Θεσεις εργασιας περιοχη αεροδρομιο αθηνων

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Ζητουνται οδηγοι για βανακι 7-9 θεσεων απο ιδιωτικο παρκιν κοντα στο αεροδρομιο για μεταφορα των πελατων μας απο και προς το αεροδρμιο(6-7 λεπτα αποσταση).
Δεν χρειαζεται επαγγελματικο διπλωμα και η εργασια ειναι 5ημερη.
Επισης θα χρειαστει και ενας υπαλληλος γραφειου για νυχτερινη εργασια παλι 5ημερη με δπλωμα αυτοκινητου.
Για να μην γραφω σεντονι οσοι ενδιαφερονται μπορουν να με καλουν στο τηλ.:6982828426
Σε περιπτωση που υπαρξει προβλημα με τον παραπανω αριθμο μπορουν να καλεσουν και στο προσωπικο μου αριθμο που αναγραφεται στο τοιχο του φορουμ η ακομα και με π.μ
Να σημειωθει οτι απο τον ιουνιο με το καλο που θα λειτουργησει ο χωρος σταθμευσης οσοι ερθετε απο το φορουμ ειτε με αυτοκινητο ειτε με τις αγαπημενες σας μοτο για να ταξιδεψετε με αεροπλανο θα εχετε και αλλες τιμες.
Ευχαριστω πολυ και παντα ορθιοι!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πάνο... :friendship::friendship::friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ζητουνται οδηγοι για βανακι 7-9 θεσεων απο ιδιωτικο παρκιν κοντα στο αεροδρομιο για μεταφορα των πελατων μας απο και προς το αεροδρμιο(6-7 λεπτα αποσταση).
Δεν χρειαζεται επαγγελματικο διπλωμα και η εργασια ειναι 5ημερη.
Επισης θα χρειαστει και ενας υπαλληλος γραφειου για νυχτερινη εργασια παλι 5ημερη με δπλωμα αυτοκινητου.
Για να μην γραφω σεντονι οσοι ενδιαφερονται μπορουν να με καλουν στο τηλ.:6982828426
Σε περιπτωση που υπαρξει προβλημα με τον παραπανω αριθμο μπορουν να καλεσουν και στο προσωπικο μου αριθμο που αναγραφεται στο τοιχο του φορουμ η ακομα και με π.μ
Να σημειωθει οτι απο τον ιουνιο με το καλο που θα λειτουργησει ο χωρος σταθμευσης οσοι ερθετε απο το φορουμ ειτε με αυτοκινητο ειτε με τις αγαπημενες σας μοτο για να ταξιδεψετε με αεροπλανο θα εχετε και αλλες τιμες.
Ευχαριστω πολυ και παντα ορθιοι!!!
Θα έρθω εγώ ρε φίλε γιατί σε ένα άλλο που πήγαινα μέχρι πρότινος μου είπαν "θα δούμε τι θα γίνει με τις εκπτώσεις που πέρνατε....".
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ωραίος :friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ευγε
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Ωραία κίνηση Πάνο!
Ευχαριστούμε!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Εύχομαι να βοηθηθεί και ο Πάνος κ ο εργαζόμενος φίλος.....

Εύγε!!!
 
Top Bottom