Θάλασσες και μηχανές.......

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Απογευματινή εξόρμηση στον Πλαταμώνα...
ωραια φωτο!:friendship:

spam on:
τελικα η επιτυχια της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας (γενικα σαν μοντελο) νομιζω οτι δεν περιοριζεται μονο στα του κινητηρα αλλα στο γεγονος πως ακομη κ μετα απο 22 ετη (τα εν λογω χρωματα) καταφερνει να ειναι ακομα ''επικαιρη'' οπτικα προκαλωντας σε να το βολταρεις!!
spam off:
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Γιώργο σ'ευχαριστω για τα καλά σου λόγια...απλά θέλω να προσθέσω πως την συγκεκριμένη μηχανή στα συγκεκριμένα χρώματα την έχω καψούρα από τότε που βγήκε (1994) που τότε ήμουν 9 ετών. Την έβλεπα κάθε μέρα στον κρεοπώλη της γειτονιάς και κάθε φορά που περνούσα από δίπλα της, της ψιθύριζα "όταν μεγαλώσω θα σε πάρω"! Ώσπου ο θεός με αξίωσε να αγοράσω την πρώτη μου μηχανή στις 8/9/2015 (στα 30 μου δηλαδή) και είναι αυτή που βλέπετε στην φωτογραφία! Όπως καταλάβατε υπάρχει μια ιστορία αγάπης...

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
ωραια φωτο!:friendship:

spam on:
τελικα η επιτυχια της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας (γενικα σαν μοντελο) νομιζω οτι δεν περιοριζεται μονο στα του κινητηρα αλλα στο γεγονος πως ακομη κ μετα απο 22 ετη (τα εν λογω χρωματα) καταφερνει να ειναι ακομα ''επικαιρη'' οπτικα προκαλωντας σε να το βολταρεις!!
spam off:
Γιώργο σ'ευχαριστω για τα καλά σου λόγια...απλά θέλω να προσθέσω πως την συγκεκριμένη μηχανή στα συγκεκριμένα χρώματα την έχω καψούρα από τότε που βγήκε (1994) που τότε ήμουν 9 ετών. Την έβλεπα κάθε μέρα στον κρεοπώλη της γειτονιάς και κάθε φορά που περνούσα από δίπλα της, της ψιθύριζα "όταν μεγαλώσω θα σε πάρω"! Ώσπου ο θεός με αξίωσε να αγοράσω την πρώτη μου μηχανή στις 8/9/2015 (στα 30 μου δηλαδή) και είναι αυτή που βλέπετε στην φωτογραφία! Όπως καταλάβατε υπάρχει μια ιστορία αγάπης...<br /><br />Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Θέλω να χαθεί το βλέμμα μου στο απέραντο γαλάζιο, να θυμηθώ λίγο το καλοκαίρι, να το νοσταλγήσω και να το καρτερήσω.Τι και αν φυσήξει λίγο παραπάνω; Τι κι αν ο ήλιος έχει θαφτεί και ξεκουράζεται με σκοπό να κάνει την βροντερή και "καυτή" εμφάνισή του το καλοκαιράκι ξανά; Τι και αν μερικές σταγόνες ερχόμενες από κύμα δυνατό προσγειωθούν στο πρόσωπό μου κι αφήσουν την αλμύρα να στεγνώσει πάνω μου;

Φθινοπωρινή Ζαχάρω...





 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Θάνος, σβήστηκαν οι φωτογραφίες. Μήπως τις έσβησες από το FB;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom