Κάβο ντόρο (η Οδύσσεια..)

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το θέμα ξεκίνησε σα βόλτα, αλλά είχε λίγο χώμα...
Στην Εύβοια με τις μαλακωσιές όμως, τώρα έχει λάσπη.
Οπότε προέκυψε ο δΓακος που λέει ο Γιάννης:D:D:D:D:D
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Πολλα like λεμε!Μπραβο στην ωραια παρεα στην ομορφη βολτα!Και εις άλλες με υγεια!:friendship:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Το θέμα ξεκίνησε σα βόλτα, αλλά είχε λίγο χώμα...
Στην Εύβοια με τις μαλακωσιές όμως, τώρα έχει λάσπη.
Οπότε προέκυψε ο δΓακος που λέει ο Γιάννης:D:D:D:D:D
Η νοτια ευβοια πλησιαζει πιο πολυ κυκλαδες και ειναι πιο πετρωδες το εδαφος.....εαν ηταν βορεια ευβοια και χωρις χωματινα, απλα θα ηταν ακομα εκει πανω....
 

giamil

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R1200GS ADV ΄07 (Blackie)
Γιαννη(Για-mil)απολαυση η περιγραφη..το ζησαμε το οδοιπορκο λιγο παραπανω κι εμεις...Ωραιοι!!!:friendship:
Mιλησε μας...πες μας μερικες ακομα λεπτομερειες γι'αυτο...μην ντρεπεσαι...:friend::pointu::pointu:

Αδερφε θα πεσει λογοκρισια αμα τα γραψω!:D:D:D:D:D:D:D κ ειναι κ αντμιν το πλι...με βλεπω μπαναρισμενο αφτερ!
Να σαι σιγουρος ομως οτι εφαγε πολυ μπινελικι...αλλα καλα τα λεει ο Λαμπρος....Πασχουμε απο οργανωση!

Πραγματικα ομως περα απ την πλακα...μετα απ αυτο...εκτιμησα ιδαιτερα τον Πασχαλη!ο νοων..νοειτω!:hailbig:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αδερφε θα πεσει λογοκρισια αμα τα γραψω!:D κ ειναι κ αντμιν το πλι...με βλεπω μπαναρισμενο αφτερ!
Aμα σε μπαναρει να του πεσει το πλι να του καει το GPS(αυτο με το οποιο βγαζει το προγραμμα στις βολτες..το ποιο;...:roflmao: ) να γινει το Βυζαντινο ασφαλτινο και να μην ξαναπαει χωμα...:wacky::roflmao::laugh::roflmao:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δεν έχω πρόβλημα με οτι και να ειπωθεί !!!
Έχω φερθεί πολυ χειρότερα στον εαυτό μου
Για μένα αυτό που έκανα την Κυριακή ηταν μια προπόνηση
Έχω βρεθεί σε πολυ δυσάρεστες καταστάσεις και με μηχανή και χωρίς μηχανή !!!
Έτσι έμαθα να τολμώ και να νικώ και άλλες φορες να χάνω !!!!
Για μένα δυο δρόμοι υπάρχουν
Η κάθεσαι στην πολυθρόνα σου και λες μεγάλες κουβέντες αλάνθαστες
Η βάζεις στόχους και τους κατακτάς με οποιοδήποτε κόστος !!!!
Απλά διαλέγεις και παίρνεις
Έτσι ειναι η ζωή για σνθρωπους που ξεκίνησαν από το μείον και μόνοι τους φτάσανε στο συν
ΣΚΛΗΡΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Και ένα τελευταίο αν φτάσω σε σημείο να κόψω από άνθρωπο να πει την γνώμη του χρησιμοποιώντας τα οφίτσια μου αυτό θα σημαίνει οτι θα έχω νεκρωθεί εγκεφαλικά


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Η νοτια ευβοια πλησιαζει πιο πολυ κυκλαδες και ειναι πιο πετρωδες το εδαφος.....εαν ηταν βορεια ευβοια και χωρις χωματινα, απλα θα ηταν ακομα εκει πανω....
Καλά αν πηγαίνανε Κανδήλι-Τελέθριο, όντως....
Κατερπίλαρ και δε μπαίνει....:pointu:

Τα σίγουρα μέρη, που κόλλησαν 4κίνητα-τέρατα!!!!
 

foticchio

Μέλος
Όνομα
fotis
Μοτό
R 80 GS 1989
Cool olà mia mikri entasi ine en diksi igias. I diskolia merikes fores amvlini ta sinesthimata. Simfono me tin logika Tou Gianni alla i alithia ine Oti ean Den iparxi Lagos tha imastan akoma eki.bebea o lagos den Prepi NA ginete kapnos già Na ton vlepoun ke i ali ke na iparxi ke To estima tis asfalias alla ke to pnevma tis omadas.
Sory già to greeklish ala ime aerodromio. Xoris pc.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Cool olà mia mikri entasi ine en diksi igias. I diskolia merikes fores amvlini ta sinesthimata. Simfono me tin logika Tou Gianni alla i alithia ine Oti ean Den iparxi Lagos tha imastan akoma eki.bebea o lagos den Prepi NA ginete kapnos già Na ton vlepoun ke i ali ke na iparxi ke To estima tis asfalias alla ke to pnevma tis omadas.
Sory già to greeklish ala ime aerodromio. Xoris pc.
Δε θα σου αναλύσω την σκέψη μου για αυτη μου την κίνηση αλλά συμφωνώ και εγώ οτι εκ πρώτης άποψης φενετε κάπως !!!!!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
τρΟΦΦυ στην ευβοια Πασκουαλ!το χει!
Αντε Πασχαλη ελα!!
To trOFFy εχει ειδικες σχεδιαστικες αναγκες:geek: και απαιτει οπωσδηποτε επιτοπια ερευνα.
Το επομενο, υγεια να εχουμε, θελουμε να κατεβει σιγουρα αναμεσα σε Θεσσαλονικη Αθηνα αλλα δεν ξερω ποσο ουτε και πότε.

:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To trOFFy εχει ειδικες σχεδιαστικες αναγκες:geek: και απαιτει οπωσδηποτε επιτοπια ερευνα.
Το επομενο, υγεια να εχουμε, θελουμε να κατεβει σιγουρα αναμεσα σε Θεσσαλονικη Αθηνα αλλα δεν ξερω ποσο ουτε και πότε.

:)
Ψεύτη. ...:friend:
 
Top Bottom