Ερώτηση περί αξιοπιστίας

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Λοιπόν, με λίγα λόγια πως έχει η κατάσταση, έχω βρει μία μοτοσυκλέτα σε μια εταιρεία Αθήνα μοντέλο 2019 λέει καινούρια στοκ, εγώ μένω Ιωάννινα.
Θα ήθελα μια γνώμη για τη συγκεκριμένη εταιρεία να δω αν αξίζει να ασχοληθώ, φαντάζομαι απαγορεύεται να αναφέρω εδώ το όνομα της και να γίνει δημόσια συζήτηση. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Φίλε μου καλησπέρα αλλά το ερώτημα σου είναι τελείως αόριστο κ δεν μπορεί να απαντηθεί .

Πχ έχω βρει ένα καρπούζι στην κυπαρίσσια , είναι αξιόπιστος ο παραγωγός για να το αγοράσω ;


Πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος , επίσης που είναι το πρόβλημα ; Έρχεσαι την βλέπεις κ την παίρνεις την μηχανή .
Και μην ακούσω για ακόμη μια φορά , δεν έχω χρόνο , γιατί άμα δεν έχεις χρόνο να έρθεις να την παραλάβεις κ να κανεις το ταξίδι της επιστροφής , δεν θα έχεις χρόνο να την πας κ βόλτα σε άλλες στιγμές στο μέλλον .
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
D
Φίλε μου καλησπέρα αλλά το ερώτημα σου είναι τελείως αόριστο κ δεν μπορεί να απαντηθεί .

Πχ έχω βρει ένα καρπούζι στην κυπαρίσσια , είναι αξιόπιστος ο παραγωγός για να το αγοράσω ;


Πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος , επίσης που είναι το πρόβλημα ; Έρχεσαι την βλέπεις κ την παίρνεις την μηχανή .
Και μην ακούσω για ακόμη μια φορά , δεν έχω χρόνο , γιατί άμα δεν έχεις χρόνο να έρθεις να την παραλάβεις κ να κανεις το ταξίδι της επιστροφής , δεν θα έχεις χρόνο να την πας κ βόλτα σε άλλες στιγμές στο μέλλον .
[/QUOTE Δεν νομίζω να επιτρέπεται να αναφέρω το όνομα του εμπόρου...Σωστά?
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Αμφιβάλλεις αν υπάρχει η μοτοσικλέτα ή αν είναι όντως καινούργια;

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Αμφιβάλλεις αν υπάρχει η μοτοσικλέτα ή αν είναι όντως καινούργια;

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν είναι καινούρια, εχει ταξινομηθεί, μου εχει δώσει και τον αριθμό κυκλοφορίας(πινακιδα), ο οποίος βγήκε περυσι
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Καμία πληροφορία,ούτε καν αληθινή φωτό,δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.
Όντως η απορία σου ποια ακριβώς είναι;
Κάποιοι φίλοι μας Αθηναίοι ίσως ξέρουν να σου πουν για τον έμπορο.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Αν είναι καινούρια, εχει ταξινομηθεί, μου εχει δώσει και τον αριθμό κυκλοφορίας, ο οποίος βγήκε περυσι
Αυτο δεν ειναι απαραιτήτως κακό,.
Ψώνισα πριν από 20 χρονια ετσι σκούτερ, το οποίο είχε πινακίδες αναγκαστικά ελέω euro κάτι, δε θυμάμαι, αλλά ήταν καινούριο
Καψε μια εργάσιμη και πήγαινε στο κατάστημα να δεις από κοντά, και κλειστο, και καλες βόλτες :)
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Έχουν μείνει κάποια κομμάτια που έχουν ταξινομηθεί λόγω ΕURO 5,για να μπορέσουν να πουληθούν,στην πρώην αντιπροσωπεία της Καβασάκι.Εχουν πάρει νούμερο αλλά δεν έχουν κυκλοφορήσει.Προχωρα άφοβα.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αυτό είναι θετικό σωστά? Αρα να μην είμαι προκατειλημένος αρνητικά.....
Κωστα πεταχτηκα απο εκει,να δω τη μηχανη και να σου πω. Κατ' αρχην ειναι μια πολυ μεγαλη εταιρεια, δεν τιθεται θεμα αξιοπιστιας.
Μεχρι περυσι ηταν αντιπροσωπος της Kawasaki, αλλα λογω καποιων απαιτησεων της Kawasaki για την χρονικη διαρκεια του συμβολαιου, η συνεργασια σταματησε.
Για τη μηχανη τωρα...ειναι euro 4, οποτε επρεπε, για να μπορεσει να ταξινομηθει, να βγαλει πινακιδες μεχρι 31/12/22.
Το μηχανακι ειναι ακομα στο container, στο εβγαλα φωτογραφια, αν το παρεις θα κανεις και το unboxing... :yew:
Ο ανθρωπος που μου μιλησε, μου ειπε για καποιον απο τα Γιαννενα, Νικο Κωστουλα νομιζω, που ενδιαφερθηκε για το μηχανακι και θα εστελνε καποιον σημερα ισως και με χρηματα για να το κλεισει. Η ησουνα εσυ, η προκειται για τρομερη συμπτωση. Σε καθε περιπτωση, ειναι ολοκαινουριο και πολυ ομορφο. :ok:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Κωστα πεταχτηκα απο εκει,να δω τη μηχανη και να σου πω. Κατ' αρχην ειναι μια πολυ μεγαλη εταιρεια, δεν τιθεται θεμα αξιοπιστιας.
Μεχρι περυσι ηταν αντιπροσωπος της Kawasaki, αλλα λογω καποιων απαιτησεων της Kawasaki για την χρονικη διαρκεια του συμβολαιου, η συνεργασια σταματησε.
Για τη μηχανη τωρα...ειναι euro 4, οποτε επρεπε, για να μπορεσει να ταξινομηθει, να βγαλει πινακιδες μεχρι 31/12/22.
Το μηχανακι ειναι ακομα στο container, στο εβγαλα φωτογραφια, αν το παρεις θα κανεις και το unboxing... :yew:
Ο ανθρωπος που μου μιλησε, μου ειπε για καποιον απο τα Γιαννενα, Νικο Κωστουλα νομιζω, που ενδιαφερθηκε για το μηχανακι και θα εστελνε καποιον σημερα ισως και με χρηματα για να το κλεισει. Η ησουνα εσυ, η προκειται για τρομερη συμπτωση. Σε καθε περιπτωση, ειναι ολοκαινουριο και πολυ ομορφο. :ok:
Ξεχασα το βασικοτερο, εχει και τα σωστα χρωματα... :friendship:
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Κωστα πεταχτηκα απο εκει,να δω τη μηχανη και να σου πω. Κατ' αρχην ειναι μια πολυ μεγαλη εταιρεια, δεν τιθεται θεμα αξιοπιστιας.
Μεχρι περυσι ηταν αντιπροσωπος της Kawasaki, αλλα λογω καποιων απαιτησεων της Kawasaki για την χρονικη διαρκεια του συμβολαιου, η συνεργασια σταματησε.
Για τη μηχανη τωρα...ειναι euro 4, οποτε επρεπε, για να μπορεσει να ταξινομηθει, να βγαλει πινακιδες μεχρι 31/12/22.
Το μηχανακι ειναι ακομα στο container, στο εβγαλα φωτογραφια, αν το παρεις θα κανεις και το unboxing... :yew:
Ο ανθρωπος που μου μιλησε, μου ειπε για καποιον απο τα Γιαννενα, Νικο Κωστουλα νομιζω, που ενδιαφερθηκε για το μηχανακι και θα εστελνε καποιον σημερα ισως και με χρηματα για να το κλεισει. Η ησουνα εσυ, η προκειται για τρομερη συμπτωση. Σε καθε περιπτωση, ειναι ολοκαινουριο και πολυ ομορφο. :ok:
Έτσι είναι σύντροφε. Όπως στα είπε. Ευχαριστώ πολύ. Χρωστάω κέρασμα όταν βρεθούμε, Γιάννενα η οπουδήποτε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοτάξιδοι και απεφτοι!
 

rantanplan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Μαλκότσι
Κωστα πεταχτηκα απο εκει,να δω τη μηχανη και να σου πω. Κατ' αρχην ειναι μια πολυ μεγαλη εταιρεια, δεν τιθεται θεμα αξιοπιστιας.
Μεχρι περυσι ηταν αντιπροσωπος της Kawasaki, αλλα λογω καποιων απαιτησεων της Kawasaki για την χρονικη διαρκεια του συμβολαιου, η συνεργασια σταματησε.
Για τη μηχανη τωρα...ειναι euro 4, οποτε επρεπε, για να μπορεσει να ταξινομηθει, να βγαλει πινακιδες μεχρι 31/12/22.
Το μηχανακι ειναι ακομα στο container, στο εβγαλα φωτογραφια, αν το παρεις θα κανεις και το unboxing... :yew:
Ο ανθρωπος που μου μιλησε, μου ειπε για καποιον απο τα Γιαννενα, Νικο Κωστουλα νομιζω, που ενδιαφερθηκε για το μηχανακι και θα εστελνε καποιον σημερα ισως και με χρηματα για να το κλεισει. Η ησουνα εσυ, η προκειται για τρομερη συμπτωση. Σε καθε περιπτωση, ειναι ολοκαινουριο και πολυ ομορφο. :ok:
είσαι ωραίος εύγε :friendship::friendship:

Έτσι είναι σύντροφε. Όπως στα είπε. Ευχαριστώ πολύ. Χρωστάω κέρασμα όταν βρεθούμε, Γιάννενα η οπουδήποτε.
καλοτάξιδος παλίκαρε :prft:
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Κωστα πεταχτηκα απο εκει,να δω τη μηχανη και να σου πω. Κατ' αρχην ειναι μια πολυ μεγαλη εταιρεια, δεν τιθεται θεμα αξιοπιστιας.
Μεχρι περυσι ηταν αντιπροσωπος της Kawasaki, αλλα λογω καποιων απαιτησεων της Kawasaki για την χρονικη διαρκεια του συμβολαιου, η συνεργασια σταματησε.
Για τη μηχανη τωρα...ειναι euro 4, οποτε επρεπε, για να μπορεσει να ταξινομηθει, να βγαλει πινακιδες μεχρι 31/12/22.
Το μηχανακι ειναι ακομα στο container, στο εβγαλα φωτογραφια, αν το παρεις θα κανεις και το unboxing... :yew:
Ο ανθρωπος που μου μιλησε, μου ειπε για καποιον απο τα Γιαννενα, Νικο Κωστουλα νομιζω, που ενδιαφερθηκε για το μηχανακι και θα εστελνε καποιον σημερα ισως και με χρηματα για να το κλεισει. Η ησουνα εσυ, η προκειται για τρομερη συμπτωση. Σε καθε περιπτωση, ειναι ολοκαινουριο και πολυ ομορφο. :ok:
Κοίτα τώρα Θωμά να ανεβάσει κανένας ότι του κάνουν προξενιό στην Αθήνα και να κάνεις τον δύσκολο... :rolleyes:

Εκεί να σε δω τι θα πεις για να βγάλεις φωτό από όλες τις πλευρές καθώς και πως θα ρωτήσεις για το "πόσα χιλιόμετρα έχει".. :eek:

:ha

Άψογος κατά τα άλλα!!!
:friendship:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Κοίτα τώρα Θωμά να ανεβάσει κανένας ότι του κάνουν προξενιό στην Αθήνα και να κάνεις τον δύσκολο... :rolleyes:

Εκεί να σε δω τι θα πεις για να βγάλεις φωτό από όλες τις πλευρές καθώς και πως θα ρωτήσεις για το "πόσα χιλιόμετρα έχει".. :eek:

:ha

Άψογος κατά τα άλλα!!!
:friendship:
Θα ζητησω και test ride... :yew:
 
Top Bottom