Καλός σας βρήκα

Thanasis800

Μέλος
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
Cfmoto MT800 explorer 2023
Καλησπέρα

Είμαι ο Θανάσης 34 χρόνων απο Αθήνα είμαι νέος κάτοχος Adventure μηχανής CFMOTO ΜΤ800 explorer (πρωην κάτοχος street triple R ) ελπίζω σε κάποια επόμενη απόδραση της ομάδας να ακολουθησω και να γνωριστουμε απο κοντα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Θανάση...! :ok:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Άψογα !!
Έξυπνη κίνηση να πάρεις τον Κινέζο , μπράβο
Καλώς ήρθες
 

Thanasis800

Μέλος
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
Cfmoto MT800 explorer 2023
Καλήμερα

Αν υπαρχει καμία εκδρομή στα σκαρια θα ηθελα να με ενημερωσετε η μηχανή που εχω πλεον τραβαει τις εκδρομες εντός και εκτός δρόμου..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλήμερα

Αν υπαρχει καμία εκδρομή στα σκαρια θα ηθελα να με ενημερωσετε η μηχανή που εχω πλεον τραβαει τις εκδρομες εντός και εκτός δρόμου..
Θανάση δες την παρακάτω ενότητα.
Υπάρχουν ήδη δύο στο ερχόμενο διάστημα.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλωσηρθες στο AdvRide Θανάση .
Άνοιξε θέμα και κάνε μας μια παρουσίαση το explorer τα υπέρ και τα κατά που έχεις εντοπίσει κλπ
 

Thanasis800

Μέλος
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
Cfmoto MT800 explorer 2023
Καλωσηρθες στο AdvRide Θανάση .
Άνοιξε θέμα και κάνε μας μια παρουσίαση το explorer τα υπέρ και τα κατά που έχεις εντοπίσει κλπ
Αρνητικά ακομη δεν εχω βρει γιατι μόλις συμπληρωσα τα 1100km οποτε δεν εχω ανοίξει το γκάζι για να ξερω πολλα τώρα η πρωτη εντυπωση ειναι οτι ειναι μια μηχανή ανετη οκ βαριά αλλα αυτο το καταλαβαίνεις μονο οταν ειναι ακίνητη, γκάζι θεωρώ οτι εχει οσο χρειάζεται για το είδος της μην ξεχνάμε οτι ειναι μια μηχανή adv oποτε 90-110 αλογα θα ελεγα ειναι μια χρυσή τομή για ασφαλτος και χώμα !! Το μονο αρνητικό ειναι οτι εχει λίγο μπερδεμενο μενού και οτι τα θερμενομενα γκριπ σέλα αλλα και προγραμματα οδήγησης οταν κίνησε δεν μπορεις να τα αλλαξεις! Καταναλωση με λογική χρήση οχι αποτωμα ανοίγματα στο γκάζι κλπ μου δειχνει 4.5-5 λίτρα (, max ταχύτητα 120 μέσα στην αττικη).
Εκτός δρόμου οι αναρτήσεις πατανε πολυ καλά βέβαια δεν εχω και εμπειρια σε αυτο το κομμάτι γιατι πριν ημουν street τυπος (street triple r) οποτε η αίσθηση μου μπορει και να ειναι και λάθος ...

Σε γενικές γραμμές ειμαι πολυ ευχαριστημένως το μονο αγχος μου ειναι να βρω ενα αξιωπιστό συνεργείο για αυτα τα μηχανακια. Τα υπολοιπα ο καιρός θα δείξει!!!
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλώς όρισες !
 
Top Bottom