Θεσσαλονίκη-Βελιγράδι

panorest

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
cbr 600 rr
Καλησπέρα και από εμένα εν όψη του προγραμματισμένου ταξιδιού στο ASSEN οδικώς θα ήθελα να ρωτήσω εάν μέχρι το Βελιγράδι είναι προτιμότερο να επιλέξω μέσω FYROM ή Βουλγαρία.Ρωτάω επειδή έχω λάβει διάφορες γνώμες από ανθρώπους που ταξιδεύουν απλά υπάρχουν διαφορετικές απόψεις.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Βαρετο μεχρι υπνου το Βελιγραδι μεσω Σκοπιων,ενδιαφερον αρκετα μεσω Βουλγαριας με περισσοτερο χρονο και χλμ.
Τα οποια θεματα με τα Σκοπια εχουν λυθει μιας και Σλαβοι και Αλβανοι σχηματισαν κυβερνηση και ολα οκ.
 

spyrakos35

japanese axle power
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
fjr 1300
Να συμπληρώσω οτι η εθνική των σκοπίων είναι ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ....

(μη γελάς Ηλία, ψυχολογικά μου έχει αφήσει)
 

vasorfa

Μέλος
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
PRINCESS
εγω θα προτιμουσα βουλγαρια.οι δρομοι στα σκοπια ειναι χαλια....και οι σκοπιανοι...εχουν μια προκαταληψη...μπορεις να καθυστερησεις για χαζους...λογους (συνορα)....

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Βαρετο μεχρι υπνου το Βελιγραδι μεσω Σκοπιων,ενδιαφερον αρκετα μεσω Βουλγαριας με περισσοτερο χρονο και χλμ.
Τα οποια θεματα με τα Σκοπια εχουν λυθει μιας και Σλαβοι και Αλβανοι σχηματισαν κυβερνηση και ολα οκ.
Τώρα ξεκινάνε άλλα θέματα ,στα Σκόπια λέει θέλουν να γκρεμίσουν όλα τα αγάλματα του Μεγάλου Αλεξάνδρου .Δεν έχουν θέματα να ασχολούνται και βρίσκουν διάφορα .Ευτυχώς βέβαια αν συμβεί αυτό θα σταματήσουν να συστήνονται και ως Μακεδόνες γιατί δεν τους κάθεται ''τελικά''καλά....Αμήν και πότε να γίνει αυτό .Ο καθένας στην θέση του
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
εγω θα προτιμουσα βουλγαρια.οι δρομοι στα σκοπια ειναι χαλια....και οι σκοπιανοι...εχουν μια προκαταληψη...μπορεις να καθυστερησεις για χαζους...λογους (συνορα)....

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο λόγος της καθυστέρησης δεν είναι θέμα προκατάληψης αλλά 100% θέμα ''μίζας'' το φακελάκι που λέμε στην Ελλάδα ή πιο κοινώς το ΛΑΔΩΜΑ ,για αυτό ζούν από τους Έλληνες.Μιλάω γιατί το έχω ζήσει αλλά δεν έχω δώσει ούτε ένα σέντ σε 2 περιπτώσεις .Απλά τους τα έπρηξα και απογοητεύτηκαν ώστε με άφησαν να φύγω
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
εγω θα προτιμουσα βουλγαρια.οι δρομοι στα σκοπια ειναι χαλια....και οι σκοπιανοι...εχουν μια προκαταληψη...μπορεις να καθυστερησεις για χαζους...λογους (συνορα)....

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο λόγος της καθυστέρησης δεν είναι θέμα προκατάληψης αλλά 100% θέμα ''μίζας'' το φακελάκι που λέμε στην Ελλάδα ή πιο κοινώς το ΛΑΔΩΜΑ ,για αυτό ζούν από τους Έλληνες.Μιλάω γιατί το έχω ζήσει αλλά δεν έχω δώσει ούτε ένα σέντ σε 2 περιπτώσεις .Απλά τους τα έπρηξα και απογοητεύτηκαν ώστε με άφησαν να φύγω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom