Εορταστικη πουροντουραδα Κυριακη 18/12

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και για πειτε και σε εμας τους αρχαριους ρε μαγκες... το σεπτεμβρη-οκτωβρη-νοεμβρη φοραγα το φουτερ και μολις φταναμε στα χωματα το εβγαζα και ημουν μονο με μοουφαν κοντομανικο...οταν τελειωναν τα χωματα, εβαζα παλι το φουτερ αλλαζα και το κοντομανικο το ιδρωμενο και γυρναγα σπιτι μου.... τωρα που ειναι χειμωνας και θα εχει και πολυ κρυο τι κανουμε???

Απο κατω εχω ενα παντελονι μοτοκροσαδικο, και απο μεσα θα βαλω ισοθερμικο... πανω?? πριν? μετα? τι κανουμε?
Ισοθερμικά από μέσα και να έχεις στεγνά μπλούζα για την επιστροφή και κανένα αδιάβροχο -αντιανεμικο για το κρυο
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εννοειται οτι θα εχω αδιαβροχα μαζι... εννοειται οτι θα εχω ενα φουτερ μαζι.. αλλα την ωρα του χωματος τι φοραμε??
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Και για πειτε και σε εμας τους αρχαριους ρε μαγκες... το σεπτεμβρη-οκτωβρη-νοεμβρη φοραγα το φουτερ και μολις φταναμε στα χωματα το εβγαζα και ημουν μονο με μοουφαν κοντομανικο...οταν τελειωναν τα χωματα, εβαζα παλι το φουτερ αλλαζα και το κοντομανικο το ιδρωμενο και γυρναγα σπιτι μου.... τωρα που ειναι χειμωνας και θα εχει και πολυ κρυο τι κανουμε???

Απο κατω εχω ενα παντελονι μοτοκροσαδικο, και απο μεσα θα βαλω ισοθερμικο... πανω?? πριν? μετα? τι κανουμε?
Ισοθερμικα πανω-κατω μονιμα...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εννοειται οτι θα εχω αδιαβροχα μαζι... εννοειται οτι θα εχω ενα φουτερ μαζι.. αλλα την ωρα του χωματος τι φοραμε??
Ισοθερμικο και το μπουφαν. Αρκει ;)
Αν νιωσεις κρυο σταματας και βαζεις κατι επιπλεον. Που δεν το νομιζω....
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Από ρουχισμό εγώ θα παίξω ισοθερμικά πάνω κάτω, χοντρό τζην, μπλουζάκι και το μπουφάν με την επένδυση. Γιά μετά θά πάρω ζακετουλα...

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Ο καιρός θα μας κάνει το χατήρι......
Μίζα-μανιβελα....θα είναι :p



advφον
Κώστα τα Βαγια είναι στον καμπο πριν τον αλιαρτο. Στην αρβανιτσα δες αυτό

 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παίδες να ενημερώσω ότι χτες το βράδυ έριξε χιόνι στα γύρω βουνά του ελικωνα. Η αρβανιτσα ειναι κατ'ασπρη
Πραγματικη εορταστικη Χριστουγεννιατικη λοιπον! :ok: :cool:
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Πραγματικη εορταστικη Χριστουγεννιατικη λοιπον! :ok: :cool:
Να αφήσουμε τα μηχανάκια και να νοικιάσουμε τάρανδους...

Ασε που είναι και τετρακίνητοι...
;)
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Γουσταρω......


Ολα καλα θα ειναι.
Απο την στιγμη που δε δηνει βροχες ολα γκουντ. Το κρυο παλευεται. Θα ειναι μια γαματη εορταστικη πουροντουραδα.

:yew::yew::yew:

:stm::stm::stm:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τζαμι ο καιρος και 5 βαθμοι στην Αρβανιτσα οταν φτασουμε ;)

08:30 στο Χαιδαρι ισχυει...?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Θα σας δω το πρωί στο περίπτερο, θα πιούμε καφεδάκι παρέα αλλά δεν θα έρθω στην βόλτα. Με ενα φίλο θα πάμε στην 5η συνάντηση βετερένων εντούρο στα Μέγαρα.

Καλή βόλτα να έχετε - έχουμε, θα ηθελα πολύ να είμαι μαζί σας αλλά οι γιατροί είπαν πως η ζημιά στον εγκέφαλο είναι μη αναστρέψιμη, είμαι λέει αρρωστάκι με το εντούρο. Τα λέμε στο βουνό, στην πρώτη χωματάδα του 17. Καλή διασκέδαση σε όλους και πού 'στε... το νου σας.

Η χαρά του Πουρο-ντούρο αύριο :stm:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom