"Ενώνουμε τις φωνές και τις καρδιές μας... Με ένα σκοπό, με ένα τραγούδι..."

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Την Τρίτη 28 Μαίου συμμετέχω με ένα μαθητή μου από το ειδικό σχολείο Ραφήνας, σε μια εκδήλωση για την συμπερίληψη ατόμων με ειδικές ανάγκες. Θα παίζω κιθάρα και με σχεδόν όλα τα υπόλοιπα σχήματα που θα είναι από ειδικά σχολεία και κάποιες μεικτές ορχήστρες με ΑΜΕΑ. Θα συμμετάσχει επίσης και η Σαββέρια Μαργιολα. Αν έχετε όρεξη περάστε για να ενισχυθεί η διοργάνωση. Είναι δωρεάν, δεν έχει ούτε προαιρετική συνεισφορά και είναι στο άλσος Περιστερίου. Θα αρχίσει στις 20:00 και κατά τις 23:00 το πολύ θα τελειώσει από ότι κατάλαβα.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Την Τρίτη 28 Μαίου συμμετέχω με ένα μαθητή μου από το ειδικό σχολείο Ραφήνας, σε μια εκδήλωση για την συμπερίληψη ατόμων με ειδικές ανάγκες. Θα παίζω κιθάρα και με σχεδόν όλα τα υπόλοιπα σχήματα που θα είναι από ειδικά σχολεία και κάποιες μεικτές ορχήστρες με ΑΜΕΑ. Θα συμμετάσχει επίσης και η Σαββέρια Μαργιολα. Αν έχετε όρεξη περάστε για να ενισχυθεί η διοργάνωση. Είναι δωρεάν, δεν έχει ούτε προαιρετική συνεισφορά και είναι στο άλσος Περιστερίου. Θα αρχίσει στις 20:00 και κατά τις 23:00 το πολύ θα τελειώσει από ότι κατάλαβα.
Ρε συ Κώστα… στο επόμενο τροφυ ανέβασε κάνα γιουκαλίλι ρε. Και θα στο κουβαλάω εγώ. Να πούμε κάνα τραγούδι!
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Διάβασα Ραφήνα και λέω ωραία θα πάω...
Πολλά μπράβο για την συμμετοχή!!!
Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνεισφέρουμε όσοι δεν μπορούμε να έρθουμε?
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Διάβασα Ραφήνα και λέω ωραία θα πάω...
Πολλά μπράβο για την συμμετοχή!!!
Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνεισφέρουμε όσοι δεν μπορούμε να έρθουμε?
Όχι Ηλία. Δεν είναι για συνεισφορά ή κάτι τέτοιο. Σαν γιορτουλα θα είναι. Ραφήνα είναι ένα απ' τα σχολεία που δουλεύω.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Αχ Σαββέρια...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την Τρίτη 28 Μαίου συμμετέχω με ένα μαθητή μου από το ειδικό σχολείο Ραφήνας, σε μια εκδήλωση για την συμπερίληψη ατόμων με ειδικές ανάγκες. Θα παίζω κιθάρα και με σχεδόν όλα τα υπόλοιπα σχήματα που θα είναι από ειδικά σχολεία και κάποιες μεικτές ορχήστρες με ΑΜΕΑ. Θα συμμετάσχει επίσης και η Σαββέρια Μαργιολα. Αν έχετε όρεξη περάστε για να ενισχυθεί η διοργάνωση. Είναι δωρεάν, δεν έχει ούτε προαιρετική συνεισφορά και είναι στο άλσος Περιστερίου. Θα αρχίσει στις 20:00 και κατά τις 23:00 το πολύ θα τελειώσει από ότι κατάλαβα.
Μπράβο σας...!!!:clp::clp::clp:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Εγώ πάντως θα προσπαθήσω να είμαι εκεί την άλλη Πέμπτη να ακούσω αυτήν την χελώνα Turtle



advphone
Για πω για όσους ενδιαφέρονται να περάσουν από το λάιβ που έχω αύριο, πως δεν έχει καμία σχέση με το χθεσινό και με ΑΜΕΑ. Είναι απλά ένα λάιβ δικό μου που ο Κώστας είχε την καλοσύνη να το ανεβάσει εδώ. Επίσης δεν θα ξέρετε κανένα κομμάτι καθώς είναι όλα πρωτότυπες συνθέσεις. Καλό θα ήταν επίσης, αν σκοπεύετε να περάσετε να κάνετε κάποια κράτηση όπως με ενημέρωσαν από το μαγαζί. Κώστα σε ευχαριστώ και πάλι για την κοινοποίηση που έκανες εδώ.
 
Top Bottom