Μία Αγγλίδα από την Ιταλία!!

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Και επειδή η Ιταλίδα δεν έχει μπροστά USB κάτι πολύ χρήσιμο ,παρά μόνο πίσω κάτω από την σέλα συνεπιβάτη, σήμερα ασχολήθηκα με την μεταφορά USB από εκεί στο εμπρός μέρος,και φυσικά καλωδιάκι σε κόκκινο χρώμα!!



 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Και επειδή κάτι μου έφταιγε επειδή ήταν μικρό το ρολόι και διαφήμισης, ήθελα να την κάνω ακόμη καλύτερη....


Κανονικά θα προτιμούσα ψηφιακό ρολογακι φίλε.
Ντουκο καβαλας.
Όχι παιζουμε:laugh:
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Κανονικά θα προτιμούσα ψηφιακό ρολογακι φίλε.
Ντουκο καβαλας.
Όχι παιζουμε:laugh:
Αχαχα....ψηφιακό πάντως και στρογγυλό γιά να μην χαλάσει η αρμονία και σε σχετικά ίδια διάσταση δύσκολο να βρεθεί.Με σώνουν πάντως κάπως τα λατινικά νούμερα!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Και απο σήμερα....η παλιά σκυλό-δισκόπλακα, θα εκτελεί χρέη ρολογιού...έτσι γιά την θυμάμαι!!

Πέρασε το ένα χέρι με σπρέι βερνικιού. Με το καιρό θα εμφανίσει σκουριές. Όμορφο! :friendship:
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Πέρασε το ένα χέρι με σπρέι βερνικιού. Με το καιρό θα εμφανίσει σκουριές. Όμορφο! :friendship:
Σε ευχαριστώ γιά την συμβουλή......θα το κάνω.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πέρασε το ένα χέρι με σπρέι βερνικιού. Με το καιρό θα εμφανίσει σκουριές. Όμορφο! :friendship:
Για αυτό εγώ, έφτιαξα ρολόι απ'το πλατό, που έχει από μόνο του αυτό το.... σκουριασμένο σκατουλί χρώμα :laugh:, το κρέμασα στην αποθήκη και όλα καλά :happy:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πέρασε το ένα χέρι με σπρέι βερνικιού. Με το καιρό θα εμφανίσει σκουριές. Όμορφο! :friendship:
Αν και τώρα που το σκέφτομαι, ίσως και να ταιριάζει ωραια με τα λατινικά νούμερα του ρολογιού! Κάτι σε ρετρό ρολόι ένα όραμα :)
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Αν και τώρα που το σκέφτομαι, ίσως και να ταιριάζει ωραια με τα λατινικά νούμερα του ρολογιού! Κάτι σε ρετρό ρολόι ένα όραμα :)
Δεν έχεις άδικο τελικά...λές να περιμένουμε τελικά πως και πως την σκουριά;..........!!!!!!!!!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δεν έχεις άδικο τελικά...λές να περιμένουμε τελικά πως και πως την σκουριά;..........!!!!!!!!!!!
Γιατί όχι;
Αν και πιστεύω ότι θα αργήσει πολυ να συμβεί, γιατί πρώτον είναι σχεδον καινούργια και δεύτερον την έχεις σε εσωτερικό περιβάλλον!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Γιατί όχι;
Αν και πιστεύω ότι θα αργήσει πολυ να συμβεί, γιατί πρώτον είναι σχεδον καινούργια και δεύτερον την έχεις σε εσωτερικό περιβάλλον!
και τρίτον γιατί είναι τουκάτι...οκ πρεμπο αλλά για τουκατι...
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Πριν λίγο...πίνοντας καφεδάκι στον κήπο μου και χαζεύοντας την....τελικά είναι σπουδαίο πράγμα να ερωτεύεσαι κάθε μέρα που περνάει την δίτροχη φίλη σου!!

 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Καθώς πλέον έχω διανύσει αρκετά χιλιόμετρα εντός και εκτός πόλης, μπορώ με σιγουριά να σας πω, ένα ακόμη μέρος της μηχανής (1200 Enduro) που με έχει εντυπωσιάσει σε σχέση πάντα με τον ανταγωνισμό και την δύναμη της συγκεκριμένης Moto, και αυτό δεν είναι άλλο από την κατανάλωση.

Είχα διαβάσει ότι αυτή βρίσκεται σε χαμηλά επίπεδα, αλλά κάπου δεν το πολλυπίστευα,μέχρι που πλέον το διαπίστωσα μόνος μου.

Ο μέσος όρος ανεξάρτητα τρόπου οδήγησης δεν μου έχει ξεπεράσει ποτέ τα 5,5 λίτρα/100 Khm....ένα νούμερο άκρως ικανοποιητικό νομίζω,γιά τα δεδομένα της κατηγορίας.




photo host
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εδώ υπάρχει μεγάλος έρωτας. Δεν έρχεσαι κ μια δίπλα να την χαζέψουμε μαζί :D
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Εδώ υπάρχει μεγάλος έρωτας. Δεν έρχεσαι κ μια δίπλα να την χαζέψουμε μαζί :D
Ετσι....και δεν το κρύβουμε!!.......μετά χαράς, αλλά πόσο δίπλα; :D
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ετσι....και δεν το κρύβουμε!!.......μετά χαράς, αλλά πόσο δίπλα; :D
L. A. μην μπερδευτείς κ διαβάσεις λος αντζελες :D



Lygourion
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ετσι....και δεν το κρύβουμε!!.......μετά χαράς, αλλά πόσο δίπλα; :D
Με τα καλόπαιδα εκει κανεις καμια βολτα η οχι?
 

Jhon

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ducati Multi Strada 1200 Enduro
Με τα καλόπαιδα εκει κανεις καμια βολτα η οχι?
Επειδή είμαι μουσικός τα Π/Σ/Κ είναι κλεισμένα γιά εμένα προς το παρών,και έτσι έχω πρόβλημα......τουλάχιστον γιά αυτή την εποχή μέχρι να έρθει κάποιο κενό λόγω αλλαγής σεζόν.
 
Top Bottom