Ηλία...ρίχτο(Boulevard Vitosha 23/24-4-16)

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
επιδειξη δυναμης απο το Βορειο κλιμακιο σχετικα με το ποσο ευκολα/αμμεσα μπορεις να περασεις τα συνορα σε αντιθεση με μας τους νοτιους που θελουμε 1.500χιλ...:(
η΄
εκτεταμενη δοκιμη αδιαβροχου εξοπλισμου?:wacky:

οτι κ να ηταν σιγουρα αποτελει μιας πρωτης ιδεας μονοημερη που αφηνει την αισθηση οτι ταξιδευεις πολυ περισσοτερο...
:friendship:
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
επιδειξη δυναμης απο το Βορειο κλιμακιο σχετικα με το ποσο ευκολα/αμμεσα μπορεις να περασεις τα συνορα σε αντιθεση με μας τους νοτιους που θελουμε 1.500χιλ...:(
η΄
εκτεταμενη δοκιμη αδιαβροχου εξοπλισμου?:wacky:

οτι κ να ηταν σιγουρα αποτελει μιας πρωτης ιδεας μονοημερη που αφηνει την αισθηση οτι ταξιδευεις πολυ περισσοτερο...
:friendship:
αμα ηταν 1500 θα ηταν καλα.πανω απο 1900 εγραψα για αυτον τον καφε στη ...Σοφια!!
μια χαρα θα ηταν κ στο ...Βελιγραδι ο καφες!!!
να παμε κ καπου αλλου δηλ,εκτος απο ...λουτρακι!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
αμα ηταν 1500 θα ηταν καλα.πανω απο 1900 εγραψα για αυτον τον καφε στη ...Σοφια!!
μια χαρα θα ηταν κ στο ...Βελιγραδι ο καφες!!!
να παμε κ καπου αλλου δηλ,εκτος απο ...λουτρακι!!
Βελιγράδι η επόμενη.....έτοιμη η πρόταση!

Μιας και το φέρε η κουβέντα , λουτρακι θέλει διαβατήριο η περνάς και με ταυτοτητα ;)
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Μπράβο βρε παιδιά :ok: :ok: :ok: .......μου ξυπνήσατε αναμνήσεις με τις φωτό απο τη Σόφια .....την φοιτητική μου πόλη....( κάποτε τη γνώριζα σαν την παλάμη μου....ούτε ήξερα οτι η Βίτοσα έχει γίνει πεζόδρομος, το μόνο γνώριμο που είδα ήταν στο βάθος την εκκλησία Света неделя (Αγιά Κυριακή ) και ίσως το αρχαιολογικό μουσείο αλλα δεν παίρνω όρκο οτι ήταν αυτό γιατί στην φωτό φαίνονται κάγκελα και δεν είδα τα λιοντάρια.)
Πόσο μου λείπει μια εξόρμηση και εμένα στα μέρη τα αγαπημένα!!!!:(
Να είστε πάντα καλά και να ταξιδεύετε ,ετσι σαν τις σβούρες ,ακόμη και για έναν καφέ ;) :happy: :happy:
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
ειναι....πολλα τα χλμ,θελει ...πρασινη καρτα σιγουρα
Καλο ειναι να γνωρίζουμε...

Που ξέρεις μπορεί να μας βγάλει ο δρόμος από εκεί !
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Ε να σας πω, αφήσαμε ένα Βουκουρέστι λόγω βροχής στη μέση οπότε το Βελιγράδι πάει μετά το Βουκουρέστι ή και μαζί, άσε που είναι και το Shipka pass(E85) στο δρόμο μας. Δλδ Σόφια-Shipka pass-Veliko Tarnovo-Βουκουρέστι-Βελιγράδι και ...

Τι να πω χάρηκα που σας γνώρισα έστω και για λίγο ειδικά τα παιδιά απο το Βορρά που ήρθαν την Κυριακή. Γεμίσαμε μπαταρίες εμείς και οι μηχανές μας έως το επόμενο ραντεβού. Θέλω να πιστεύω πως αυτές τις άγιες μέρες του πάσχα θα καταφέρω να μαζέψω αποσ
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μπράβο βρε παιδιά :ok: :ok: :ok: .......μου ξυπνήσατε αναμνήσεις με τις φωτό απο τη Σόφια .....την φοιτητική μου πόλη....( κάποτε τη γνώριζα σαν την παλάμη μου....ούτε ήξερα οτι η Βίτοσα έχει γίνει πεζόδρομος, το μόνο γνώριμο που είδα ήταν στο βάθος την εκκλησία Света неделя (Αγιά Κυριακή ) και ίσως το αρχαιολογικό μουσείο αλλα δεν παίρνω όρκο οτι ήταν αυτό γιατί στην φωτό φαίνονται κάγκελα και δεν είδα τα λιοντάρια.)
Πόσο μου λείπει μια εξόρμηση και εμένα στα μέρη τα αγαπημένα!!!!:(
Να είστε πάντα καλά και να ταξιδεύετε ,ετσι σαν τις σβούρες ,ακόμη και για έναν καφέ ;) :happy: :happy:
Ωραια πολη με γραφικο κεντρο.

Να και τα λιονταρια ....2 αγερωχα και 4 ολιγον τι βρεγμενα !!


 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
thanks Πασχάλη ;) :ok:..... Και για να μην λέω και ανακρίβειες (επειδή το έψαξα λίγο ) το εν λόγω κτίριο δεν είναι πια μουσείο αλλά παλάτι Δικαιοσύνης . :UH: τελικά έχουν αλλάξει πολλά.......
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ρε 'σεις θα βάλετε καμιά φώτο με Ήλιο ή θα βραχυκυκλώσουμε τα PC :friendship:
 
Top Bottom