Ιταλια Ελβετια Ιουνιος 2016

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ωραιο το ζευγος,αλητικο το μοτορι κ compact φορτωμενο με τα απαραιτητα, γεγονος που δειχνει οτι δωσατε βαση στην ουσια!
σας χαρηκα κυριολεκτικα!
σιγουρα μετα το επισημο βαπτισμα περαν απο τα συνορα επελεξες δρομο χωρις επιστροφη κ ηδη θεωρεις την αναγνωση ενος νεου χαρτη ως το καλυτερο βιβλιο...εισαι στον καλυτερο δρομο!ακουλοθησε τον,αυτος ανοιγει ολους τους αλλους....
 

Rizzla+

Μέλος
Όνομα
non
Μοτό
Ducati Monster S4
σιγουρα μετα το επισημο βαπτισμα περαν απο τα συνορα επελεξες δρομο χωρις επιστροφη κ ηδη θεωρεις την αναγνωση ενος νεου χαρτη ως το καλυτερο βιβλιο...εισαι στον καλυτερο δρομο!ακουλοθησε τον,αυτος ανοιγει ολους τους αλλους....
Αυτο ακριβως!!!
Εχω παθει ζημια, ηδη σκεφτομαι το πλανο καλοκαιρι 2017!!!
:biker:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αυτο ακριβως!!!
Εχω παθει ζημια, ηδη σκεφτομαι το πλανο καλοκαιρι 2017!!!
:biker:
ρε κατσε στα αυγα σου......συναγερμους θελεις να πετας......χοχοχοχχοχοχ......βαλε τη Νικολ να γραψει κατι.......ειμαι περιεργος..........
 

Rizzla+

Μέλος
Όνομα
non
Μοτό
Ducati Monster S4
ρε κατσε στα αυγα σου......συναγερμους θελεις να πετας......χοχοχοχχοχοχ......βαλε τη Νικολ να γραψει κατι.......ειμαι περιεργος..........
Θα της πω να γραψει αν και δεν την βλεπω...
Παντως μπηκε και το διαβασε το ταξιδιωτικο!

Σχετικα με τον συναγερμο εχει παρει ηδη τον δρομο για τον καδο της ανακυκλωσης!!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Πολυ ωραια περιγραφή!! Μαζεύω ιδέες μιας και θελω του χρόνου να κανω μια ανάλογη βολτα!
Μπραβο σας!
 

zulu

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΝΤΕΛΗ
Όνομα
ΜΑΚΗΣ
Μοτό
Vstrom 650
Ειλικρινά σας ζηλεύω προσπαθώ να κάνω ανάλογο ταξίδι αλλά αντίθετα προς Γαλλική Ριβιέρα εδώ και 4 χρόνια και όλο κάτι συμβαίνει και το αναβάλλω . Μάλλον θα το κάνω με τα ΚΑΠΗ . Μπράβο συγχαρητήρια Πάντα ΟΡΘΙΟΙ και πάντα τέτοια
 
Top Bottom