Επιλογή ελαστικού για την χοντρή κυρία!

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Καλό μήνα να έχουμε όλοι μας!!! , θέμα πολυσυζητημένο... Αλλά και οι γνώμες όλες πολλές!!

Λοιπόν έχουμε και λέμε η μηχανή μου είναι ένα bmw r 1200 CSA lc και το σκέφτομαι να βάλω ένα τακουνατο λάστιχο που να μπορώ να τα κάνω ( όσο γίνεται κ αν γίνεται ) όλα.

Θα ήθελα γιατί ταξιδεύω διπλός και φορτωμένος και θα ήθελα να μπορώ να ακολουθήσω και σε κάποια χωμάτινη βόλτα που τόσο καιρό σας βλέπω κ σας ζηλεύω!!

Αν βγάλω τον οικονομικό παράγοντα ποιο θα μου προτείνατε !?

Θα με βοηθούσε περισσότερο η γνώμη το κατόχων τις ίδιας μηχανής μόνο κ μόνο γιατί ο παράγοντας μηχανή είναι ίδιος, χωρίς να μην ισακουστουν κβοι άλλες γνώμες άλλωστε τα έχω διαβάσει όλα τα θέματα!!

Ευχαριστώ πολύ να πω ότι καταληγω στα wild η στα k 60!?
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ένα για όλα;
Δύσκολα πράματα.....
Δικάβαλος ταξίδι και τακούνι για χωμάτινες;
Συμβιβασμός παντού, αν επιλέξεις μεταξύ TKC70, Pirelli Rally STR, Karoo 3 tarmac, K60 κλπ. Ta wild στο ταξίδι σε 3000 χλμ τα έχεις βγάλει off.... Κι όλα στην κατηγορία του (anlas, E10 κλπ).
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Εμ δεν είναι τυχαίο που όλοι έχουν δεύτερο ζευγάρι ζάντες!! Είναι σε δεύτερο πλάνο να τακτοποιήσω κάποια άλλα έξοδα χαχα.. το tkc 70 το είχα κ ήμουν ευχαριστημένος αλλά μου φαίνεται πιο χωματινο το k 60 δεν θεωρούσα ότι είναι στο ίδιο γκρουπ!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το Κ60.... Με πολλές παραχωρήσεις στο χωμα(στεγνό κλπ), θα είσαι μια χαρά.
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Επανέρχομαι πάλι στο θέμα, μιας και θα κατέβω Αθήνα το σκ έχουμε κάποιο βουλκνιζατερ που να κάνει καλύτερες τιμές στο φόρουμ!!

Ευχαριστώ και πάλι!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...bmw r 1200 CSA lc και το σκέφτομαι να βάλω ένα τακουνατο λάστιχο που να μπορώ να τα κάνω ( όσο γίνεται κ αν γίνεται ) όλα.
...καταληγω στα wild η στα k 60!?
Kοιτα κ για Mitas E07 για αυτα που θελεις ισως τα ιδανικοτερα:yew:...κι αν δεις οτι σε χωμα θες κατι παραπανω...welcome to takouni world;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Kοιτα κ για Mitas E07 για αυτα που θελεις ισως τα ιδανικοτερα:yew:...κι αν δεις οτι σε χωμα θες κατι παραπανω...welcome to takouni world;)
Κώστα κοιτάω και για αυτά και προσπαθώ να καταλήξω!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επανέρχομαι πάλι στο θέμα, μιας και θα κατέβω Αθήνα το σκ έχουμε κάποιο βουλκνιζατερ που να κάνει καλύτερες τιμές στο φόρουμ!!

Ευχαριστώ και πάλι!!
Μιλά με τον Νικόλα @ouzakias!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κώστα κοιτάω και για αυτά και προσπαθώ να καταλήξω!!
Κ60 θελει ΠΡΟΣΟΧΗ το μπροστα κ προσωπικα δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη...τα wild ΞΕΧΝΑ τα για ασφαλτο δικαβαλος...θα τα χαρεις λιγο.εγω θα κοιταζα Μitas E07
 
Top Bottom