Εσεις, πιο GS θα διαλεγατε απο τα δυο? (ΒΜW R 1250 GS by Oberdan Bezzi)

Ποιο απο τα δυο?


  • Total voters
    10
  • Poll closed .

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Εδω και 5 περιπου χρονια ηδη ειχαν αρχισει διαφορες εικασιες για τον αντικαταστατη του GS 1200 που ειχε προκυκλοφορησει το 2004 και μια προταση που ειχε κανει αισθηση, οπως πολυ πιθανο να ειχε πεσει στην αντιληψη σας, ηταν αυτη του γνωστου σχεδιαστη Oberdan Bezzi









Αεροελαιοψυκτος κινητηρας του 1200 αλλα μεγαλομενος κατα 50 cc στα 1230 cc συνολικα, (βασικα για να περναει τις νεες προδιαγραφες ρυπων) 115 αλογα, βαρος (στεγνο) 210 κιλα αλλα και ολα τα "must" ηλεκτρονικα "καλουδια" (ABS, ASC,ESA)

(Τα στοιχεια, απο εδω: http://ilmiopensiero.forumcommunity.net/?t=30970500 )


ΔΙΑΛΕΧΤΕ!! :cool::cool::D
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Αν και οπτικά μου αρέσει το σχέδιο του, πιστεύω πως η υγρόψυξη είναι πολύ μεγάλο πλεονέκτημα για να το ανταλλάξω με την ομορφότερη σχεδίαση του Oberdan Bezzi.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
συμφωνω...το μοτερ που κυκλοφορησε είναι καινοτομο, σε σχεση με το παλιο
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
πραγματι το καινουργιο ειναι καινουργιο οπως και να το κανουμε αλλα βλεπω ολους αυτους που κανουνε ταξιδια στον κοζμο(τους ανεξαρτητους και οχι τους σπονσοναριζμενους)εχουν παντα μηχανες και δυο μοντελα πισω!!!!
 

angelo_balto

Overlander
Περιοχή
Γλυφαδα
Όνομα
Αγγελος
Μοτό
KTM 950 SE
Αν και οπτικά μου αρέσει το σχέδιο του, πιστεύω πως η υγρόψυξη είναι πολύ μεγάλο πλεονέκτημα για να το ανταλλάξω με την ομορφότερη σχεδίαση του Oberdan Bezzi.
Σχεδόν "υγρόψυξη" ... Μάλλον εμπορικό θέμα το βλέπω εγώ παρά αλλαγή ουσίας.
 
Top Bottom