Ζητείτε κήπος - αυλή στην Αθήνα 1 σκηνή..

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Την Κυριακή που μας πέρασε ξεκίνησα ένα μικρό τουρ με το μηχανάκι και στον δρόμο πριν τον Αστακό πέτυχα 3 άτομα με μηχανές ξαπλωμένα σε κάτι παγκάκια.. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά μόλις είδα στον καθρέφτη ότι οι πινακίδες είναι ξένες αμέσως έκανα επιτόπου και πήγα να πιάσω κουβέντα..
Τα παιδιά είναι από την Αυστρία και θέλουν να πάνε Αυστραλία διασχίζόντας και ανακαλύπτωντας την Ελλάδα. Κατάλαβα άμεσως ότι είναι εντάξει άτομα και τους προσκάλεσα στο σπίτι μου ώστε να κάνουν ένα μπάνιο και να ξεκουραστούν σε κανονικό κρεβάτι.. Την επόμενη μέρα θα πήγαιναν Πελοπόννησο και μιας και θα πήγαινα και εγώ τους πήρα μαζί μου και γυρνάγαμε μαζί μέχρι και σήμερα!



Φοβερή παρέα και απίθανοι άνθρωποι!



Εγώ δυστυχώς λόγο υποχρεώσεων σήμερα γύρισα Αθήνα και αυτοί θα κάτσουν άλλες 2-3 μέρες ώστε να γυρίσουν καλά όλη την πελοπόννησο. Μετά λένε να έρθουν Αθήνα και να κάτσουν για 3-4 μέρες..

Αυτές τις μέρες επειδή τα παιδιά δεν θέλουν να χαλάσουν πολλά λεφτά ώστε να κρατήσει πιο πολύ το ταξίδι τους μιας και τα έχουν παρατήσει όλα για να το πραγματοποιήσουν, με ρώτησαν αν έχω κάποιο κήπο, κάποιο οικόπεδο, ώστε να αφήσουν τα πραματά τους και να κοιμηθούν το βράδυ με ασφάλεια. Θα το έκανα εγώ αλλά εδώ στην Αθήνα δυστήχως δεν έχω τόσο χώρο όσο στον Αστακό και μου είναι δύσκολο..
Αν κάποιος μπορεί να φιλοξενήσει στον κήπο του αυτά τα τρία άτομα ας ποστάρει έδω ώστε να ενημερώσω τα παιδιά..

Η σελίδα τους στο ίντερνετ:http://we2r.com

Η σελίδα τους στο facebook:
https://www.facebook.com/We2r.AbstecherInsAbenteuer/?fref=ts


Θεώρησα σωστό να αναφέρω τα παιδιά στο σαιτ, μιας και ζουν ένα όνειρο που πολλοί από έδω μέσα θα θέλαμε να ζήσουμε, και μιας και δεν μπορούμε είναι καλό πιστεύω να βοηθάμε άτομα σαν και αυτα τα οποία καταφέρνουν και το ζουν..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη...
Μπράβο Αλέξανδρε...!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Αλεξανδρε οπως παντα εξαιρετικος κ αλτρουιστης...ομολογω οτι δειχνεις δρομους!!ωραιος.
πες ποιες ακριβως μερες εχουν σκοπο να θα ερθουν κ να μεινουν Αθηνα...αν βολεψει με τις βαρδιες μου ισως η σοφιτα να μπορεσει να τους βολεψει την μια νυχτα...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Την Κυριακή που μας πέρασε ξεκίνησα ένα μικρό τουρ με το μηχανάκι και στον δρόμο πριν τον Αστακό πέτυχα 3 άτομα με μηχανές ξαπλωμένα σε κάτι παγκάκια.. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά μόλις είδα στον καθρέφτη ότι οι πινακίδες είναι ξένες αμέσως έκανα επιτόπου και πήγα να πιάσω κουβέντα..
Τα παιδιά είναι από την Αυστρία και θέλουν να πάνε Αυστραλία διασχίζόντας και ανακαλύπτωντας την Ελλάδα. Κατάλαβα άμεσως ότι είναι εντάξει άτομα και τους προσκάλεσα στο σπίτι μου ώστε να κάνουν ένα μπάνιο και να ξεκουραστούν σε κανονικό κρεβάτι.. Την επόμενη μέρα θα πήγαιναν Πελοπόννησο και μιας και θα πήγαινα και εγώ τους πήρα μαζί μου και γυρνάγαμε μαζί μέχρι και σήμερα!



Φοβερή παρέα και απίθανοι άνθρωποι!



Εγώ δυστυχώς λόγο υποχρεώσεων σήμερα γύρισα Αθήνα και αυτοί θα κάτσουν άλλες 2-3 μέρες ώστε να γυρίσουν καλά όλη την πελοπόννησο. Μετά λένε να έρθουν Αθήνα και να κάτσουν για 3-4 μέρες..

Αυτές τις μέρες επειδή τα παιδιά δεν θέλουν να χαλάσουν πολλά λεφτά ώστε να κρατήσει πιο πολύ το ταξίδι τους μιας και τα έχουν παρατήσει όλα για να το πραγματοποιήσουν, με ρώτησαν αν έχω κάποιο κήπο, κάποιο οικόπεδο, ώστε να αφήσουν τα πραματά τους και να κοιμηθούν το βράδυ με ασφάλεια. Θα το έκανα εγώ αλλά εδώ στην Αθήνα δυστήχως δεν έχω τόσο χώρο όσο στον Αστακό και μου είναι δύσκολο..
Αν κάποιος μπορεί να φιλοξενήσει στον κήπο του αυτά τα τρία άτομα ας ποστάρει έδω ώστε να ενημερώσω τα παιδιά..

Η σελίδα τους στο ίντερνετ:http://we2r.com

Η σελίδα τους στο facebook:
https://www.facebook.com/We2r.AbstecherInsAbenteuer/?fref=ts

Θεώρησα σωστό να αναφέρω τα παιδιά στο σαιτ, μιας και ζουν ένα όνειρο που πολλοί από έδω μέσα θα θέλαμε να ζήσουμε, και μιας και δεν μπορούμε είναι καλό πιστεύω να βοηθάμε άτομα σαν και αυτα τα οποία καταφέρνουν και το ζουν..
Εύγε σου
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αλεξανδρε οπως παντα εξαιρετικος κ αλτρουιστης...ομολογω οτι δειχνεις δρομους!!ωραιος.
πες ποιες ακριβως μερες εχουν σκοπο να θα ερθουν κ να μεινουν Αθηνα...αν βολεψει με τις βαρδιες μου ισως η σοφιτα να μπορεσει να τους βολεψει την μια νυχτα...
και μπραβο σου
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Την Κυριακή που μας πέρασε ξεκίνησα ένα μικρό τουρ με το μηχανάκι και στον δρόμο πριν τον Αστακό πέτυχα 3 άτομα με μηχανές ξαπλωμένα σε κάτι παγκάκια.. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά μόλις είδα στον καθρέφτη ότι οι πινακίδες είναι ξένες αμέσως έκανα επιτόπου και πήγα να πιάσω κουβέντα..
Τα παιδιά είναι από την Αυστρία και θέλουν να πάνε Αυστραλία διασχίζόντας και ανακαλύπτωντας την Ελλάδα. Κατάλαβα άμεσως ότι είναι εντάξει άτομα και τους προσκάλεσα στο σπίτι μου ώστε να κάνουν ένα μπάνιο και να ξεκουραστούν σε κανονικό κρεβάτι.. Την επόμενη μέρα θα πήγαιναν Πελοπόννησο και μιας και θα πήγαινα και εγώ τους πήρα μαζί μου και γυρνάγαμε μαζί μέχρι και σήμερα!



Φοβερή παρέα και απίθανοι άνθρωποι!



Εγώ δυστυχώς λόγο υποχρεώσεων σήμερα γύρισα Αθήνα και αυτοί θα κάτσουν άλλες 2-3 μέρες ώστε να γυρίσουν καλά όλη την πελοπόννησο. Μετά λένε να έρθουν Αθήνα και να κάτσουν για 3-4 μέρες..

Αυτές τις μέρες επειδή τα παιδιά δεν θέλουν να χαλάσουν πολλά λεφτά ώστε να κρατήσει πιο πολύ το ταξίδι τους μιας και τα έχουν παρατήσει όλα για να το πραγματοποιήσουν, με ρώτησαν αν έχω κάποιο κήπο, κάποιο οικόπεδο, ώστε να αφήσουν τα πραματά τους και να κοιμηθούν το βράδυ με ασφάλεια. Θα το έκανα εγώ αλλά εδώ στην Αθήνα δυστήχως δεν έχω τόσο χώρο όσο στον Αστακό και μου είναι δύσκολο..
Αν κάποιος μπορεί να φιλοξενήσει στον κήπο του αυτά τα τρία άτομα ας ποστάρει έδω ώστε να ενημερώσω τα παιδιά..

Η σελίδα τους στο ίντερνετ:http://we2r.com

Η σελίδα τους στο facebook:
https://www.facebook.com/We2r.AbstecherInsAbenteuer/?fref=ts

Θεώρησα σωστό να αναφέρω τα παιδιά στο σαιτ, μιας και ζουν ένα όνειρο που πολλοί από έδω μέσα θα θέλαμε να ζήσουμε, και μιας και δεν μπορούμε είναι καλό πιστεύω να βοηθάμε άτομα σαν και αυτα τα οποία καταφέρνουν και το ζουν..




Μπράβο Αλέξανδρε.....:friendship:
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Αλεξανδρε οπως παντα εξαιρετικος κ αλτρουιστης...ομολογω οτι δειχνεις δρομους!!ωραιος.
πες ποιες ακριβως μερες εχουν σκοπο να θα ερθουν κ να μεινουν Αθηνα...αν βολεψει με τις βαρδιες μου ισως η σοφιτα να μπορεσει να τους βολεψει την μια νυχτα...

Μπράβο φίλε μου...:ok:
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Αλεξανδρε οπως παντα εξαιρετικος κ αλτρουιστης...ομολογω οτι δειχνεις δρομους!!ωραιος.
πες ποιες ακριβως μερες εχουν σκοπο να θα ερθουν κ να μεινουν Αθηνα...αν βολεψει με τις βαρδιες μου ισως η σοφιτα να μπορεσει να τους βολεψει την μια νυχτα...
Μου είπαν ότι θα έρθουν μάλλον από την Κυριακή..
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μου είπαν ότι θα έρθουν μάλλον από την Κυριακή..
οκ Κυριακη επιστρεφω κ γω απο το χωριο,θα σου περασω πμ με το κινητο μου κ θα μιλησουμε.
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Αν θελουν να δουν και την εξωτικη Χαλκιδικη ενημερωσε τους οτι κατι παιζει και στο 2ο ποδι παντως για διαμονη..σιγουρα θα τους αρεσει το μερος!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αν ανέβουν προς Βόρεια μεριά........Θεσσαλονίκη ....... έχουμε προϊστορία στη μοτοσυκλετιστική φιλοξενία....όλο και κάτι θα κάνουμε!!!
Άλεξ δώσε το τηλ. μου.
 
Top Bottom