Θηκη 4" για gps, pda, smartphone.

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Δεν μου είναι πλέον απαραίτητη. Όποιος θεωρεί ότι θα τον εξυπηρετήσει, μετά χαράς να την του στείλω.
Μαζί έχει και την βάση στήριξης (δικής μου κατασκευής, την είχα φτιάξει για να στηρίζεται στο μπαράκι της ζελατίνας από GS) και τους αντάπτορες.

Τα έξοδα και ο τροπος αποστολής δικά σας και αν ανταμώσουμε κάπου, πίνουμε και καμιά μπύρα! :)




 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Tην ιδια αγορασα και γω, πριν 2 μηνες αλλα δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα.. Πως σου φανηκε? (Εννοω απο αποψη χρηστικοτητας, δλδ ορατοτητας στην οθονη και ανταποκρισης της στην αφη..)
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Tην ιδια αγορασα και γω, πριν 2 μηνες αλλα δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα.. Πως σου φανηκε? (Εννοω απο αποψη χρηστικοτητας, δλδ ορατοτητας στην οθονη και ανταποκρισης της στην αφη..)
Την θεωρώ πολύ καλή. Έχει καλή ανταπόκριση στην αφή (και με δάχτυλο και με ακίδα), δεν αντανακλά ιδιαίτερα (βέβαια με πολύ ήλιο ότι και να κάνεις, τίποτα δε φαίνεται). Ποτέ μου δεν πήρε νερά και έχει φάει πολύ νερό! Γενικά πολύ καλή κατασκευή, με καλά υλικά.
Αξίζει τα λεφτά της!
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Την θεωρώ πολύ καλή. Έχει καλή ανταπόκριση στην αφή (και με δάχτυλο και με ακίδα), δεν αντανακλά ιδιαίτερα (βέβαια με πολύ ήλιο ότι και να κάνεις, τίποτα δε φαίνεται). Ποτέ μου δεν πήρε νερά και έχει φάει πολύ νερό! Γενικά πολύ καλή κατασκευή, με καλά υλικά.
Αξίζει τα λεφτά της!
ΤΗΑΝΚS!!
 
Top Bottom