Ζητηση 1150GS

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Oλα μου τα οχηματα τα διατηρω σε κορυφαια κατασταση ανευ κοστους.

Εαν λοιπον το δωσω, θα προτιμησω να το αγορασει ενας ανθρωπος που θα εκτιμησει τον χρονο/κουραση/κοστος που εχω καταβαλει τοσα χρονια και θα το συνεχισει ωστε το οχημα να ειναι roadworthy για καιρο ακομα.

Εαν δω γυφτο που το θελει να κανει thrashing ως οτου να σπασει-δεν το δινω....
δικα του τα λεφτα-οκ δεκτο-δικο μου το οχημα και δεν εχω καμια υποχρεωση να του το δωσω αν δεν γουσταρω....δεν χρειαζεται καν τεκμηριωση να του δωσω...

Αν ειναι κανενα φευγατο οχημα "εργατικο" μπορει να φυγει πιο ευκολα...
Καθαρή τοποθέτηση και αποδεκτή
Άνθρωπος που δε μπορεί να εκτιμήσει σωστά ,μηχανήματα ανθρώπους, και ιδέες κατά την προσωπική κρίση ...πάντα καλύτερα να μην έχει πρόσβαση ...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πολύ ωραία τοποθέτηση.

Από εκεί ως το "οποιοδήποτε GSA 1200 camhead πωλείται 13000 γιατί τόσο έχουν αυτά" πολλά τσιγάρα δρόμος σε reality check.

Το οποίο γενικότερα θέλει, γιατί και τέλειο σούπερ μαγικό να είναι, 10+ χρόνια μετά ο κόσμος έχει προχωρήσει.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αν αλλάζεις κάθε χρόνο μηχανή, σωστά τα λες. Αν όμως αλλάζεις σπάνια, δένεσαι κάπως με τη μηχανή.
Όσο και να έχω "δεθεί" Γιώργο, όσα ταξίδια και να έχω κάνει, δεν παύει να είναι όχημα, σίδερο!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ ωραία τοποθέτηση.

Από εκεί ως το "οποιοδήποτε GSA 1200 camhead πωλείται 13000 γιατί τόσο έχουν αυτά" πολλά τσιγάρα δρόμος σε reality check.

Το οποίο γενικότερα θέλει, γιατί και τέλειο σούπερ μαγικό να είναι, 10+ χρόνια μετά ο κόσμος έχει προχωρήσει.
Δεν νομίζω να υποστηρίζει κάποιος ότι μετά από 10 χρόνια δεν έχει προχωρήσει η τεχνολογία
Απλά θέλεις πάνω από 10000 συν ένα 1200 ορθόδοξο για να την χαρείς.

Γενικά όμως μιλάμε για ένα μηχανάκι που καλύπτει όλους τους μέσους αναβάτες σαν εμάς
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Oλα μου τα οχηματα τα διατηρω σε κορυφαια κατασταση ανευ κοστους.

Εαν λοιπον το δωσω, θα προτιμησω να το αγορασει ενας ανθρωπος που θα εκτιμησει τον χρονο/κουραση/κοστος που εχω καταβαλει τοσα χρονια και θα το συνεχισει ωστε το οχημα να ειναι roadworthy για καιρο ακομα.

Εαν δω γυφτο που το θελει να κανει thrashing ως οτου να σπασει-δεν το δινω....
δικα του τα λεφτα-οκ δεκτο-δικο μου το οχημα και δεν εχω καμια υποχρεωση να του το δωσω αν δεν γουσταρω....δεν χρειαζεται καν τεκμηριωση να του δωσω...

Αν ειναι κανενα φευγατο οχημα "εργατικο" μπορει να φυγει πιο ευκολα...
Εγώ αυτό που λέω είναι ότι, απ'τη στιγμή που αποφασίζω να το δώσω, έχει τελειώσει αυτή η ιστορία για μένα!
Πάμε για άλλα που λένε!!!
Εφόσον τα βρούμε στα χρήματα, ας το πάρει οποίος θέλει και ας το κάνει ότι θέλει. Δικό του θα είναι πλέον και δεν θα έχω κανέναν λόγο πάνω σε αυτό!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και μετά λες γιατί βγάζουν ζημΝιές ,ρε ουστ :friend:
Τους έχω όμως ρίξει κυνήγι στη συντήρηση, όχι αστεία!!!!
Από πάνω τους είμαι συνέχεια!!!!!
Μικρές συχνες ενοχλητικές μαλακίες, και ενίοτε κάτι σοβαρό!!!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τους έχω όμως ρίξει κυνήγι στη συντήρηση, όχι αστεία!!!!
Από πάνω τους είμαι συνέχεια!!!!!
Μικρές συχνες ενοχλητικές μαλακίες, και ενίοτε κάτι σοβαρό!!!!
Έτοιμος για ΚΤΜ
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Και πόσα μικρά και μεγάλα ατυχήματα είχες;
Τόσα χιλιόμετρα και δεν σου βγήκε κάποιος από ΣΤΟΠ; Ή να έρθει από το αντίθετο ρεύμα να πέσει πάνω σου;
Μήπως σταματάς σε όλες τις διασταυρώσεις και ας έχεις προτεραιότητα;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Oλα μου τα οχηματα τα διατηρω σε κορυφαια κατασταση ανευ κοστους.

Εαν λοιπον το δωσω, θα προτιμησω να το αγορασει ενας ανθρωπος που θα εκτιμησει τον χρονο/κουραση/κοστος που εχω καταβαλει τοσα χρονια και θα το συνεχισει ωστε το οχημα να ειναι roadworthy για καιρο ακομα.

Εαν δω γυφτο που το θελει να κανει thrashing ως οτου να σπασει-δεν το δινω....
δικα του τα λεφτα-οκ δεκτο-δικο μου το οχημα και δεν εχω καμια υποχρεωση να του το δωσω αν δεν γουσταρω....δεν χρειαζεται καν τεκμηριωση να του δωσω...

Αν ειναι κανενα φευγατο οχημα "εργατικο" μπορει να φυγει πιο ευκολα...
Πρέπει να έχεις να πουλήσεις μηχανάκι από την εποχή Ανδρέα Παπανδρέου!! Αν ανοίξουμε θέμα "Γιατί δε πουλάω ποτέ τίποτα" θα σε ειδοποιήσουμε!! Χαχαχα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εν τω μεταξύ εγώ έχω κάτι περίεργο που το ιδιο έχει και ο Doc.DD που το έχουμε κουβεντιάσει.

Άπαξ και πραγματικά εχω αποφασίσει να πουλήσω ένα μηχανάκι θέλω απλά να φύγει,το βλέπω πλέον σαν βάρος και άμα φύγει με ανακουφίζει. Δεν έχει να κάνει με τις ίδιες τις μοτοσυκλέτες αλλά με την διαδικασία που ανοίγεται και το να κάνω αυτό που θέλω εφόσον το πήρα απόφαση! Σαν να εξαντλείται γρήγορα μετά η υπομονή μου!

Αν δεν έχω αποφασίσει πραγματικά είτε προφανώς δεν το πουλάω είτε αν μπει αγγελία θα κρατήσει μια μέρα το πολύ και θα τη σβήσω χαχχαχα. Τώρα αν στο ενδιάμεσο πουληθεί έκατσε μαλακια!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τόσα χιλιόμετρα και δεν σου βγήκε κάποιος από ΣΤΟΠ; Ή να έρθει από το αντίθετο ρεύμα να πέσει πάνω σου;
Μήπως σταματάς σε όλες τις διασταυρώσεις και ας έχεις προτεραιότητα;
Μπα που να φας τη γλώσσα σου!!!! :p :friend:
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Πρέπει να έχεις να πουλήσεις μηχανάκι από την εποχή Ανδρέα Παπανδρέου!! Αν ανοίξουμε θέμα "Γιατί δε πουλάω ποτέ τίποτα" θα σε ειδοποιήσουμε!! Χαχαχα
πεσκαισεμένα

1
Έχω βρίσει υποψήφιο αγοραστή και τον έχω πετάξει σχεδόν με τις κλωστές έξω
-αφού μου απέδειξε ότι το μηχανάκι έχει τρακάρει (δεν είχε)
-αφού μου απέδειξε ότι έκανα σούζες, δηλαδή το είχα γ.... στις σούζες (δεν έκανα)
Υπονόησε ότι το μπροστινό που ήταν αλλαγμένο και πληρωμένο με αίμα (και ενίοτε άλλα βιολογικά υγρά) ΗΤΑΝ ΚΛΕΜΜΈΝΟ
Τις μάπες τις γλίτωσε γιατί ήταν γυναίκες εκεί και τον σώσανε

(πωωωω ρε φίλε πάνε πάνω από 10 χρόνια και τον θυμάμαι και τσαντίζομαι που δεν που πλάκωσα)

2
Άσε τους νεκροθάφτες...
-Πόσο κάνει το μηχανάκι?
-3600 το λέει η αγγελία
-Φίλε εγώ θα σου κάνω μια φανταστική πρόταση που δεν μπορείς ν αρνηθείς !
-Κάνε ότι θες αλλά αν η τιμή είναι κάτω από 3,6 δεν μ ενδιαφέρει...\
-Μααα όχχχχχιιιιιιιι δε με ακούς τι σου λέω και με προσβάλλεις..... κι εγώ ξηγιέμαι παραλία κι εσύ ξηγιέσαι φύκια
- Μλκια θα πεις αλλά άντε πες τη να δούμε τι θα καταλάβεις....
-Μα όχιιιιιιι μπλα μπλα μπλα
-ΘΑ ΠΕΙΣ Ή ΘΑ ΦΑΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?
-1100...
ΚΛΙΚ


3
-Δώσε μου ένα λογαριασμό που μπαίνεις ον λάιν
κι ένα μέιλ να σου στείλω την απόδειξη της κατάθεσης


κλπ κλπ

Η μόνη περίπτωση πια να που λήσω κάτι σε μη γνωστό είναι να πει
-Πότε μπορώ να το δω
-Μπορεί να το δει ο μάστορας?

κι όταν γίνουν αυτά μου επιτρέπω ν ακούσω και μια καλύτερη τιμή


Αλλιώς έχουμε και δουλειές
 
Top Bottom