Καλωδίωση του διακόπτη off.

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πριν κοπεί η τροφοδοσία την ευχαριστήθηκα στο έπακρο σε ασφαλτινο γρήγορο ρυθμό.
Είναι η δεύτερη φορά που κόβεται το συγκεκριμένο καλώδιο, βέβαια όλα φαίνονται να είναι στην ίδια κατάσταση μια κ μόλις ζόρισα το διπλανό κόπηκε κ αυτό.

Νομίζω ότι πρέπει να βρω έναν καλό ηλεκτρολόγο να μου αλλάξει ενδεχομένως όλα τα καλώδια που έρχονται από την φησα σε περίπτωση που δεν γίνει σίγουρη επισκευή.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Πριν κοπεί η τροφοδοσία την ευχαριστήθηκα στο έπακρο σε ασφαλτινο γρήγορο ρυθμό.
Είναι η δεύτερη φορά που κόβεται το συγκεκριμένο καλώδιο, βέβαια όλα φαίνονται να είναι στην ίδια κατάσταση μια κ μόλις ζόρισα το διπλανό κόπηκε κ αυτό.

Νομίζω ότι πρέπει να βρω έναν καλό ηλεκτρολόγο να μου αλλάξει ενδεχομένως όλα τα καλώδια που έρχονται από την φησα σε περίπτωση που δεν γίνει σίγουρη επισκευή.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δε στέλνεις ένα μνμ τον Τσεπετο ,η αγάπη που έχει για αυτά τα μηχανήματα δεν υπαρχει
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δε στέλνεις ένα μνμ τον Τσεπετο ,η αγάπη που έχει για αυτά τα μηχανήματα δεν υπαρχει
Είναι η απόσταση λίγο θέμα, δεν κουνιέται η μηχανή.
Θα το φτιάξω η μόνος μου η αν βρω κάποιον εδώ κοντά.
Εκτός αν έρθει κάποιος όπως ο τσεπετο πχ κ κάνει την δουλειά, θα πληρώσω κ θα ψήσω κ μπριζόλες στο μπάρμπεκιου . :D
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχουμε έναν ηλεκτρολόγο στην Θήβα, ξεχνάω το nickname τώρα, χωμάτινο μέλος που ίσως μπορεί να βοηθήσει.

Το "δεν κινείται" μικρό το κακό, φαντάζομαι ότι μεταφορά μπορεί να γίνει είτε με οδική βοήθεια είτε με βανάκι.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Έχουμε έναν ηλεκτρολόγο στην Θήβα, ξεχνάω το nickname τώρα, χωμάτινο μέλος που ίσως μπορεί να βοηθήσει.

Το "δεν κινείται" μικρό το κακό, φαντάζομαι ότι μεταφορά μπορεί να γίνει είτε με οδική βοήθεια είτε με βανάκι.
Αν ειναι μεχρι τη Θηβα, ή χωρια εκει γυρω, προβλημα μεταφορας δεν υπαρχει (συνηθως)!!!
Ολοι εχουν στα χωρια, ή δικα τους ή γνωστων τους αγροτικα, τρειλερ, πλατφορμες κτλ κτλ....
Για μεσα στις πολεις, ναι ειναι προβλημα, γιατι αυτα δεν εχουν αδεια για την εκει κυκλοφορια!
Οποτε, αν θυμιθεις το ονομα Γιαννη, θα βοηθησει πιστευω!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Λεωνίδα με ένα διακόπτη απο πορτάτιφ κάνεις δουλειά να την πας έως το μαγαζί.
Κοιτάζοντας το διάγραμμα καλωδίων εάν συνδέσεις το κόκκινο με το πράσινο κ πατήσεις μίζα η μότο θα πάρει μπροστά.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Δλδ παίρνεις έναν απλό διακόπτη άσπρο
Αποσύνδεσε κ το κόκκινο καλώδιο η κοντό το από τον διακόπτη της μότο.
Στην μια άκρη σύνδεσε το πράσινο κ στην άλλη το κόκκινο
Πάντα με το πλήκτρο στο Οφ
Μετά πατάς διακόπτη που έβαλες στον ον.
Κλείνει κύκλωμα κ πάτα μίζα.
Λογικά θα πάρει.
Δεν χάνεις τπτ
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρες!
Πάρε ένα τηλέφωνο στον Αποστόλη Carooly που είναι πιο κοντά.
697 025 9849
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δλδ παίρνεις έναν απλό διακόπτη άσπρο
Αποσύνδεσε κ το κόκκινο καλώδιο η κοντό το από τον διακόπτη της μότο.
Στην μια άκρη σύνδεσε το πράσινο κ στην άλλη το κόκκινο
Πάντα με το πλήκτρο στο Οφ
Μετά πατάς διακόπτη που έβαλες στον ον.
Κλείνει κύκλωμα κ πάτα μίζα.
Λογικά θα πάρει.
Δεν χάνεις τπτ
Φαν του Μαγκα'ιβερ Γιώργη? :laugh:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όπως κ οτι έχω δικό μου βανακι, αλλά το να φορτώσω να κατέβω Αθήνα να γυρίσω να ξαναπάω.
Από Βοιωτία δεν σε παει η οδική Αθήνα, θέλει σενάριο, να πας να ξεφορτωσεις πχ στην Κιάφα κ να πάρεις τηλέφωνο ότι έμεινες.
 
Top Bottom