευεις το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι παρεα με αυτους που ταξιδευουν
το βαζω μεν στο προσωπικο καλενταρι αλλα λογω της απιστευτης φετινης μου ατυχιας θα δηλωσω συμμετοχη 1 μερα ή και 1 ωρα πριν.



Πισταρα Shipka..... βρουμμμμ!

:friendship:
Και εγώ μέσα τελευταία μέρα θα ξέρω

husqvarna 125
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Περσι με τα Capital Control και με τα δημοψηφισματα ημουν ο μονος ελληνας....Αντε να εχω παρεα φετος!!

Εχει ωραια λαϊκη διπλα στο Sevlievo την τιμω εδω και 3 χρονια,φετος δεν θα την χασω (Παρασκευη νομιζω).... :)

 
Τελευταία επεξεργασία:

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Μάλλον πρέπει να είστε μέλοι του Group...

μεταφέρω από το fubu...

Preliminary schedule

Friday 8.07.2016

Afternoon:
=> Meet and greet, cold beer drinking, accommodation (if you do not have a room, pick up a shady tree in the back yard as we expect hot weather). People in charge: miss big smile Sharon Faith, miss Jolanta Freiberger and her lovely husband Michael Freiberger (mental Mikey).

=> At the famous people stand meet Mr Graham Field for book signing and of course do not forget to purchase a book or three. :)

Evening:
=> Dinner between 7:30 and 8:30
=> 8:30-9:30 - Presentation - famous Graham Field is going to tell us jolly road stories. :)
=> 9:45-10:45 Sofie and Jo's presentation (maybe they can tell us about fixing bikes on the road ;-)

Saturday 9.07.2016

=> Breakfast between 8:00 and 10:00 (sleeping beauties pay attention ;-) )
=> Ride out - 11:00 - 6:00 pm. Any ideas are welcome, we are looking for leaders as well.
=> 6:00 pm - At the famous people stand meet the extreme R1 rider, the Valentino Rossy of the adventure world Sjaak Lucassen for his brand spanking new book. Get your signed copy and shake hand or just buy a beer to a real crazy adventure man.
=> 7:30 - 8:30 Dinner
=> 8:30 - 9:30 - R1 goes Extreme presentation with Sjaak Lucassen
=> 9:45 - 10:45 - Greg and Melanie are going to tell us about Baja Mexico

Sunday 10.07.2016

=> Breakfast between 8:00 and 10:00 (sleeping beauties pay attention ;-) )
=> 10:00 Technical seminars. Maybe Stoyan Haralampiev is going to tell us about his fantastic project - MyAdventure

This is only a preliminary schedule and could be changed any minute. We accept advices, lets make a great event together.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Το γκρουπ της Παρασκευης απο Αθηνα κ Θεσσαλονικη ξεκιναει στις 16.00 απο την "Εστια" Εθν.Αντιστασεως.
Προορισμος το camping εξω απο το Razlog στο δρομο για το Bansko.
Συναντηση το πρωι του Σαββατου με τους ultra north advriders στον αυχενα του Shipkapass.

adv phone
 
E

enduro

Επισκέπτης
Δυστυχως δε θα μπορέσω να έρθω λόγο δουλειάς

husqvarna 125
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom