Θες σκηνη ?

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Πολύ καλή σκηνή, αλλά πρακτικά άχρηστη...έχεις χώρο για να στουπώσεις μέσα δυο BMW ADV και δεν έχει καθόλου χώρο για να κοιμηθείς άνετα...στα χρήματα αυτά χτυπάς μια tunel ίδιου τύπου για 2 άτομα και μία ατομική καταδρομική με μόνο μείον να έχεις το μοτο απ έξω...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν είναι να θέλω μια ωρα για να στήνω....ασεεεε
Έτσι. ....άσε που δεν βολεύουν οι μεγάλες σκηνές, παρά μόνο σε οργανωμένα καμπινγκ .
Και αισθητικά δεν μου αρέσει αυτό που βλέπω. ....βεβαια γούστα είναι αυτα:rolleyes:
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Καλη φαση αλλα ρε παιδια στο βουνο θες μια σκηνη με 2 βεργουλες ενω εισαι κουρασμενος να στηνεις μπαμ μπαμ απλα πραγματα ...
Αλλα καο οτι καινουργιο βγαινει ειναι καλοδεχουμενο
:):):)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Καλη φαση αλλα ρε παιδια στο βουνο θες μια σκηνη με 2 βεργουλες ενω εισαι κουρασμενος να στηνεις μπαμ μπαμ απλα πραγματα ...
Αλλα καο οτι καινουργιο βγαινει ειναι καλοδεχουμενο
:):):)
Αν..... και καθήμενος...... ομιλείς ορθά !!!!
Δεν φτάνει μετά από τόσα χιλ/τρα χώμα, θα σκεφτώ πώς θα στήσω τη σκηνή για μένα και για το........μοτόρι ????? (μην τρελαθώ)
Άντε τη στήνω, πως τη μαζεύω γρήγορα το πρωί δεν ξέρω....με τον "άλλο" πάνω απ' το κεφάλι να με στραβοκοιτάζει........... και να μην μιλάει γιατί θα μας ακούσει όλο το βουνό αλλά να στριφογυρίζει γύρω μου και να με πιάνουν τα διαόλια !!! Άσε καλά έχω μία με δύο μπαλένες και τη μαζεύω άμεσα......σε 20' λεπτά (καλά είναι??) !!!!
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
τον φαγατε τον ανθρωπο!!!!!!!!!!!!!

εμενα μ αρεσει!!!!!γιατι εχω φιλαρακια,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, που την στηνουν:friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Τι του λέτε βρε αλήτες του παιδιού!Μην τους ακούς ζηλεύουν την πολυτέλεια!:DΚουκλα ειναι,αλλά λιγάκι τσιμπημενη η τιμη.Δεκτη και καλοδεχούμενη κάθε πρόταση,ευχαριστούμε!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Δεν ξερω αν ειναι αληθεια,αλλα αναλογα που θα την στησεις σου ερχεται και ο αναλογος ΕΝΦΙΑ.
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
...άσε που έχει αδήλωτο ακάλυπτο για το πάρκινγκ!

ΥΓ. Δεν τα βάλαμε με τον αναρτήσαντα του θέματος, αλλά με την τιμή του προϊόντος! Ανάλογα την τρέλλα και το πάπλωμα, απλώνεις και τα ποδάρια... λέει μια σοφή παροιμία!
 

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs



Εδώ είσαι!!!
 
Top Bottom