ΚΛΟΠΗ ιδιαίτερου Aprilia Tuono gen1

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Καλημέρα! Κλάπηκε μηχανή φίλου, πολύ ιδιαίτερο μοντέλο με ξεχωριστά κομμάτια, εύκολα αναγνωρίσιμο (αν δεν σπαστεί), αντιγράφω κείμενο:

εκλαπει η μηχανη της φωτογραφιας
οποιος δει κατι,καπου...πμ
αρ.κυκλ. ΧΥΒ424
carbon τεποζιτο, κάλυμματα σκελετόυ και πλαισιου,carbon καρινα και καλύμμα πισω φαναριου
harris ολοσωμη,τιτανιο τελικα
carbon φιλτροκουτι
ohlins μπρος & πισω
μονοφαναρο και τρομπες απο 999
κιτρινος κωλος με κοκκινο 41
δυστυχως ξανακλεβουν μηχανη με πραγματα που δεν υπαρχουν πουθενα

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να τους κοπούν χέρια και πόδια...
Τα τσογλάνια...

Εύχομαι να βρεθεί...
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πολύ κρίμα, ελπίζω να σταθεί τυχερός και να βρεθεί.

lospsi δεν το ρωτάω από περιέργεια, απλά νομίζω είναι χρήσιμο να ξέρουμε υπό ποιες συνθήκες γίνονται κλοπές. Ξέρεις πως έγινε το περιστατικό;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πολύ κρίμα, ελπίζω να σταθεί τυχερός και να βρεθεί.

lospsi δεν το ρωτάω από περιέργεια, απλά νομίζω είναι χρήσιμο να ξέρουμε υπό ποιες συνθήκες γίνονται κλοπές. Ξέρεις πως έγινε το περιστατικό;
Δεν γνωρίζω πολλές λεπτομέρειες, νομίζω ο Κώστας μένει κάπου στο Χαλάνδρι και δυστυχώς το άφησε εκτός γκαράζ. Νομίζω ότι ήταν σταμπαρισμένη δουλειά, πολύ ιδιαίτερο μηχανάκι για κλοπή "της σειράς", αν μπορεί μια κλοπή να χαρακτηριστεί έτσι.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
ο ψηλος δουλευει στην μοτοκινηση,πολλες φορες παει με αυτο εκει,αρα πολλα ματια το εχουν δει
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
ο ψηλος δουλευει στην μοτοκινηση,πολλες φορες παει με αυτο εκει,αρα πολλα ματια το εχουν δει
Δεν δουλεύει πια εκεί εδώ και λίγο καιρό. Σίγουρα όμως ήταν μηχανάκι που κυκλοφορούσε. Μακάρι να βρει...
 
Top Bottom