Ελάτη 21-22 Οκτωβρίου 2023

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
BlackArrow από διαθεσιμότητες σου είπε μήπως ο μάστορας τι παίζει? Να βιαστώ να κλείσω κ γω?
Δεν είχαμε μιλήσει περαιτέρω για το αν έχει, απλά του είπα να μου κρατήσει ένα δωμάτιο και αν αλλάξει η ημερομηνία θα τον ενημερώσω νωρίτερα.
Φαντάζομαι ότι ακόμα υπάρχουν δωμάτια απλά πρέπει πρώτα να φιξαριστεί και η ημερομηνία για να κλείσουν και οι υπόλοιποι.
Εγώ δεν έχω ακυρώσει τη κράτηση για τότε, αν τελικά αλλάξει η ημερομηνία θα δω πως θα κινηθώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Αγάλι αγάλι...
Με τις βροχές που ρίχνει είναι πιθανό να δώσουμε ραντεβού στην Κάτω Ελάτη...:rolleyes:
Οποία εντροπία, οποίο αίσχος, οποίο όνειδος, οποίος αποτροπιασμός. Αρχίσαν αι εκπονήσεις σχεδίων δια ελιγμούς ταχείας απαγκίστρωσης, πριν καν προκάνουμε να αγκιστρωθούμε στοιχειωδώς επι του μετώπου του Κοζιακα. Αν αι ημέτεραι δυνάμεις δεν είναι εις Θέσην να προελαύσουν κεραυνοβόλως τουλάχιστον μέχρις Ελάτην, τότε τι θα έκαμαν εις την περίπτωσην που θα έπρεπε να συνεχίσουν την προέλασην προς χαλίκι Μέτσοβον, και τελικώς να πλήξουν την Βοβούσαν από Δυτικά? Θα έπιπταν τανάσκελα να πεθάνουν εν τω μέσω των ορεινών όγκων?
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Οποία εντροπία, οποίο αίσχος, οποίο όνειδος, οποίος αποτροπιασμός. Αρχίσαν αι εκπονήσεις σχεδίων δια ελιγμούς ταχείας απαγκίστρωσης, πριν καν προκάνουμε να αγκιστρωθούμε στοιχειωδώς επι του μετώπου του Κοζιακα. Αν αι ημέτεραι δυνάμεις δεν είναι εις Θέσην να προελαύσουν κεραυνοβόλως τουλάχιστον μέχρις Ελάτην, τότε τι θα έκαμαν εις την περίπτωσην που θα έπρεπε να συνεχίσουν την προέλασην προς χαλίκι Μέτσοβον, και τελικώς να πλήξουν την Βοβούσαν από Δυτικά? Θα έπιπταν τανάσκελα να πεθάνουν εν τω μέσω των ορεινών όγκων?
Θα είναι η ιταλική μεραρχία Τζούλια στο οχυρό Ελάτη εκείνο το σκ.Προετοιμαζει σύμπτυξη και αντεπίθεση στα κορφοβουνια με στόχο την κυριαρχία των ορεινών περασμάτων...
Τζούλια(aprilia bikers.gr)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τελικά από ελάτι βλέπω να γίνεται ,μην ερχεστιι :ll:
Μην τρομάζεις τον κόσμο βρε...
Όλα καλά είναι...
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Δεν τρομοκρατούμεθα εύκολα η αλήθεια είναι, θα χρειαστούν πολύ περισσότερα δια να αναχαιτιστούμε
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Μην τρομάζεις τον κόσμο βρε...
Όλα καλά είναι...
Αν και είναι νωρίς ακόμα, κάτι τέτοιο μου είχες προτείνει για επιστροφή, την προηγούμενη φορά που είχα έρθει, όταν ήταν να κατέβω Αθήνα.

Είναι καλά τα πράγματα από εκεί ?
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Φοβερή αυτή η διαδρομή. Και στο πήγαινε και στο έλα
Tότε καλή ευκαιρία να μπει στο πήγαινε ή στο έλα. Ιδανικά στο γύρνα γιατί Σάββατο θα ήταν πιο ωραία να φτάσουμε νωρίς στην Ελάτη.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Για κάποιο παράξενο λόγο αυτή η διαδρομή μου κάθετε πάντα στο πήγαινε προς το βορά δεν θυμάμαι να την έχω κάνει ποτέ σε επιστροφή, η μήπως την έχω κάνει μια φορά.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Περναει και απο το αγαπημενο σου αμφιθεατρικο σημειο στα Φουρνα....
Ενταξει εσυ με καταλαβαινεις και χωρις να μιλησω
Θα ενεβεις Γιωργο? Έχω κάτι αιώνες να σε δω
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αν και είναι νωρίς ακόμα, κάτι τέτοιο μου είχες προτείνει για επιστροφή, την προηγούμενη φορά που είχα έρθει, όταν ήταν να κατέβω Αθήνα.

Είναι καλά τα πράγματα από εκεί ?
Δεν γνωρίζω να σου πω.
Μήπως ξέρει ο nomad ως τοπικός εάν περνάει το κομμάτι από Βελούχι προς Φουρνά...
Είναι φοβερή διαδρομή πάντως.
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Μπα Θωμακο μου...εχω τοσα πραγματα να κανω τον Οκτωβρη που μετραω τα Σαββατοκυριακα, τα ξαναμετραω και δεν μου βγαινουν...

Για καποιο λογο χαθηκε η παραθεση που ηθελα να κανω προς τον naftilos και δεν μπορω να την ξαναβαλω
 
Top Bottom