Ζητείται οδηγός να παει τη μηχανη στο ΚΤΕΟ

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Λόγω του πρόσφατου τροχαίου δεν μπορώ να οδηγήσω ακόμα.
Παράλληλα έχει έρθει η ώρα να περάσει ο Πήγασος ΚΤΕΟ, για την ακρίβεια έχει λήξει η προθεσμία και έχω λίγες μέρες ακόμα διορία και να μην πληρώσω πρόστιμο.
Οπότε ζητάω άτομο να έρθει να πάρει τον Πήγασο και να το πάει στο κοντινότερο ΚΤΕΟ, αύριο Σάββατο ή Δευτέρα ή Τρίτη το αργότερο. Κατά προτίμηση θα ήθελα να μου τον επιστρέψει σώο και άβλαβή ανεξάρτητα από το πόσα χιλιόμετρα έχει κάνει... το ντεπόζιτο είναι σχεδόν γεμάτο.
Μένω Χαλάνδρι το κοντινότερο ΚΤΕΟ είναι στον κόμβο Κηφισίας.
Δώρο μια μπύρα στον επόμενο καφέ στα βόρεια... :)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λόγω του πρόσφατου τροχαίου δεν μπορώ να οδηγήσω ακόμα.
Παράλληλα έχει έρθει η ώρα να περάσει ο Πήγασος ΚΤΕΟ, για την ακρίβεια έχει λήξει η προθεσμία και έχω λίγες μέρες ακόμα διορία και να μην πληρώσω πρόστιμο.
Οπότε ζητάω άτομο να έρθει να πάρει τον Πήγασο και να το πάει στο κοντινότερο ΚΤΕΟ, αύριο Σάββατο ή Δευτέρα ή Τρίτη το αργότερο. Κατά προτίμηση θα ήθελα να μου τον επιστρέψει σώο και άβλαβή ανεξάρτητα από το πόσα χιλιόμετρα έχει κάνει... το ντεπόζιτο είναι σχεδόν γεμάτο.
Μένω Χαλάνδρι το κοντινότερο ΚΤΕΟ είναι στον κόμβο Κηφισίας.
Δώρο μια μπύρα στον επόμενο καφέ στα βόρεια... :)
αυριο μπορω Ελινα.
μιλαμε το πρωι
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Αν ω μη γένοιτο δεν μπορέσει , μιλάμε από εβδομάδα..Χαλανδραιος κι εγώ. Περαστικά!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αν για οποιοδηποτε λογο δεν μπορεσουν οι δυο ανωτερω με χαρα μου να σε εξυπηρετησω και εγω αλλα μονο απο Τριτη και μετα
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Σας υπερευχαριστώ όλους για τη διαθεσιμότητα σας! Αλλά πιο πολύ απ'όλους τον Λευτέρη για την άμεση εξυπηρέτηση!!! Χρωστάω μπύρες! Και από φθινόπωρο βόλτες!

:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σας υπερευχαριστώ όλους για τη διαθεσιμότητα σας! Αλλά πιο πολύ απ'όλους τον Λευτέρη για την άμεση εξυπηρέτηση!!! Χρωστάω μπύρες! Και από φθινόπωρο βόλτες!

:friendship:
Τιποτα Ελινα, εσυ να γίνεις συντομα καλα, να μην χάσεις τα μπάνια.
Υ.Γ. Ο Πηγασος εχει καρατιμοναρα.
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Καλα ειμαι, λεπτομέρειες από κοντά σε κανα καφέ εγώ για τροχαία εσύ για ταξίδια!!!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλά ...τηλέφωνο δεν έχεις ρε αδέρφι ?
Δεν θα σε μαλώσω γιατί σε αγαπάω, τέλος πάντων, τηλέφωνο έχεις, τυχαία τόδα το παρόν....
 
Top Bottom