Ζητώ προς αγορά/ενοικίαση/χάρισμα χωμάτινα λάστιχα για KTM 990

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Καλησπέρα παιδιά!
Το αλλο Σ/Κ είναι η χωμάτινη στον Παρνωνα και απ' οτι μου είπαν πρέπει να έχω χωμάτινα λάστιχα για αυτήν τη βόλτα.
Το KTM το πήρα πρόσφατα και δεν έχω προλάβει να οργανωθώ αλλά εχω τρελαθεί να πάω!
Οποιαδήποτε πληροφορία/προσφορά είναι καλοδεχουμενη.
(Έψαξα car.gr βρήκα μονο στη Θεσσαλονίκη. ... έψαξα για ενοικίαση αλλά δεν βρήκα κάτι, πηρα τηλέφωνο σε μεγάλα μαγαζιά αλλά αυτή τη στιγμή έχουν μόνο καινούρια)
Περιοχές Αθήνα/Πειραιά
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Το προηγούμενο μου μηχανάκι ήταν το κτμ 950 και στο παλικάρι που το πούλησα του έδωσα και ενα σετ χωμάτινα που απο όσο ξερω δεν τα έβαλε ποτε. Κανω δυο τηλέφωνα και σε ενημερώνω, ελπίζω να τα έχει.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα βρούμε εχουμε χρονο ακομα
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Θα βρούμε εχουμε χρονο ακομα
Όπως λεει και ο Στεργιος κατι θα κανουμε ελπίζουμε μεσα στη βδομαδα να βοηθήσουμε και εμεις να βρεις έστω ενα πισω αν δε βρούμε ζευγάρι αφού μπροστινό εχει ο moniker !!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καλησπέρα παιδιά!
Το αλλο Σ/Κ είναι η χωμάτινη στον Παρνωνα και απ' οτι μου είπαν πρέπει να έχω χωμάτινα λάστιχα για αυτήν τη βόλτα.
Το KTM το πήρα πρόσφατα και δεν έχω προλάβει να οργανωθώ αλλά εχω τρελαθεί να πάω!
Οποιαδήποτε πληροφορία/προσφορά είναι καλοδεχουμενη.
(Έψαξα car.gr βρήκα μονο στη Θεσσαλονίκη. ... έψαξα για ενοικίαση αλλά δεν βρήκα κάτι, πηρα τηλέφωνο σε μεγάλα μαγαζιά αλλά αυτή τη στιγμή έχουν μόνο καινούρια)
Περιοχές Αθήνα/Πειραιά
Πηρα 2 φιλους αλλα δεν βρηκα κατι.
Θα βρεθεί λύση με τον ενα ή τον αλλο τροπο ομως, θα κοιτάξω και εγω κιαλλο.
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Να σαι καλά MoNiker!
Σε ευχαριστώ efthymis!
Αντε ρε παιδιά βάλτε ενα χεράκι να μπει το θηρίο χώμα, εχω τρελαθεί με την εκδρομή!
Σκεφτητε ότι αφήνω τη γυναίκα στα γενέθλια της για να πάω...
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Να σαι καλά MoNiker!
Σε ευχαριστώ efthymis!
Αντε ρε παιδιά βάλτε ενα χεράκι να μπει το θηρίο χώμα, εχω τρελαθεί με την εκδρομή!
Σκεφτητε ότι αφήνω τη γυναίκα στα γενέθλια της για να πάω...
ωχ παναγιτσα μου....
και ειναι η πορτοκαλοπαραγωγη στο φορτε της....
















''εξαφανισε'' τις καλτσες απο το σπιτι...:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Εχω ενα ζευγάρι karoo t απο το Vstrom (νομιζω κάνουν κ στο 990 . Μου τα εχει ζητήσει ένας φίλος για να ερθει παρνωνα την κυριακη αυθημερόν.. Αν αλλάξει κατι θα στα δώσω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Να σαι καλά MoNiker!
Σε ευχαριστώ efthymis!
Αντε ρε παιδιά βάλτε ενα χεράκι να μπει το θηρίο χώμα, εχω τρελαθεί με την εκδρομή!
Σκεφτητε ότι αφήνω τη γυναίκα στα γενέθλια της για να πάω...
Σε μια παρομοια περιπτωση ο κουμπαρος μου θα της ειχε παρει τα λαστιχα για δωρο!!
Και ηταν και ...λογικο, αφου και η μηχανη ηταν δικια της, απο παλαιοτερο δωρο!! :wacky:
Μπραβο σε ολους
ΥΓ Και για το ΚΤΜ και για σενα θα ειναι πρωτη φορα χωμα?
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Για μενα ,εαν εξαιρεσεις τις καφριλες για να φτάσω σε παραλιες με το Sv, κατι χαζό διαδρομές με ενα motard D-tracker, το mountain bike που κάνω και το γεγονός οτι εχω σπάσει 2 φορές ενα Jimny που εχω:thinking: ...ναι η πρώτη φορά εντουρο διαδρομή καθαρή.
Το εργαλείο απ' οτι μου είπε ο προηγούμενος δεν το είχε βάλει καθόλου χωμα... γενικά δεν το πολυ κυκλοφορούσε.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Για μενα ,εαν εξαιρεσεις τις καφριλες για να φτάσω σε παραλιες με το Sv, κατι χαζό διαδρομές με ενα motard D-tracker, το mountain bike που κάνω και το γεγονός οτι εχω σπάσει 2 φορές ενα Jimny που εχω:thinking: ...ναι η πρώτη φορά εντουρο διαδρομή καθαρή.
Το εργαλείο απ' οτι μου είπε ο προηγούμενος δεν το είχε βάλει καθόλου χωμα... γενικά δεν το πολυ κυκλοφορούσε.
Ωραια, καλη αρχη.
Να μας πει και Ηλιας σε λιγο αν χιονισε και ολα θα γινουν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραια, καλη αρχη.
Να μας πει και Ηλιας σε λιγο αν χιονισε και ολα θα γινουν.
Χιονισε δεν χιονισε........θα τα ξεπερασουμε όλα τα εμπόδια!
Υπάρχει ο γνωστός άσσος στο μανίκι.....ο δάσκαλος της ΦΑΡΣΑ :D
Στην πρώτη δυσκολία θα μπει πλοηγός και θα ζήσουμε το δικό μα1 Dakar:wacky:
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Παίδες υπάρχει κάποιο νεότερο? Μέχρι στιγμής έχει βρεθεί το Τ63 του καταπληκτικού MoNiker και ενα πίσω Heinedau Κ60 στο tyreshop της Βουλιαγμένης, το οποίο δεν το λες και χωματερο. .. δεν ξέρω τι θα πουν οι διοργανωτές της βόλτας για το Κ60
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Παίδες υπάρχει κάποιο νεότερο? Μέχρι στιγμής έχει βρεθεί το Τ63 του καταπληκτικού MoNiker και ενα πίσω Heinedau Κ60 στο tyreshop της Βουλιαγμένης, το οποίο δεν το λες και χωματερο. .. δεν ξέρω τι θα πουν οι διοργανωτές της βόλτας για το Κ60
Εχω αφήσει τα δικα μου heidenau στο tyreshop, ελπίζω να μην σου δώσουν τα δικα μου.. :laugh::laugh::laugh:

Η διάσταση του Vstrom σου κανει; Εχω ενα ζεύγος karoo t, και ο φιλος απ´ οτι φαινεται δεν θα ερθει.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εχω αφήσει τα δικα μου heidenau στο tyreshop, ελπίζω να μην σου δώσουν τα δικα μου.. :laugh::laugh::laugh:

Η διάσταση του Vstrom σου κανει; Εχω ενα ζεύγος karoo t, και ο φιλος απ´ οτι φαινεται δεν θα ερθει.
Τι διάστασεις φοράς στο σουζουκακι ;;
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Τι διάστασεις φοράς στο σουζουκακι ;;
Σύμφωνα με το Google.. :laugh: :wacky:
110/80/19
150/70/17
Δεν τα εχω κοντα μου τωρα, για να τα τσεκάρω τις διαστασεις στα λαστιχα αλλα οι διαστάσεις του στρώματος ειναι αυτες..
 
Top Bottom