Ημερησια κοπανα την Κυριακη !!!

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Καλημερα απο Αμαλιαδα...ομορφη διαδρομη και ιδιαιτερα η Κερκινη..Την εχω κανει αρκετες φορες.Αν περασετε απο τον ΟΙΚΟΠΕΡΙΗΓΗΤΗ δωστε χαιρετισματα στο φιλαρακι μου Γιαννη Ρεκλο απο τον Δημητρη Αμαλιαδα...Καλα να περασετε...
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλά να περάσετε...ο καφές στο Ρεκλο αξίζει...ειδικά αν είναι εκεί ο δάσκαλος με το V-Strom...
 
E

enduro

Επισκέπτης
Λίγο πιο πάνω απο το άνω νευροκοπι η αλλιώς γκοτσε νελτσεβ είναι η κοβασεβιτσα μην την παραλείψετε
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Πας να ξεπληρώσεις χρωστούμενα.........καλά να περάσετε !!
Εγώ......εργασία και χαρά !!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μια γρηγορη σημειωση για οσους το σκεφτονται... το διαβατηριο δεν ειναι υποχρεωτικο. Μονο η ταυτοτητα κ η πρασινη καρτα χρειαζεται....
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Καλα να περάσετε παλικάρια. ..και μια προτροπή να ξανα επαναληφθεί αυτη η εκδρομή ετσοι ωστε εκτος απο τους λόφους που εχει το δεύτερο πόδι να δουμε και αυτους που μετακινούνται δεξια και αριστερά και πανω και κατω αναλογα σε πιο γεωγραφικό ύψος βρίσκονται και που συνήθως έρχονται το καλοκαίρι και φευγουν το χειμώνα προς άγνωστες κατεύθυνσης:)
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000
Τετάρτη πρωί και επιστροφή Παρασκευή μεσημέρι επιστροφή αν ενδιαφέρεται κανένας για craiova Romania για ένα διαφορετικό καφέ ☺
 
Top Bottom