Ζήτηση 990 2009+

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το διάβασμα ξεκίνησε από χτες με το owners manual. Αφού γυρίσαμε μαζί σπίτι από την πρώτη βόλτα δε φοβάμαι τπτ.

Βέβαια να πω ότι το κανόνισα επι τούτου Δευτέρα, και όχι Τρίτη ή Τετάρτη :ha
Πέρα απ'την πλάκα, άσε το owner's manual και βρες οπωσδήποτε το service manual !!!!
Αυτό μας χρειάζεται, και όχι που είναι οι διακόπτες των φλας κτλ κτλ......
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
όχι που είναι οι διακόπτες των φλας κτλ κτλ......
Ε ρε τραύματα οι παραδοσιακοί πελάτες πενφέ...
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αν οι αγγελίες ζήτησης διεκπεραιωνονται να μπει στις διεκπεραιωμενες παρακαλώ! Η κυρία μπήκε στο καινούργιο της σπίτι. :friendship::woho:

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στο φόρουμ το οποίο συνέβαλε καθοριστικά στο να βρω το επόμενο μηχανάκι μου τόσο σύντομα.

Ευχαριστώ πολύ και τον Σταμάτη b2bstam για την ειλικρίνεια και την συνεννόηση σε ότι ζήτησα πριν προβώ στην αγορά.




Πάνω στη φουρια και τον ενθουσιασμό δεν σκέφτηκα καν να βγάλω φώτο όσο ήταν ακόμα μέρα! Επόμενες φώτο της προκοπής όταν γίνει το απαραίτητο πλύσιμο για να φύγει το σμήνος που πηρα μαζί απο τον κάμπο.
Καλοταξιδο το πθο όμορφο 990.
Να το ευχαριστήθεις στο έπακρο εύχομαι
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές και ανταποδίδω για ακόμη μια φορά!

Ε ρε τραύματα οι παραδοσιακοί πελάτες πενφέ...
Άλλα δύο τρία χρονακια θέλω ακόμα, και πιστεύω ότι δεν θα πατάω κόρνα σε στροφή.
1 χρόνο πέρασα μαζί με το φανταστικό σύστημα 12 δάχτυλα για 3 κουμπιά της BMW. Και ήμουν σίγουρος ότι το είχα συνηθίσει μέχρι να χρειαστεί κάτι έκτακτο όπου αντί για φλας πάταγα κόρνα, αντί για κόρνα φλας και αντί για παίξιμο μεγάλη σκάλα απολύτως τπτ.

15 λεπτά χρειάστηκαν με τα νορμαλ κουμπάκια του 990 και όλα ξαναγύρισαν στη θέση τους στο μυαλό μου.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
1 χρόνο πέρασα μαζί με το φανταστικό σύστημα 12 δάχτυλα για 3 κουμπιά της BMW. Και ήμουν σίγουρος ότι το είχα συνηθίσει μέχρι να χρειαστεί κάτι έκτακτο όπου αντί για φλας πάταγα κόρνα, αντί για κόρνα φλας και αντί για παίξιμο μεγάλη σκάλα απολύτως τπτ.

15 λεπτά χρειάστηκαν με τα νορμαλ κουμπάκια του 990 και όλα ξαναγύρισαν στη θέση τους στο μυαλό μου.
Πεμφεδιτηδα λέγεται ,μην είσαι τόσο σίγουρος ,εγώ περδεύομαι ακόμα :pointu:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Εγώ μπερδευουμαι στο xr.... :p

Κακό πραμα το συνήθειο
Ρε τους πήρε 13χρονια να βαλουν τα φλας στη σωστή θέση . Endo με taxi ,είχα μια συζήτηση προχθές με τον πιτσιρικά μου που το gs το έχει για παπάκι και τι με είπε ο άτιμος ;
"όχι λέει ,έτσι είναι το σωστό ένα φλας σε κάθε χέρι ".
Τον πνιγείς στον ασβέστη ή δεν τον πνιγείς χαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχααααααα
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ρε τους πήρε 13χρονια να βαλουν τα φλας στη σωστή θέση . Endo με taxi ,είχα μια συζήτηση προχθές με τον πιτσιρικά μου που το gs το έχει για παπάκι και τι με είπε ο άτιμος ;
"όχι λέει ,έτσι είναι το σωστό ένα φλας σε κάθε χέρι ".
Τον πνιγείς στον ασβέστη ή δεν τον πνιγείς χαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχααααααα
Πνίχτονααααααα :ha
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Νικο καλοταξιδο το εργαλειο, τα ειπαμε και απο κοντα, το θεωρω φανταστικο μηχανακι...
Να εισαι καλα να το χαρεις
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Καλό ταξίδι Νικόλα!! Θα σου ταιριαξει το 990 καλύτερα από το 800 θα είσαι πιο άνετα. Καλά χιλιόμετρα!
Σε ευχαριστώ Βαγγέλη, όντως πιο ταιριαστό για τα κυβικά μου το 990 στο ταξίδι. Βγήκε πολύ ξεκούραστα το δρομολόγιο και είναι όλο μαμά σε σέλα τιμόνι και πατάκια.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σε ευχαριστώ Βαγγέλη, όντως πιο ταιριαστό για τα κυβικά μου το 990 στο ταξίδι. Βγήκε πολύ ξεκούραστα το δρομολόγιο και είναι όλο μαμά σε σέλα τιμόνι και πατάκια.
Άμα είχες χιούμορ θα έπαιρνες ένα royal enfield himalayan
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
περδεύομαι
Φασόλια; ρεβύθια; σας τα έφαγε όλα η προπέλα και μόνο όσπρια πια;


Άμα είχες χιούμορ θα έπαιρνες ένα royal enfield himalayan
Σύμφωνα με τον τσέο της εταιρείας, το καλύτερο μηχανάκι του κόΖμου. Θα ήταν σούπερ ευχαριστημένος.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Φασόλια; ρεβύθια; σας τα έφαγε όλα η προπέλα και μόνο όσπρια πια;



Σύμφωνα με τον τσέο της εταιρείας, το καλύτερο μηχανάκι του κόΖμου. Θα ήταν σούπερ ευχαριστημένος.
Ναι αλλά έπεσε στην προπαγάνδα εδώ μέσα όλων των πυροβολημενων με τα 990. Και βλέπω τελευταία να σχηματίζεται και ένα ρεύμα για τα R1150gs. Πιθανώς να είναι αυτό το νέο trend tokalyteromhxanakiever

Θα μας δώσει όμως ο Ινδος και μια ελεύθερη ευκαιρία με το 452 και όποιος δεν την αρπάξει ο Θεός ψηλά είναι και κοιτάζει!!
 
Top Bottom